Sporu bırakmam gerekiyor?

Arkadaşlar ben spor yapiyorum ama birakmam gerekiyor ygs ye hazirlaniyorum biranda birakip kilo almak falan istemiyorum ne yapmaliyim kilo almak istemiyorum ben

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hem çalışıp hem spor yapsan zinde olursun daha motive olursun bence. Hem kafanı dağıtmış olur sırf dersle bunalmazsın.

0|0
    0|0
    • Evde yapiyorum sporumuda iste arada bazi yapamadigim gunler olursa birsey olurmu ki

• ben de senin durumundaydım haftada 2 gün spor yaptım her gün de ders çalıştım hem daha zinde oldum hemde biraz dersten uzaklaşmış oldum. yani çok arayı açarsan bişey olur böyle haftada iki üç gün felan vaktin oldukça yap.

En İyi Kız Görüşü

• Abur cabur yeme, gece yemek yeme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• biranda bırakıp nasıl kilo alıcaksın bende merak ettim. ayrıca bırakmana gerek yok yatmadan önce 2 saatini ver spora.

0|0
    0|0
  • Valla ben alıyorum kardeşş :D hiçte takmıyorum.
    Önemli olan kas kütlesi benim için

0|0
    0|0
  • Günde 1 saat senin için yeterli olacaktır. Deli gibi çalışırsan verim alamazsın zaten.

0|0
    0|0
  • sen alman gereken kaloriden fazlasını vücuduna sokmazsan hatta biraz daha azını alırsan kilo alma gibi bir durum olmaz

0|0
    0|0
  • spor engel olmaz ki aksine iyi olur kafa dağıtman için. hem kilo alınca zaten depresyon felan gider kafa

0|0
    0|0
    • Haklisin da iste ne biliyim ya arada yapamadigim zamanlar olursa birşey olur mu diye korkuyorum aslinda spordan kaybim olsin istemiyorum o yuzdeb

• Haklisinda ya arada yapamadigim gunler oluirsa birsey olurmu

• 1 -2 günden bişey olmaz hem spor yapanlar daha zeki olurlar vücut yorgunluk hissetmez

• Bırakma o zmn bende hazirlaniyorum ama. mecbur :D

0|0
    0|0
  • saat 6dan sonra yemek yeme kılo almazsın

0|0
    0|0
  • evde mi yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Evde azda olsa spor yapamazmısın?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ekmek bir dilim den fazla yeme ve pilav hamur vs bütün öğünlerde kesinlikle ekmek tuketme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bırakma daha az yap, sporda yemek yemek gibi bir ihtiyaçtır.
    Yemeye zaman ayırıyorsan sporada ayırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • bırakma ya keşke ben de başlayabilsem:( zamanı verimli kullanırsan ikisine de yetişirsin, spora harcadığın vakti azalt sadece

0|0
    0|0
  • dengeli beslen

0|0
    0|0
  • spora da ayıracak 1 saat vaktin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...