Aranızda amatör profosyenel yada hobi olarak futbol oynayanlarınız varmı ?

aranızda amatör profosyenel yada hobi olarak futbol oynayanlarınız varmı ?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaş'ın paf takımında oynuyordum 5 sene önce.. salak gibi bıraktım futbolu şimdi benden küçük olan Necip bile A takıma çıktı :/ Helal olsun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• hobi olarak sol kanat benedene sorulur :d

0|0
    0|0
  • çankaya belediyesnde oynudm

1|0
    0|0
  • her salı akşamı saat 9 da

0|0
    0|0
  • Ben her türlü oynadım ama şimdi bıraktım.

Arkadaşlar bana da Kayseri'den kluğ bulalım İstanbulda olsam arkadaş var gel seni alırım para da kazanırsın dedi ama gidemiyorum işte : p Hız mız teknik var ama aradan dolayı geri düzeltirim sorun değil Messi benden imza istedi :D

0|0
    0|0
  • 4 sezon ilçe takımında ondan sonra amatörde de oynadım.fakat bıraktım 5 ay önce ama uzaklaşamıyorum arada antremanlara gidiyorum halı saha macları da var

0|0
    0|0
  • D.bakır spor altyapısında oynadım.o zamanlar yaşım tutmadığından ailem izin vermedi.oku dediler.dahada oynarım amatör olarak

0|0
    0|0
  • hayırdır macmı yapacaz cok sert şut atardım amatördeyken şimdilerde prof oldum akıllı vuruşlar yapıyroum :)

0|0
    0|0
  • 2 sezon amatör ligte top oynadım.. sonra okul ıcın ayrılmak zorunda kaldım..

0|0
    0|0
  • :)) profesyonel olarak futbol maçı izliyorum:)) hobi olarak halı saha macları, amatör olarakta PES oynuyorum :)) amkdumun sporu hayatımın buyuk bolumunu kaplıyo

0|0
    0|0
  • Haftada 1 gün halı saha maçı yapıyoruz. o yani.

0|0
    0|0
  • evet devamlı oynarım ailem izin vermiş olsaydı şimdi çok iyi bi kaleci olmuştum beşiktaş tan teklif almıştım 15 yaşındaydım

0|0
    0|0
  • Amatör sol açık

0|0
    0|0
  • yau ne oldu bu kızlara bugun kac tane pembe nickle acılmıs futbol konusu gordum hayrola kıyametmi yakın?yoksa pembe nickli gizli erkekler mi arttı :)

0|0
    0|0
  • oynamayan yokki

0|0
    0|0
  • Fanatik takipciyimdirde daha topu ayağıma almışlığım yok.

0|0
    0|0
  • bu soruya atlayan çok olacak.

herkes bir anda futbolcu olacak bak görürsün :D

0|1
    0|0
  • ben devamlı deplasmanlara giderim mac yapmaya ve hemen hemen her macımda hattrick yaparım:)))

0|0
    0|0
  • vestel manisada oynuyorum,yardmcı olableceğim bşey varmı ? :)

0|0
    0|0
  • Manchester United'ta sol açık oynuyorum...

0|0
    0|0
  • malesef futbola kafam basmıyor :D

0|0
    0|0
  • hobı olarak:)

0|0
    0|0
  • Nihayet beklediğim soru bizim okul takımında runner back oynuyorum .Go hacettepe red deers go .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...