Free Wın Galatasaray?

Nedır Abı Galatasarayda Ters Gıden Sey Yönetım Futbolcular Teknık Dırektor

• Yönetım
    50% (6)57% (12)55% (18)Oy Ver
  • Futbolcular
    33% (4)29% (6)30% (10)Oy Ver
  • Teknık Dırektor
    17% (2)14% (3)15% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Trabzon Resmen Macı Bıze Verdı Kendı Ellerıyle Bız Beceremezdık Valla Saolsunlar

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yönetim çok saçma transferler uyguluyor. Hamza oğlunu yiyecekler ona üzülüyorum

0|0
    0|0
    • Kesınlıkle Hamzaoglu Efsane Oldu Bence Gecen Sezon Yaptıklarıyla Motıve Edısı Oyundan Cıkarttı Futbolcular Icın Yaptıkları Oyuna Mudahalesı Ile Yazık Olucak Umarım Gıtmez

Kızlar Ne Diyor 5

• Teknık Dırektor

0|0
    0|0
  • Hamza hoca hariç herkes suçlu başta Dursun özbek

0|1
    0|0
    • Umut Bulut Ve Buragın Performanslarına Ne Demelı Hele Umut Israrını Anlamadım Hamza Hamzaoglunun Bence Tek Gözle Gorulur Hatası Atletıco Macında EMRE COLAK ıLE Baslamasıydı

• bence tam tersi

• Yönetim kesinlikle çok başarılı 3 yıl burdayiz demişti sonuna kadar arkalarindayiz 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Yönetim istifa !

0|0
    0|0
  • Melo gidince kalırsınız öyle dhjgdf

0|1
    0|0
    • Damarıma Bastın HER YERDE MELO YA LAF KONDURMAYAN BIRI OLARAK MELO EFSANEDIR FUTBOLUYLA HIRSIYLA

• Aynen öyle ama gs taraftarı çok laf etti çok yüklendi şimdi onlar adına mutluyum. Melo önemli biriydi takımda.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bugün kötü oynasakta Trabzonda bir 10-15 dakikalık baskı haricinde pekde iyi değildi Erkanın kaçan net pozizyonu boş kaleye maçın kırılma anıydı ortasahalar boşaldı atan kazanıcaktı şansta yanımızd alunca iyi ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık haftayada içerde galip gelirsek astana maçı öncesi iyi moral olur çıkışa geçeriz inş. Soruna gelirsek Yönetimi görüyorum şuanda sorumlu olarak Hamzaoğlunu inş yemezler.

0|0
    0|2
  • 3 ü bir arada

0|1
    1|1
  • Teknik direktör, başkan ve ruhsuz futbolcular hepsi suçlu. Mbia gibi bir oyuncuyu alamadık. Trabzon bizden önce davrandı. Cüneyt denen mal herif Sabri, Maxi Pereiradan daha iyi ihtiyacımız yok söylemlerinde bulundu. Bu sene umudum yok. Şampiyonlar liginin en kolay gruplarından biri gelmiş her şey istediğimiz gibi ama yönetim başarısız. Hepsi teker teker gidecek. Zaten Arenadaki olası bir mağlubiyetten sonra istifa sesleri yükselir. Transfer dönemi boyunca yattılar son dakika akıllarına Grosskreutz geldi onuda beceremediler. Şimdiki kadroya çok iyi giderdi bu adam.

0|0
    0|2
  • Yönetım

0|0
    0|0
  • Üçü birden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...