Sevgili hanımlar erkek arkadaşınıza neler için laf çarparsınız ?

Hanımlar daha detaylı olarak söylemek gerekirse birşey yaptı kızdınız ve haklısınızda bu durumda beylerden kızgınlığnızı hangi sözcüklerle alırsınız?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• binbeşyüzseksenaltı kere tekrar ederim; trip yaparım; konuşmam; telefonları açmam. sürüm sürüm süründürürüm :P ( atarlı yorumcu)

0|1
    0|0
    • atarlı insan :)) spoiler vermeyeyim ama çok normal genlerde var :D yorumun için teşekkür ederim :)

• kızdıgım zaman hemen belli etmem .. bişii olur tamamen haklı oldugum kesin olan bir durum işte ozaman eskininde acısını cıkarırım ama küfür hakaret veya ailesine herhangi bir sözle degil.. herkesn zayıf noktası vardr kendini ezik hissettigi herneyse o kısımla ilgilli laf carpıtırım hemde en acıtıcak zmaanda

0|1
    0|0
    • intikam soğuk yenen bir yemektir woaw :) yorumun için teşekkür ederim :)

• dilin değil ellerım konusur. döverim wlla :D

0|1
    0|0
  • öküz derim sadece

0|1
    0|0
  • ya hem çok salaksın hem seviyorum seni lanet olası ! Çok kızgınım. göstericem sana gününü ( burnundan getiririm )

0|1
    0|0
  • daha yeni yarım saat önce kzıyodum tripler falan hepsini yaptm ama ben haklıyım laf sokarak alırım o beni nasıl kızrdırdıysa aynısını bnde ona yaparım anlasın benim düşüncemi diye

0|1
    0|0
  • Hanım ney la !

0|1
    0|0
  • laf çarpmam.küserim sadece.cezalandıradabilirim

0|1
    0|0
    • küsme ya öyle hemen :) cezalandırma konusuna birşey diyemem :) yorumun için teşekkür ederim :)

• Sözcükmü ? Cümleleri döserim ona.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizde geçiyorduk uğradık sıkıntı yok.

0|1
    0|0
    • her zaman bekleriz efendim :) sizde yediklerinizi söyleyin :) yorumun için teşekkür ederim :)

• 5 yıldız üslubuna going hayırlı olsun.

• tekrar teşekkür ederim o zaman :) utandım ilk kez alanen 5 yıldız alıyorum :)

• Az küfür yemedim.

0|1
    0|0
    • ne diyosun küfür fenaymış dostum ya tatsız saygısızlık olmamalı bence :) yorumun için teşekkür ederim :)

Yükleniyor...