Trabzonspor galatasaray maçında gs yenilirse yönetim istifa ederim?

Isallah yenilmez de ama bu yönetimle de olmaz kesinlikle

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bende Fenerbahçeliyim fakat Galatasaraylı taraftarları bir türlü anlamıyorum.

1- Bu kulübün yaklaşık 1 milyar TL borcu var. Uefadan gelmiş uyarı yoksa men edilecek takım. Başkan ne yapsın yani daha da zarara mı soksun? Melo vb. oyuncuları satarak oyuncu maaş giderlerinden kıstı. Fazla transfer yapmayıp bilançodan zarar etmek istemedi. Bakalım transferde giderlere = 6.54 milyon € gider olmuş. Gelir ne kadar dersek = 10.90 milyon € yani. Kulüp transfer bilançosunda zarar etmemiş. 4.36 milyon € kazanç sağlamış.
    Tabi tek kazanç bu değil.
    A takımda olan bu sezon oyuncu sayısı yeni gelenlerden transfer ve alt yapı oyuncuları dahil 10 kişi. Takımdan gönderilen oyuncu sayısı ise 18 kişi.
    Demek ki ne olmuş 8 kişinin maaşından kurtulup kazanç elde edilmiş.
    Gökhan, Dany, Melo, Ambrabat gibi oyuncuların maliyetleri fazla maaş olarak bunlardan kurtuldular.
    Ayrıca Telles, Bruma gibi oyuncularıda kiralık gönderdiler. Maaşlardan kurtuldular yan bide gelir sağladılar kiralık ücreti olarak.

Yani Galatasaray'ın maddi kriterlerden dolayı imkanları kısıtlı ne yapsın başkan daha?

2- Fenerbahçeliyim umarım Galatasaray yenilir :D

0|0
    0|0
    • 3- Demeyi unuttum. Sizin yapmanız gereken takımınızı desteklemek kötü zamanlarında da yanında olmaktır. Bu sezon ve bir sonra ki sezon bence sizin feda sezonunuz olmalı. Ben olsam biraz daha oyuncu satardım. Telles ve Bruma'da sezon sonu satılabilir büyük ihtimal.
      Selçuk, Hamit, Umut, Podolski, Burak gibi oyuncuları elden çıkartırdım 30 a dayandı geçenler bile var.
      Ayrıca Muslera'nın piyasası varken bir an önce satardım hem yüksek maaşından kurtulurdum hemde piyasası düşmeden satmak gerekir. Semih Kaya genç fakat abartılıyor balon bir stoper bence gönderirdim.
      He bunların yerine kimleri alacaksın dersen? Bonservis ücreti olmayan Adebayor ile idare ederdim. Alt yapıya önem verip oyuncu alırdım ya da gelecek vaad eden veya Fransa, İtalya gibi liglerden 24-25 li yaşlarda bu liglerde 15 civarı gol atan bir forveti takıma katardım. O liglerde 15 atan Süper ligde 20 yi çok rahat atar. Eto'nun ölüsü bile 5 gol atıyor.

• Kardeşim sana sadece şunu söyleyeyim ocak ayında da adam akıllı bir forvet alırsa cimbom birde sneijder in sözleşme sini uzatirlarsa cimbom uefa ya kalırsa en az yarı final oynar cimbom buna eminim uefa kupası ni alma ihtimal i de yüksek

• Adebayor boşta. Ayrıca maalesef zor gibi yarı final bizim Türk takımları için. Dortmund, Napoli, Marsilya, Lazio, Dnipro, Basel, Fiorentina, Atletic Bilbao varken. Ayrıca Şampiyonlar Liginde 3. olacak takımlarda gelecek. City filan düşme olasılığı epey yüksek. Şanslı kuralar çekerse Türk takımlarımız anca o zaman yarı final filan görürüz bence. Oturmuş bir sistem yok çünkü 3 takımda da.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir zahmet istifa etsin Dursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yönetimi Cüneyt çakır kurtardı

0|0
    0|0
  • memlekette herkes koltuk sevdalısı sen nerde gördün koltuğunu bırakanı? ayrıca berabere bitsin usta iddaa oynadım :D

0|0
    0|0
  • etmezz

0|0
    0|0
  • bence eder

0|0
    0|0
    • Sizde mutlu olursunuz deme 😊

• Siz oturup bir düşünün kendinize bakın o kadar transfer ler yaptık porsuler ninni gibi ama porsuler var ninniler var diyorsunuz ama Norveç in 7. sırasında olan takımına kendi sahanizda 3 yiyiyorsunuz lafın kisasi para ile olmuyor bu işler ruhyok takiminizda

• bir kere sistem belli değil ruhla alakası yok ama kadıköyde gerdek gecesi olacak biz erkek tarafı olduğumuz için büyük bir zevk alacaz sizden

• Ts yenmeli :D

0|0
    0|0
    • Sebeb bence cimbom yenmeli ve acil çıkış a geçmeli artik

• Ewet biliyorum türkiyenin en büyük takimi cimbom ne başarı geliyorsa hep aslandan geliyor gene türkiyeye başarı gelecekse gene bunu galatasaray getirecek buna adım kadar eminim

• Sen ts ye türkiyenin en büyük takimi diyor sun sadece gülüyorum 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

• valla yenilsin iddia oynadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...