Bir gün pişman olur mu? Bir erkeğin ilişkiyi kafasında bitirmesi çok mu kolay?

erkek arkadaşımla ayrılalı 2 ay oldu ve geçende mesaj atmıştm benim dönüşüm yok ben kafamda bitirdim sen de bitir dedi.ara vermek istyorum diyerek gitti bir daha da aramadı bunu da vurgulamak istiyorm geçen ben mesaj attım o şekilde cevap verdi.artık benden yana da dönüşü olmaz ama bu insanın bir gün pişman olmasını istyrm çünkü hakksz yere bırktı daha doğrusu bahanelerle bıraktı ayrılmamz için geçerli sebep yoktu bu insan bir gün pişman olur mu?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkegin bir kızı bırakabilecegine inanmam cok güc. Nasıl bıraktırdıgını anlamak daha da bir güç. Seven erkek bırakabilir mi?

0|0
    0|0
    • o zaman sevmyrmuş derim senn bu sözüne karşılık

• 23gün

Konuyu açan acaba ne durumda barıştımı falan

• 23gün

@ipkszk17 cok zaman gecmiş ama ya

Erkekler Ne Diyor 12

• 5 mi ? toplam 5 mi? anlamadım yani

1|0
    0|0
  • sizde nasıl gurur varsa biz erkeklerdede gurur var eğer ilişkiyi sen bitirdiysen sana çok kızmış ve seni bitirmiş kafasında hiç anlamıyorum ileriyi düşünmeden ayrılıyorsunuz sonrada pişman olup dönmeye çalışıyorsunuz iyice oyuncak olmuş bu ilişkiler farzı misal tekrar barıştınız o ilşkiden hayır gelmez birdaha sen testiyi kırmışın birkere nekadar yapıştırsanda orjinalı gibi olmaz o bitirdiyse sende bitir

0|0
    0|0
    • ben bitrmedm testiyi de önce o kırdı verdiği sözlerin hiç birini tutmayarak,uyuyrm derken dışarlarda gezerek bana param yok deyip yanıma gelmyrken başka şeylere başka yerlere giderek ve ben bunu başka yerlerden öğrendm.testiyi kim kırmıi si,zce?

• istediğim sadece onun pişmanllığnı grmmek çünkü emn olun hakszlığa uğrattı beni

• bende onu anlatmaya çalışıyorum senin ona beslediğin sevgi değil nefret sadece sana yapılan haksızlığı hak edemiyorsun o kişi sana gelipte pişmanım dediği an gözünden düşecek

• Kafada bitircek süreye gelmesi çok zor, bazen de kafa da bitiyor,gönül inat ediyor. Ama bitti mi bitiyor:D

0|0
    0|0
  • Yaşattığın şeylere göre değişir bu durum .

0|0
    0|0
  • Valla sustuğun sürece peşinden koşturmadığın sürece arayıp sormadığın sürece belki zamanla seni hatırlayıp değere binebilirsin.Ama kafada bitmişse zor gerçektende.

0|0
    0|0
  • bence yasadıklarınıza baglı..senden gördüğü ilgiyi baskasından göremeyince pisman olacaktır..kim bilir belki de olmaz...bende yanıyorum.. bende terkedildim..her namazdan sonra pisman olsun die RABBİMe dua ediyorum..insallah olur..bende erkeğim şimdiye kadar 3 kişiyi terk ettim hepsinde de pisman oldum ama gec kaldım ve onların ahını baskaları aldı benden..

0|0
    0|0
    • benm eski sevgilim bana bir elveda bile demeden gitti..aldattığını öğrendim inkar etti yok öyle bir şey dedi ama şimdi internet üzerinden öğrendimki aldatmadığım dediği kızla nişanlanmış..çok pişman olmasını hala istyrm ama sanmıyorum olacağını 6 ay oldu ayrılalı adam nişanlanmış bile hemde aldatmadığım dediğile..ve 6 ay da pişman olmayan hiç pişman olmaz..sizce olur mu? böle biri?ve bana ara vermek istiyoruö dedi çekti gitti

• eğer sevdiyse pişman olur sevmediyse günü geçirdiyse olmaz

0|0
    0|0
  • yok pişman olmaz...erkek bu kararı pat diye almaz...

zaman içerisinde bir takım durumlar onun sonunda bu kararı almasına sebep olmuştur..

erkekler problem ve hataları biriktirir...

0|0
    0|0
  • Pişman olmasını istemen de haklısın.. Hakkında beddua da bulunma ama.. Beddua sana geri döner...

Seven birisini yarı yolda bırakıp başka şeyler düşünüyorsa kolay kolay mutlu olamaz hayatında.

0|0
    0|0
    • beddua ettm açıkçası ama sonra kendime dönmesnden korktğm için pişman oldm.allaha havale ettm artık onu.benm onu çok sevdiğimi bildiği halde yarı yolda bıraktı beni ama anladığım kadaryla mutlu da bu zoruma gdyr işte

• Hayatıma bakardım.. Unutmasam da unuturmuş gibi yapardım..

