Herkesin yardımını bekliyorum. çaresiz kaldım.

günlerdir düşünüyorum kız arkadaşıma sevgililer gününde ne hediye edebilirim diye. Ama düşün düşün işin içinden bir türlü çıkamadım. Sevgililer gününde sıradan bir hediye yerine anlamlı bir hediye vermek istiyorum. yani parfümdü giysiydi falan yerine benim ona sevgimi anlatabileceğim bir hediye olsun istiyorum. Az bir zaman kaldı ve işimi son ana bırakmak istemiyorum. Şimdiden alıp kafamın rahat etmesini istiyorum. Sizce ne alabilirim lütfen yardım edin :'(

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgiliyedair.com incele bi bu siteyi

0|0
    0|0
    • Teşekkürler bakiyim bi :)

• :) abartma be

• la napim ya :D dolmadı mı ? doğruyu söyle :P :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Kocaman bir demet gul :)yada orkide ve elektronik cerceve icinede sizin resimleriniz

0|0
    0|0
  • sevgilinin nelerden hoşlandığını bilen sensin biz değiliz:D ona göre hoşuna gidebilecek bişeyler yapabilirsin. gün boyu güzel zaman geçirebileceğiniz bi program bütün hediyelerden daha güzel olabilir. onu en iyi sen tanıyosun biz nedesek boş.

0|0
    0|0
    • çok haklısın dediğin gibi en iyi tanıyan benim onu. ama sonuç olarak ben onun hoşlandığı birşey almak istemiyorum. benim almak istediğim şeyin anlam ifade etmesini istiyorum. bu yüzden sizin fikirlerinize ihtiyaç duydum

• bır kere ılk bir çiçek demeti yaptırman lazım dgerini ise küçük tatlı şeker bir kutunun ıcıne renklı kagıtlara onu sevdigini anlatan kısa cümleler kelımer yaz ve katla kucuk kagıtları ıcıne at hergün okusun bir tane çeksin

0|0
    0|0
    • evet çiçeği düşündüm ama sence gül mü olsun veya farklı birşey mi ? çünkü her çiçeğin sende bilmektesin ki farklı anlamları var. bizde ben ona aşk kavonuzu almıştım. şimdi tekrar ona benzer bişey vermem yanlış olur kanaatindeyim :/

Erkekler Ne Diyor 1

• valla ayni dert bendede var benden daha güzel hediyemi olur ya :) o gün kendimi paketleyip evine biraktircam elimdede ciceklerle olcam belki tekrar bi evlilik teklifi yaparim bilmiyorum simdi onu :) bakalim iste benim fikrim böyle

icinden ne geliyorsa canin ne istiyorsa onu al onu ver.. kalbinden gecen neyse iste kalbini dinle..

ama sakin kalbli felan filan biseyler alma :)

0|0
    0|0
    • haha süpersin dostum. iyi fikirmiş kendimi hediye paketi yaptırtıp kargolatıp yolliyim evine :)

• :) sagol, hadi bakalim simdiden kolay gelsin..

Yükleniyor...