Bir gün içersinde üst üste ne kadar olumsuz haber aldınız?

Yani öyle günler vardır ki hiç hatırlamak bile istemezsiniz.Böyle çok kötü hissettiğiniz ve arka arkaya kötü haberler aldığınız bir gün yaşadınız mı?Tüm olanlara rağmen dimdik ayağa kalkabildiniz mi?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bır gun içinde 2 yıldır beraber oldugum adamdan ayrıldım ... uzerıne benı yakın bır tanıdıkla aldatıgını duydum bırde kızı kacırdıgını duydum ... ve benım de bu durumdan ıkı yıl boyunca hıc haberım olmamasını öğrendım ...

0|0
    0|0
    • Öğrenmek bazen iyi bazen kötü oluyor.İnsan hayatı boyunca birşeyler öğreniyor.Bundan sonra iyi düşünün ve her şey hayatınızda iyi olsun.

• iyi olmanıza sevindim.Siz iyi olunca çevrenizde iyi olur.istisnalar kaydeyi bozmaz...

• kesınlıkle dogru

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç unutmadığım günlerden birini anlatıyım..

Sabahleyin okula gideceğim sınavım var notlarımı bulamıyorum yaptığım proje ödevini bulamıyorum birde son gün her neyse evde yardımcımız var ona söyledim bulunca babama verip getirecekti okula giderken servisten indim ve inmemle birlikte araba çarpacaktı arkadaşım geri çekmeseydi o korku berbat bir şeydi sonra okula gittim,telefon geldi dedem kalp krizi geçirmiş bir de sınava gireceğim tam zil çaldı ve ben öylece donmuş kalmışım öğretmen içeri girdi sonra bayıldığımı hatırlıyorum daha sonra dedemin yanına gittim dedemle konuştum ve geri okula gittik filan ödev ve sınav için babam açıklama yaptı da sonradan yeniden girmiştim ama o günü kesinlikle unutmuyorum..

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin öyle bir haber almadim

0|0
    1|0
    • Bence siz şanslı bireylerdensiniz tebrikler...

• Ben kendimi kötü hissetmem icin kötü habere gerek yokki ben cevremde olan kötü seylerede üzülüyorum , gecen sene bir kiz öldü 1 hafta yakinimi kaybetmis gibi agladim üzüldüm ! Sansliyim basima gelmedi ama her seyde gelebilir dimi ?

• takmıyorum olanları nasılsa geçecek

0|0
    1|0
  • Kocaeli de üni okuyordum , servisle gidip geliyordum eve, akşam oldu, baktım cüzdan yok kaybetmişim, ararken servisi kaçırdım, yağmurlu iğrenç bi hava, sırılsıklam oldum, tren gelmiyor, izmitte ağaç devrilmiş diye, annem aradı aile dostumuz vefat etmişdi 1 gün önce onun cenazesinde ablam bayılmış, ayağını kırmış :(( daha kötüsünü hatırlamıyorum :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Üst üste aldığım kötü haberleri hatırlamıyorm da, şanssızlık yaşadım.Sabah, arabayla antrenmana gideceğim için geç çıktım, araba çalışmadı, antrenmana 5 dakika kala durağa gittim, hemen önümden otobüs geçti gitti, ıslık çalamadığım için durduramadım, 20 dakiak sonra diğeri geldi, gecikmeli olarak gittim.Aynı gün, akşam okula giderken, yarım saate yakın otobüs bekledim, tam geldi derken, otobüs kaza yaptı 15 dakika da öyle bekledim, toplam 45 dakika durakta bekleyip okula gittim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...