Karşılaştınız, bir anda tutuldunuz, açılmadınız, geçti gitti.

Arkadaşlar hiç bir anlık aşk yaşadınız mı?

O an bulunduğunuz ortamda karşılaşıp göz göze geldiğiniz ama konuşamadığınız yada konuşmadığınız biri...

Aradan uzun bir süre (yıl) geçti ve bir ortamda aynı yerde karşılaşıp tanıştırıldınız (örneğin iş yemeği)

Böyle bir şey başınıza geldi mi hiç? neler hissettiniz?

• Hayır hiç olmadı.
    43% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • O an ne yapar ne eder tanışırım asla peşini bırakmam.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Evet oldu, olay şöle : (anlatın)......
    57% (4)100% (2)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Yok hiç başıma gelmedi , gelenler oldu olmaz git dedim uyardım giden gitti gitmeyenler dayak yedi ...

0|0
    0|0
    • Korkutuyorsun beni bazen bunu ciddi söylüyorum.

• Profil resmin ve yorumlarından.

Zaten monica hayran olduğum ve her defasında içimi ürperten bir kadın birde yorumlarından dolayı kafamda nasıl bir karakter analizi oluşmuşsa tırsıyorum senden.

Kızlar Ne Diyor 6

• kendısı benım ilkokl arkadasımdı ve 5 sene sonra hastahanede karsılastık..ardından internet uzerınden bırbırımızı bulduk ve sevgılı olduk ..ama hersey bır hayaldı ve sona erdi :(

0|0
    0|0
  • Evet oldu .

Yazlikta 10yaslarindaydim efe isimli cocuga asiktim.mektuplar yazardim:D sonra yazligi sattik 8-9yil sonra yine gitmistim arkadasimin yanina gordum degisik duyguydu ya:)

0|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • evet oldu :(

0|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• otele bir stajer kız geldi hoşlandım gece çalışıyoduk sonra kız diye sabaha attılar sonra ne yapıp edip sabaha geçtim kız hakkında bilgi toplamaya çalıştım işte temiz eli yüzü düzgün dediler bir önceki çocuk kendisini öpmek istediği için terketmiş sonra iş icamı akşama geçtim bir haber aldım barmenle çıkmaya başlamış barmen 25 yaşında kız 17 bende ozaman 18 idim bir daha hiç kızı görmedim...

0|0
    0|0
    • o kadar beklersen kaparlar hacı zamanında koşacaktın.

• bende koşacek yürek yok tam koşucam bir sürü soru neden sevsin niye benden hoşlandı bununu gibi daha birsürü özgüven0000

• Aşk demeyelimde beğeni ve etkisi altında kaldığım bir kişi oldu oda dün başıma geldi

:S

link

0|0
    0|0
  • Bu yaz oldu.Tramvay durağında karşılaşmıştım.Gel de bir şey söyle der gibi bakıyordu ama ben korkaklık yaptım.Bir daha karşıma çıkması için çok şey veririm.

0|0
    0|0
    • Kötü bir durum umarım dileğin gerçek olduğunda tekrar korkaklık etmezsin.

• Nerde karşılaştığım önemli değil, korkaklık etmiycem ama karşıma çıkma şansı çok düşük.

• Çekim yasası denilen safsatanın burada önemli olduğu kanısındayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...