Gece yatarken yaptıklarınızı sorguladığınızda en çok nerde hata yaptım dersiniz?

neyi kafaya takarsınız. ve düzeltmek için nasıl bir yol izlersiniz ?

0|0
15|35

En İyi Erkek Görüşü

• Çok eskiden çıktıgım bırı vardı.Pelin hanım

Bana derdiki yataga gırdıgımde tum mesajları tekrar tekrar okurum,sonrada gun içinde yaptıklarımı hayal eerek gözumde canlandırırdım derdı.Sonrasında uyuma guçlugu cektıgını söyhlerdı.Gecede uyumadan önce kurgulardan dolayı abuk subuk ruyalar gbörür,beni silkelercesıne kadar topa tutardı.

Özet olarak şunu demek isterım size;Sorgulamayın,önunuze bakın,HAYATI OLAGAN AKIŞINA BIRAKIN derim

Yoksa hayattan zevk alamadıgınız gıbı,kurgulayıcı,şüpheci,kaygılı ınsan olursunuz.Allah korusun...5*

2|1
    0|0
    • peki bu şekilde uyumak mı kişiyi şüpheli kaygılı insan yapıyır. kişinin kişiliğinide etkilior mu yani

• sizmi yoladınız arkadaşlik teklifini

Erkekler Ne Diyor 34

• Keşke bu dediğinizi her insan yapabilseydi kendini ve nefsini sorgulasaydı İnsanlar huzura ve refaha ulaşırdı..

Muhasebe, insanın tüm amellerini veya o günkü amellerini günde bir veya birkaç kez gözden geçirmesi demektir. Uygun olan muhasebenin uyumadan önce yapılması; amellerinin iyi olduğunu gördüğünde kendisini buna muvaffak kıldığı için yüce Allah’a hamd etmesi, kendisinde meydana gelen eksiklik ve kusurlarından dolayı af dilemesi; amellerinin kötü olduğunu gördüğünde ise, Yüce Allah’tan bağışlanma ve af dileyip tövbesini yenilemesi ve en iyiyi yapmaya karar vererek uyumasıdır.

0|0
    0|0
  • zamanı kullanmada

2|0
    0|0
  • gecenin olmasına daha 4.5 ay var biizm burda :(

0|0
    0|0
  • Benim hatam değildi ama bazen doğmasaydım daha mutlu olurdum diye düşünüyorum ... İronik doğmadan nasıl mutlu olunursa artık...

0|0
    0|0
  • Şimdi yatağa girince diyeceğim şey:İşe de gitmedim İnsan akşam 17 ye kadar uyur mu, ben işte burda hata yaptım olacak. ;))

0|0
    0|0
  • Hata yaptıysam uykularım kaçar zaten sorgulamaya çalışmam yaptığım hataya pişman olur akışına bırakırım.

0|0
    0|0
  • bugün erke yatacaktım yine şu saat oldu derim. sabahta kalkamam. 10 kere saat ertelerim :)

1|0
    0|0
  • Hergün ayrı bir dert hangisini sayıyım

0|0
    0|0
  • 18 yaş küçük bir arkadaşım var. Benden uzak dur desem de dinlemiyor. Ona üzülüyorum. Ama laf anlamaz. Uykularım kaçıyor.

0|0
    0|0
  • büyük bi hatam olmadı. zamanında meslek lisesine gitmek dışında.

0|0
    0|0
  • Ana derse calismadigim halde kendimi kaldırdım. Bu benim 1 yılıma neden oldu. Her gece aklıma gelir. Ama elden gelen bir şey yok.

0|0
    0|0
  • en cok insanlara güvenmekte hatam oldu hep onu dusunurum

0|0
    0|0
    • adın gibi burcunda mı akrep

• Güvenmeyeceğim diyorum yinede inanıyorum güveniyorum çok yanlıs bir durum ama işte insanın yaratılışında var

• aynen öyle oluyor.. aslında güvenmek okadar güzel bi duyguki onu bile kirlettiler.

• yataga basımı koyunca tek dılegım bır an once uykuya dalabılmek...bır de pc de calan ıhsan yıldırıma kulak vermek...

0|0
    0|0
  • sevdigim bir kız var her gece yatarken yarın kesın acılıcam yarın kesın derdım hala acılamadım 3 ay oldu her gece bunu kafaya takıyorum sabahlara kadar onu ruyamda goruyorum :)))

0|0
    0|0
    • aşkın bu yüzüde güzeldir tadını çıkarmaya bak derim bir gün gelio kimseye yaşıamıosun bu duyguları. doyuyosun hayata ve tat alamıosun hiçbişeyden. bu aşk duygusunada yansıo. yaşın kaç bu arada genç sanırım.

• :) hayatta o kalbını sevındırecek ınsanlar cıkar umarım

• amin canım cümlemizin inş :)

• Hiç birşeyi kafama yerleştirerek mental açıdan yormam kendimi gerek yok çünkü 1 saniyenin garantisi verilmediği bir yerde.

0|0
    0|0
  • bu siteye girmekle hata ettim...

1|0
    0|0
  • Yaptıklarımı sorgulamak gibi bir hata yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Gece yatarken sorgulama yapmam daha farklı davranışlar sergilerim.

0|0
    0|0
  • günü boş geçirdiğimi takarım en çok ya ben yatarken. şunu niye yapmadım falan derim.

