Siz olsanız çalışırmıydınız ?

askeri ücretten güya fazla verıyormus .askerı ucretımız 800tl ıse o 900tl verıyor .ama ne yol ne yemek paranı karsılamıyor .ama ssknı yapıyor .sız olsanız bu mıktara calısırmıydınız .ben calısmadım ; bana sen askerı ucretten fazla verme askerı ucret ver ama yolumu yemeımı karsıla dedım :D sizin tepkınız ne olurdu merak ettım .calısırmıydınız bu paraya acaba ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 'Asgari ücret' yani, taban ücret. .. evet çok düşük fakat iş tecrübesi olmayana, vasıfsıza, yaşlıya, çok gence, genelde bu ödeme yapılıyor asgari ücret en az 1500 tl olmalı.. mecbursan evde oturmaktansa tabiiki çalışırdım.. iyisini çalışırken de bekleyebilirim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• asgari ücret + ssk + akbil + yemek :D bu dörtlü varsa çalışabilirsin. tabiki iş tecrübesi ve senin yeteneklerin önemli. daha başarılı olabileceğin bir alanda işe girip yıllar içinde maaşını 3-4bin e çıkarmak var bir de böyle bir alanda bin tl ye çalışmak var

0|0
    0|0
  • Askeri değil

Asgari :D

0|1
    0|0
    • ben ilk kabul ettım ama bızımkıler onaylamadı .bugunde gelmıyorum ben dedım :/

• Kötü olmuş neyse hayırlısı olsun devam et bakalım eleman online ve kariyer net cv bırak dönüş yapıyorlar 2 site sağlam.

• çalışmaya ihtiyaç varsa daha iyisini bulana kadar çalışılabilir bence

0|0
    0|0
  • başka caren yoksa mecbursun imkanın varsa başka iş yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iş nedir? evine falan yakınmı gidiş gelişler problemlimi :)

0|0
    0|0
    • egıtım danısmanlıgı .ıs evıme yakın degıl otobusle gıdıp gelıcem

• haftasonu ıznım yok .hafta ıcı bır gun ızın kullanacaktım .gunde 10 saat calısmıs olacaktım .2 yıllık mezunuyum

• tecrübesizsen normal. bence başla bi tecrüben falan olur en azından.

• Yeni mezunsam tecrübe kazanmak için çalışırdım herhalde.Boş boş evde oturmaktansa..

0|0
    0|0
    • oyle ama aldıgını yola ve yemege verdıkten sonra bır kazancın olmuyor kı .ustelık yol sorununda sıkıntılı .yanı 1 saatlık mesafe var .yol + yemek derken elde avucta sana kalan ucret 630 tl .kı yemegı 5 tlden hesapladım :D

• Olsun herşeyde bir hayır vardır.Yakın çevrende umarım daha iyi bir iş bulursun.

• ins ... sagol .

Yükleniyor...