Zayiflayan/ spor yapan var mi? yardimci olun pls / ya da bilgilerinizi paylasin lütfen :) ?

evet 16 kilo aldim ve artik kiyafetlerime sigmayi birak aynaya bakdigimda mutsuz oluyorum :(
gittim kendime spor kiyafeti ayakkabi falan aldim motive icin veeeeeee sizin yardiminiza ihtiyaciiiiimmm var :D yardim edermisiniz :) ?

-günde kac km yürümeliyim / kac saat kac dk?
- neler yemeli enerjimi kaybetmemek icin ve nelerden uzak durmali?
- spor öncesi mi spor sonrasi mi yemek ve ne?
- yag yakimi icin önerdiginiz egzersizler nedir?

aklima simdilik gelen sorular bunlar sizlerdende daha fazla bilgi öneri paylasim bekliyorum simdiden tesekkürler :)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle yardım etmem için boyun ve kilonu öğrenmem lazım

0|0
    0|0
    • 163 ve 69 kg

• tesekkürler ellerine saglik :) insallah deniycem bakalim bendede sonuc verirmi darisi basima artik :D

• Su çok içmeni tavsiye ederim ama bir şey yemeden 1 saat önce ve yedikten sonra en az 2,5 saat sonra su iç yemekle bir şeyle sıvı tüketme hazımsızlık yapar

Erkekler Ne Diyor 11

• hayır yok

0|0
    0|0
  • Ben aradığın kişiyim kardeşim öncelikle hemen spor salonuna yazılıyorsun haftada 4-5 gün 1 saat antrenman yapacaksınız ve kilo boy oranınıza göre size bir beslenme ve antrenman programı yazacağız

0|0
    0|0
    • bizim buralarda beslenme programi yazmiyorlar :D siz yazacaksaniz ok :D

• Yardımcı olacağım kardeşim ben size peki be kadar çok istiyorsunuz bu kiloyu vermeyi ve neler yapabilirsin

• HIM öncelikle şekerden uzak dur karbonhidrat az tuket protein alabilirsin bol bol. kardiyo yap tabi spor egzersizlerini de yapmalısınız hepsinden onemlisi saglam bir irade gerekli

0|0
    0|0
  • öyle yürüyüşle filan kilo vercem diyosan yemicen ki bu cok sağlıksız en iyisi bir spor salonuna gitmek.

0|0
    1|0
  • günde orta tempoda 1 saat yürüyüşle başla... ve zamanla artır... bide kesinlikle yanında bir su şişesi taşı..

0|0
    0|0
  • günde 2 saat yürü yoğurt ve su yu bolca tüket spordan 2 saat önce agzına sadece su girsin yürüyüsden önce

0|0
    0|0
    • enerjim yetermi peki? yani spordan sonra ne yemeli.

• bende pazartesi baslıycagım verdiğim kiloları geri aldım onları geri vermek için. . D

• pazartesi baslama o günü baslayanlar hemen pes ediyor :D haftanin ortasi baslamak daha mantikliymis :D kolay gelsin

• sorduklarını google'a yazsan cevabını bulmuştun nedir bu üşengeçlik

0|0
    0|0
    • her sayfda cesit cesit seyler yaziyor :))) güvendigin bir sayfa varsa linkini atsaydin? burada sormamin amaci insanlarinda bilgilerini paylasmasi

• spor salşonuna yazıl bence abazaların ayıların olmadığı bir salon bu

0|0
    0|0
  • salona git

0|0
    0|0
  • 2 hafta hiç birşey yeme

0|0
    0|0
  • Boşver ben kilolu avrat severim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 beyazı terk et

0|0
    0|0
  • - Günde km/hız oranına göre değişir ama 40 dk yürümek gerek
    -abur cubur , 3 beyaz alkol uzak durulmalı
    -spor öncesi atıştırmalık olarak karbonhidrat sonrası yemek olarak protein ağırlıklı olmalı
    -Blogilates

0|0
    0|0
  • yağlı hamur ıslerı kzıartmalar ıslenmıs ve paketlenmıs urunler beyaz unlu olan hersey ve glısemık ındeksı yuksek olan meyvelerden kaçmalısın gunde 30 dakıka tempolu yuruyus yeterlı olucakdır hitt calısmanı onerırım haftada 3 defa 45 dakıkadan :)

0|0
    0|0
    • tesekkürler :) insss ise yarar :D

Yükleniyor...