Üç harflilere inanır mısınız ve korkar mısınız?

Üç harflilere, üç harfliler ile anlatılan şeylere inanır mısınız? bu anlatılanlardan etkilenip korkar mısınız?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cinler vardır ve gerçektir Kur'an-ı Kerim de onlara münhasır bir sure bile mevcuttur. Korunmanın en iyi yolu "Muavezeteyn" sureleridir. Felak ve Nas sureleri. Allah'ın izin ve ruhsatı olmadan zarar veremezler korkmamak lazımdır..

Kur'an'a göre insan topraktan, cinler ise ateşten yaratılmıştır: "Cinleri öz ateşten yarattı" (55/15), "Andolsun biz insanı, kuru kara çamur­dan, şekillenmiş kara balçıktan yarattık. Cinleri de daha önce, zehirli ateşten yarattık" (15/26-27). Sonuncu ayet cin türünün insan türünden önce yaratıldığını da göstermektedir.

Kur'an'da cinlerden bahseden, yirmi sekiz ayetten oluşan ve Cin suresi diye bilinen bir sure bulunmaktadır. Bu surede de dile getirildiği gibi, cinler çeşitli gruplara bölünmüşlerdir. Cinlerin bir kısmı Müslümandır. Bir kısmı da kafirdir. Kafir olanları cinlerin çoğunluğunu oluştururlar. Cinlerin mümin olanları, müminlerle beraber cennette, kafir olanları da kafirlerle beraber cehennemde kalacaklardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tabii ki inanırım. Ama onlardan korkmam, onlar farklı bir boyutta yaşıyorlar, sen onlarla irtibat kurmak istemedikten sonra onlar sana ulaşamazlar., etki edemezler. Dünyanın sadece bizim gördüğümüzden ibaret olacağını zannedenlere katılmıyorum. Görmediğimiz, duymadığımız, bilmediğimiz çok şey var. Ama yine de dünyada fizik kanunları geçerlidir.

0|0
    0|0
    • ama bu linkte link üç harflilerin insanın içine girebildiği söyleniyor yani onlar istediklerinde insanların içine girebiliyomuş hatta burda bi yazı var cahil olan dini bilgisi yetersiz olan insanları kandırmak için tvye bir kaç adam çıkarıyolar ya onlardan birini örnek göstermiş içine üç harfli kaçtığı yazıyorç linki tıkla ve bak dediğimi anlayacaksın

• Korkma kardeşim, İnternette milletin ipe sapa gelmez iddialarını okuma. Akıl sağlığını korumak senin elinde. Bu konuyu gündeminden hızlıca çıkar. Allah'a sığın ve bahsettiğim sureleri oku.

• sağol dediklerini yapıcam :)

• Benim başıma geldi yatakla şov yapıyordum adeta !

0|0
    0|0
  • inanırım ama korkmam

0|0
    0|0
  • Nil ece eda ahu ..Hepside güzel olur bu 3 harflilerin korkmam okşarım..

0|0
    0|0
  • dört harflilerdeyim ben :))

0|0
    0|0
    • dalga geçenleri anlamıyorum çarparsa görrürsün

• üç harfli diyorum çünkü ismini anınca geliyolar

• fazla düşünme böyle şeyleri gece gece delimi ne hem korkudan daha ismini söyleyemiyosun hem muhabbetini yapıyon neiş anlamaıdm yani

• evet korkarım

0|0
    0|0
  • inanıyorum ama korkmuyorum. bi zamanlar vardı atlattım şükür

0|0
    0|0
  • inanmam da korkmam da

0|0
    0|0
  • İnanırım ve duruma göre korkmam yada korkarım.Ayrıca gördümde ama ayrıntı anlatamam

0|0
    0|0
  • Gece gece senin sorucağın soruyu ben ... Sana gözüksünler bu akşammm da gör

0|0
    0|0
    • sana çok gözükmüşler

• Hahahahah :D Evet gözüktülerrr bi kere görmüştüm harbiden

• hee belli

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...