YOUNES BELHANDA sizce ?

şu adamda artık gelsin ya gördüm adamı döktürüyo hızlı çalınları güzel akıllı bence FENERBAHÇE'ye yararlı olacak bi oyuncu sizin bi bilginiz var mı gelecek mi gelmeyecek mi bide sizce yararlı olur mu ve hangi mevkide oynatılmalı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçenin ilk önce temelinin değişmesi lazım temelden kastım yönetim ve teknik heyet şu anda yapıcağın transferler tamamen israf olur Fenerbahçenin harcadığı paralara bakalım Sow:10 Milyon Euro MeireleSoru 10 milyon Euro Krasiç:7 Milyon Euro bu kadar para harcandı peki Aykut Kocaman Taraftara bırakın iyi sonuçları iyi futbol seyrettiriyormu hayır Belhanda yetenekli bir oyuncu ama geçen seneki performansının çok altında bir görüntü ortaya çiziyor orasıda düşündürücü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bize gelen sapıtıyo be bro .ş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• paragöz bir başkanları var parayı basarsan gelir ama gönüllü mü gelir onu bilmem en son gönülsüz gelen krasiçi görüyoruz öyle gelecekse hiç gelmesin.

Birde aykutun eline messiyi versen 2 sene sonra futbolu bıraktırır adama bu genci nasıl emanet edeceksin

0|0
    0|0
    • evet güzel futbolcu krasic işte görüyoruz onuda zaten gidecek aykut sezon sonu gelsin bence zico gelsın on numara adamdı salak yönetim adam ikinci yaptı diye gönderdiler

• Çok çok faydalı olucak artık bekliyoruz gel bir an önceeeeeee :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...