Tarkan'ın uyuşturucu davasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Üniü yıldız Tarkan biliyosunuz operasyonla gözaltına alınmıstı. Siz ne düsünüyosunuz bu olaylarla ilgili? İste son gelisme :( link

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hem uuyşturucu kullanıyor hem de onun dağıtımını yapıyor. tüm bunlar sonunda da serbest kalıyor. bana kimse adaletten bahsetmesin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• seviyorum tarkani..

diyerlerine bakarak adam gibi adam..

satmadigi kesin, geriside onu ilgilendirir beni degil..

2|0
    0|0
  • çekiya uyuşturucuyu çekiya esrarı çekiya cigarayı :D

1|0
    0|0
  • zenginlerin birçoğu zaten bu uyuşturucuya bulaşıyor.elde edebildikleri herşeyi elde ediyorlar ama manevi boşlık duyuyorlar içlerinde maneviyat eksik olduğundan da böyle şeylere yöneliyorlar diye yorumuyorum.

0|1
    0|0
  • savcılar görüşlerini sunarken her zaman derin bakış açısına sahiptirler. savcı elbette arkadaşlarına uyuşturucu sağlamak ile itham edecek.

ben arkadaşlarına uyuşturucu temin ettiğini düşünmüyorum. şu gün için arayış içinde olsam ben bile uyuşturucuya ulaşırım. en fazla 500 mt ileriye aranmam yeterli olur.

sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • kendi kalitesini düsürüyor bence. herseye ulasan insanlar bisüre sonra böyle seyleri de denemeye baslıyolar.sıradan bi insan olsa bana ne dersinde toplumun önünde olunca öyle olmuo iste yazık

• insanlar hata yapabilirler. bu topluma mal olmuş bir isim olsa da değişmiyor. seçimlerinden kendisi sorumlu olduğu için bedelini öder. ben saygınlığına zarar verdiğini düşünmüyorum

• biz yapsak 20 yıl yeriz:D

0|0
    0|0
  • Umurumda bile değil..herkesin kendi hayatı...bana neki ?..Ben kendime bakarım..

0|0
    0|0
  • evet göz altındayken pizza yemişti dallama tayyip babanın dediği pozitif ayrımcılık bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Ünlülerin çoğu kullanıyor.

şimdi günah almayım ama öyle.

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle satıcı değil, kullanıcıdır.O yüzden büyük bir ceza alacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Suçu belli , başkası olsaydı verilecek ceza belliydi ? niye böyle oluyor ? yorumsuz..

1|0
    0|0
  • Tarakan'a hiç bişi olmaz ama biz yapsak..

1|0
    0|0
  • Sadece kendi kalitesini düsürür diyorum ama gene de Tarkan Tarkandır :) Aslında pek ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Hepsi illuminati.

0|0
    0|0
Yükleniyor...