0|0
    0|0
  • sen benim kız arkadaşım olsan seni kafaya takarım mesela ne işi verbu saatte nette diye

0|0
    0|0
    • alla alla nedenmiş bu saatte nette olunca ne oluo

• köfte ekmek ye

• köfte sevmem ama evdeyim zaten nasıl köfte yiyim

• Aklıma iş geliyor birde selin geliyor işte onları düşünüyorum

0|0
    0|0
  • insanlara iyilik yaptıkça zararlı çıkıyorum diye kafama takıyorum...

0|0
    0|0
  • mutlaka haklıydım kimi kırdıysam,kalbim buruk ama pişman degilim der gecerdim

0|0
    0|0
  • yatacakken birşey düşünürsem uyuyamam ki.

0|0
    0|0
  • sıcak su olmayınca olmuyor ki a.q

0|0
    0|0
  • genelde sabah uyandığımda sorguluyorum, ayılınca geçiyor.

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyi kafaya takmam hayatı akışına burakırım . ewet ben bir ateistim

0|0
    0|0
  • cok seyi kafama taktığım oldu ama düzeltmek icin pek ugrasan biri değilim

0|0
    0|0
  • ceren, sen en çok neyi kafana taktın peki ? bide senden dinleyelim ?

0|0
    0|0
  • komple günü ve yaptıklarımı düşünür ders çıkarırım bidaha yapmıcem der uyurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 15

• eğer bir hata yapmış,birini kırmışsam uyuyamam bile güneş üstüme doğar..

biriyle tartıştıysam kafama takarım..

birini üzmüşsem kafama takarım..

üzülmüşsen takarım..

neden bana böyl dedi der takarım ve direk yemeden içmeden kesilip uykularım kaçıyo benim takıntılı bir ruh haline sahibim 2 gün hiç bişi yemeden gezdiğimi bilirim falan..

0|0
    0|0
  • gece yatmıyorum gunduz yatıyorum . :D

0|2
    0|1
  • Walla son 6 ayin ilk 3 ayini her gece ayrildigim eski sevgilimi kafama takarak geciriyordum. Sonra okuldan mezuniyeti, sonra henuz calismiyor olmami.. Simdi? melekler gibi uyuyorum walla, salladim dertleri

0|1
    0|0
    • hahah aynen bende son 4buçuk ayın ilk 3 ayını öyle gecirdim songünlerde kafam biraz daha rahat.. ve hayatıma girmek isteyen insanlar sadece yoruyor :) oyüzden en güzeli böyle uzun bi süre yaşamaya devam

• Hersey geciyo be tatlim, sadece zaman ver kendine.

• Hata yaptığımı kabullenmem eğer kabullenirsem bile ah vah demem çünkü her yapılan birşeyden ders çıkarma gibi bir huyum var bunun çok güzel olduğunu düşünğyor yaptığım hataya seviniyorumm bazen çünkü onu yapmasaydım doğruları bazı şeyleri göz ardı etmiş olacaktım.neyse insan yaptığı hataları kabullenmedi bir daha yapmamak için kafasına yer etmelidir çünkü ilk defa yapılan hata sonra tekrarlanırsa salaklığa girer

0|0
    0|0
  • Gece uyumadan önce müzik dinlemeden yapamam. Gece bire kadar uyuyamam. Sonra kendime kızarım ama yine aynı sonuç her gece...

0|0
    0|0
  • birileriyle tartıştıysam keşke şunu da deseydim filan diyorum, yanlış anlaşılmışsam nasıl düzeltsem filan onu düşünüyorum başka ne olursa olsun takmıyorum kuruyorum hayalimi uyuyorum

0|0
    0|0
  • Geçmişte canımı sıkan ne varsa unutup geleceğe daha sağlam nasıl adım atarım onu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • O çizmeyi almamalıydım,nerelerden kısacağımı kafaya taktım 3 gecedir onu düşünüyorum :(

0|0
    0|0
  • hayatım hatalarla dolu

0|0
    0|0
  • Yaptığımda bana hatamda bana der kafayı koy yatarım kısa zamanda düşünmeye ne luzüm var

0|0
    0|0
  • hatalarım yok şu ara iyiyim

0|0
    0|0
  • Bu adamla da yatmayacaktım.

0|0
    0|0
  • affedilmeyecek borç olan namaz...

0|0
    0|0
  • ''Off hani bugün erken yatıcaktım yaa'' diye düşünüyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • bütün gün hiçbirşey yapmadım diye yine ertesi gün uyanmak istemiyorum

0|0
    0|0
    • ne yapmak isterdin peki gün içinde

• kuzum önemsiz dildir elbet önemlidir. ama insanın hayatta en önemlisi annesi babası iken onlar bile birgün ölüp terkedebilio seni karrdeşin eşin çocuğun böle yaşayan insanlar görüp bu kişinin önemsiz oldgnu anlarsın demek istedim. kişi önemsiz dil..ama hayatta gördükce yaşadıkca bunlar önemsiz kılıcak onu senin gözünde.. şimdi şuanda acını tam ortasında ne taraftan düşünmeye çalışsanda aklında kalbinde onda olucak bu dediklerim zamanla oturucaktır kafanda

• evet inşallah

allah büyük

Yükleniyor...