Hayatımızı aynı yapan aynı insanlar gibi sanki; değil mi? (sırf soru formatnda olsun bebeler ağlamasın diye)

Hayatımızı aynı yapan aynı insanlar gibi sanki; değil mi?

Varlığına tahammül edemediğinin yokluğunu s*ktir et sen de. Neyin çarpışmasını yaşıyorsun ki içinde? Altına yatar yatmaz ''Aşık oldum'' demesine mi kandın, yoksa iki gün sandalyeni çekti de sen onu uşağın mı sandın? Bıktım dert dinlemekten. Saçma oyunların içinde attım verdim mızıkçılığından? Ha diyeceksin ki 'Gene içmiş.' Çözdün ya la bu dünyayı. Çözdün ama sıkılmadın ilkokul çocukları için sudoku'dan.

Kusura bakmayın gerizekalının birinin sırf sigara yasağından mütevvellit açılan gereksiz mevzuda bize stockholm'e ramak kala yaşattığı için dalgandım...ama duruldum şimdi.

Not: Gizli Kullanıcı...sen konuşurken anlatırken yazarken dinlemiyorum ama istiyorum ki sen beni dinle. Anladın mı?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• tek soyleyebılecegım sey kendını bu kadar onemseme gercekcılıkten ne kadar uzaklasırsan o kadar duygusal olursun ne kadar duygusal olursan o kadar mantıksız ,insanogluyuz ıste bızden 7 mılyar tane daha var hepsıde bu dunyanın kendılerının etrafında dondugunu sanıyor halbukı sadece dusunebılen et parcalarıyız kı hatta fızıge gore bakacak olursak kaınat ın buyuklugu karsısında ıhmal edılecek yok sayılacak kadar kucuguz ıste gercekler ama bu bızım ısımıze gelmez tabıkı bız kendı yarattıgımız kucuk dunyamızın basrol oyuncusuyuz ve bu dunyada bu kadar cıddı seylere yer yok

0|1
    0|0
    • ben yoksam hayat yok mk ile ben orada olmasam da olurun tam ortasındayım.

• dusunuyoruz o halde varız belkıde sadece dusunmek guzeldır sonuca ulasmak bızı her zaman kı gıbı mutlu etmez belkı yasamak ıcın dusunecegız yasamak ıcın ogrenecegız ve sonunda yıne soracagız ne kadar ogrenırsek ogrenelım yıne soracagız

Kızlar Ne Diyor 9

• bunları düşünebiliyorsan; iyi bir insansın.

0|1
    0|1
  • Öyle sanki.. Aynı insanlardan farklı davranmalarını beklemek çok anlamsız. "Aptalligin en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuc almayı ummaktir." diye de bir söz okumuştum tüwetırda.

0|1
    0|1
    • kullandığın malın kalitesi aynı şeyi defalarca yapsan da bazen şaşırtıyor ama seni.Bunu twittere iletir misin?asASa

• o zaman soyle yapalim. altina yatmayalim. sandalyemizi iki gunde bir biri ceksin diye habire birileriyle flortleselim.

bak ne mantikli.

0|1
    0|1
    • çekemeyeceğim şimdi, ikinci gün penisini tutupta bu benim de diyebilirsiniz. benim için sorun teşkil etmez.

• yaprağa gelince hım hım dildoya gelince meeee...adsf

• dildo ayipci degil herhal neblem.

• Helal

0|1
    0|1
  • Sen cok haklisin

0|1
    0|1
  • hayatımı aynı kılan benim tabi ki. benim bütün derdim kendimle.

0|1
    0|1
  • okadar yorgunum ki 2 kez okudum idrak edemiyorum :(

0|1
    0|1
  • Neyin içine girdin de dokunup parmaklarınla içinde hissettin sen?

0|1
    0|1
    • uffff...çok uzun, kafam güzel ya ben anlatayım millet dinlesin anasını satayım, tam o havadayım, geldim o kıvama

• yani bana açık konuş. zararsızım bu mesafeden.

• Kafan güzelse,güzel.<7

• Anladım ben gizli .

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 8

• O 18 yaşında hayatın sırrını çözen gerizekalıların, aynı hatayı yapmaktan aynı şeyleri zırvalamaktan başka yapabilecek şeyleri olduğuna da inanmıyorum açıkçası. Öküz ot yemekten başka ne yapabilir ki ? Hem burada hem normal hayatta hangi gerizekalıya saçmaladığını söylesem, boş boş konuşan ben oldum :) Birazcık da olsa bunu değiştirebilecek olan zaten o saçmalıkları kendine saklıyor. Sormadan önıce bi düşünüyor. O kadar çoklar ki bana ne de diyemiyor insan. Varlıkları rahatsız ediyor.

0|1
    0|0
  • ulen yine aynısı oldu şimdi..hep derim bu adam soru sorduğunda buralarda bulunma..yokmuş gibi davran sonra aa sadıcım sormuş geç kaldık puanı veriyim gidiyim ayağına yatarımda..bu seferde denk geldik daha sorunun 4. dakikasına..ilkokuldan kalma okudğunu anlatma konularını sevmezdim hiç..hala da beceremem ama gelir iki konuşur bişiler karalar güzel lagaluga yapar 5 yıldız basar giderim..her zaman derim sadıcıma nazdorvya

0|1
    0|0
  • Diss atmak gibi olmuş ya :)

0|0
    0|1
  • gece gece ağır geldi kafam basmıyor aşk işlerinde panpa ama haklısın gibi

0|1
    0|0
  • iyisin bro

0|1
    0|0
  • hala hayatta senin gibileri olduğu için gurur duyuorum tek değilsin yanındayım :)

0|1
    0|0
    • deprem dede de ölmüş mk

• neymiş iyi yaaa, iyi diye cılkını çıkartırsan bunu hak görürsen zıçarsın zaten.

• iyi olan bence hala bazı insanların içinde taşıdığı vicdan ve umut bunlarda olmazsa zaten gel sıkalım kafamıza kurşunlar benden ://

• Diyecek bişey bırakmamışsın güzel epic den hallice yazı.

0|1
    0|0
  • Bana söylicek birşey bırakmamışsın soru mu soruyorsun dersmi veriyorsun :(

0|1
    1|0
Yükleniyor...