Ardada dönermi acaba

Ardanın galatasaraya dönerse nasıl olur ben snaıjder ile ardayı aynı takımda izlemeyi cok isterim dogrusu

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• arda hatalar yaptı elbet ama şimdi fatih terim var galatasarayın başında onun aynı hataları yapmasına izin verecegini zannetmiyorum dönerse süper olur

ortasaha selcuk melo hamit arda snaıjder forvette burak bence türkiye liginin acık ara en iyi kadrosu olur

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben gs bızım takımdayken cok severdım en sevdıgım futbolcuydu sımdı ıse galatasaraya donmesı umrumda degıl

0|0
    0|0
  • Dönmesin. İlk başlarda aşıktım ona Galatasaraydayken. O kazığı attıktan sonra bütün sevgim bitti. Dönmesin, ona ihtiyacımız da yok zaten.

0|0
    0|0
  • Dün izledim Lıg Tv de Ceyhun 'un programında... Dönmek istiyo zaten dönerde ...İyi bi Galatasaraylı ben cok severim Arda ' yı..

0|0
    0|0
    • Dönmek istemiyor yükselmek istiyor bir gün dönücem diyor onun hedefi manchester united barça real gibi takımlar hedefine ulaşmadan geri dönmez

• Biliyorum onu kastettiğini anlamıştm zaten :) E bende yerinde olsam kariyerimi yuvamda sonlardırmak isterdim.. Gelsinde nasıl ne zamn oldğu önemli değil..

• Dönmese de olur.

0|0
    0|0
  • bence dönmez neden dönsün ?

0|0
    0|0
  • inter'in basından atmak ıstedıgı sneijderi adam yaptnız basımıza D

0|0
    3|0
    • Baştan atılacak kadar kötü bi oyuncuyu Manchester napsın Lıverpool napsın niye istyesin. ...

• siz interin basından atmak istedigi sneijderi alırsınız bız ise interın kapmak ıstedıgı Belhanda işde aramızdakı fark budur ;) ayıkss gerçekler acıdır

• Ya bayan olmasan bişey derdimde.Ofsaytı öğrenen kızlar teknik direktör kesiliyo başımıza.Sneijder kötü oynadığı için gönderilmedi interden ücretinde indirim yapmadığı için gönderildi.Bişey konuşuyosunuz bari bişeyler öğrenip öyle konuşun sağdan soldan duyup yazmayın buraya

Erkekler Ne Diyor 7

• Arda için söyleyecek tek sözüm var hazır olun bir kaç sene içinde 2. Emre belözoğlu gelecek fenerbahçeye :))))))))))))))

1|0
    3|1
    • onuda büyük takımız diye kandırabiliceginizi zannetiyorsunuz yani

• Daha çok beklersin :D

• belli olmaz bu işler merak etme siz altyapınızla iyisiniz biz paramızla :))))))))) zaten canımı sıkan da bu :((

• Sol kanatta Arda sağ kanatta Keita ortada Sneijder ve Selçuk süper olurdu

1|0
    0|0
  • Şuan dönmez.Dönerse aptallık yapmış olur.

1|0
    0|0
  • 32-33 yasından önce zor.

0|0
    0|0
  • Arda artık marka oldu Paris ile reklamlar çekiyor dönsede pek hayır olmaz kalsın oralarda :)

0|0
    0|0
    • Evet ispanyada belli başlı isimlerden sonra en gözde oyuncu Arda Türkiyede işi olmaz.

• yavvv gelsede şımarmış adam koşmaz zaten bize azimli ün yapmamış oynamaya aç kariyere aç paraya aç adamlar lazım

• 10 Yıl sonra Galatasarayın Teknik direktörü :)

0|0
    0|0
  • dönmesin arkadaş ondan sonra gruplaşma yapıyor takım içinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...