Hayallerim yarım kaldıysa tamamlayack birisini bulurdum.. Beni cok sevdiğine inandığım birisini sevip cok daha fazla mutlu olurdum. Hayat kısa.. Dün ve bugün gecti.sadece yarın kaldı.. Evlenip bosanmaktan cok daha iyi bir durumdasın...yasaman gereken bir ömür var önünde...

• ark.isteği gndrcm sakncası yoksa kabul edrmsnz özelden bir şey sorcam size

• canından bezdirirsen eşşek gibide sevse vazgeçiyor...

0|0
    0|0
  • Bitmi$se bitmistir.. Sirf pisman olsun bana gelsin demen biraz ilginc degilmi !

0|0
    1|0
  • kafasında bitirmişse geri döneceğini pişman olacağını sanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kafada bittiyse gerçekten dönmek kolay olmaz..

Hani belki çok özlerse duyguları mantıgından ağır basarsa bır ıhtımal.

0|0
    0|0
  • Senı cok ıyı anlıyorum emın ol ama artık hıcbısey yapma , ne halı varsa görsun.. Bilmıyorum tam olarak ama gecerlı bı sebep yoksa demek kı baska bırı de olabılır hayatında, bu kadar nefret etmesı cok tuhaf madem ortada bı sorun yok ... bılemıyorum acıkcası ama genelde bu tıp sekılde terk eden erkekler sen onu unutup hayatına bırını soktgun an etrafında pervane olmaya baslarlar.. Kaçan kovalanır hesabı .. :)

0|0
    0|0
    • evet çk tuhaf benmde anlıyamadığım o zaten ben başka biri var demek ki die düşünyrm artık.bunun ben unutsam bile etrfmda pervane olacağını sanmyrum baksana geri dönşm yok sen de kabullen dedi

• belkide pskolog sorunu vardir benimkisi gbii!:)

• aynı seyi benm kız arkadasım yaptı benden ayrıldı sanki kötü bişe yapomısım gibi davrandı bana . baskasıyla oldu benden hemen sonra . 3 yıl birlikteydik.

• Şu erkeklerin topunun köküne kibrit suyu. Ölsün hepsi.

Pisler sizi.

5|2
    0|1
  • çok kolay. hele de iliskinin basında kendini fazla şartlamadıysa ve bağlanmayı pek hayat tarzı haline getirmeyen biriyse. çok yakın arkadaşım 10gün önce çok seviyorum onu vazgeçemiyorum dediği kız arkadaşından 10gün sonra ayrıldığında dediği ilk kelime şuydu ; "rahatladım"

0|0
    0|0
    • erkeklern hepsi mi byle?

• bütün genellemeler yanlıştır ama belirli bir kısmı böyle malesef:(

• zaten rahatlama olur insanda ama bir zaman sonra o rahatlık yerini pişmmanlıga bırakıyor.

• Kendin diyorsun bahane yratatı diye o zaten gerçeklerin farkındadır emin ol zamanı gelince pişman olur belki şimdi bile pişmanlık duyuyor olabilir bilemezsin.

0|0
    0|0
    • hangi gerçeklerin? o mu pişman olur sanmyrm

• biraz zor

benceeee

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi 18 günlük eşim bana yaptı:( 1,5 yıl çıktık. sonra evlendik. severek hem de. 18 gün sonra ailesiyle birlikte beni evden gönderdi. aradığımda ben kafamda bitirdim sen de bitir. bu iş bitti. ben seni seviyordum zamanla soğudum dedi:( hayatım mahvoldu. bence haline şükret.

0|0
    0|0
    • allah size yardm etsin üzüldüm :((

• kafasında bitirmesi sebep sayılmıyor mu?

1|0
    0|0
  • Evet kafada bittimi kız ya da erkek fark etmez bitiyor.

0|0
    0|0
  • Bence çok koly değil ama çok kolay olabilir.

0|0
    0|0
  • pisman olabiliir :) 1ay daha bekle :)

0|0
    0|0
  • canım kafada bitirmek kızlara göre erkeklerde daha kolay bi durum.aslında sevdiği halde kafasında bitiriyorsa bu tam anlamıyla bitirmek olmaz.erkekler daha çok mantıklarıyla hareket ettiklerinden duygularına söz geçirip 'anlaşamıyoruz bu böyle olmayacak' fikrini kendilerine kabul ettiriyrlar ve ona göre karar uyguluyorlar bu da kafada bitirmek olarak adlandırılıyor.duyguları bi yandan kalmalısın derken mantık ağır basıyor ve böyle söylüyolar. bu kafada bitirme durumu değil 'bitmek zorunda' olması durumu.

3|0
    0|0
Yükleniyor...