Sizce bu şekilde kilo alabilir miyim?

Sizce vitamin haplariyla (pharmaton) ve cok yemekle birlikte fitness çalışmak kilo aldırır mi? Protein ve karbonhidrat tozu kullanmadan?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün mertebe doğal kilo almanı tavsiye ederim. Bu yollar hastalanmana sebep olabilir. Bir de mutlaka bir diyetisyenle görüşmelisin.

0|0
    0|0
    • Aynen normalde yiyip kilo alamiyodum sonra karbonhidrat tozuna başladım sürekli kusuyorum şimdi hele yemek hiç yiyemiyorum:(

• spor vücudunu şekle sokar. hatta kilo almadan istediğin fiziğe sahip olursun

• Umarim iyi bir sonuç alabilirim. Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Çok yiyerek kilo alamazsın
    Düzenli ve sağlıklı yiyerek kilo alabilirsin sadece
    Ayrıca 4 senedir fitness yapıyorum, fitness kilo aldırmaz sadece kilo aldığın sırada sağlıklı kilo almana ve kilo alırken vücudunun bozulmamasına yardımcı olur

0|0
    0|0
    • Ya bu şekilde aldım diyenler de var aklım çok karıştı, ben devam etmek istiyorum aslında spora ama kilo kaybım olur mu diye tereddüt ediyorum

• Hayır olmaz
      Sporu bırakırsanda vücudun bozulur

Erkekler Ne Diyor 3

• vitamin hapi ile birsey olmaz. cok yiyip duzenli spor ile duzgun kilo alirsin

1|0
    0|0
    • Hiç mi etkisi olmuyo bu vitamin haplarının ya:/

• Cok kilo alım derken sağlıksız kilo alma bol bol karbonhidrat ve protein tuket seker den uzak dur fazla tüketme

0|0
    0|0
    • Yani bildiğim kadarıyla o tozlarin pek sağlıklı olduğu söylenemez ama ben yine de son çare deyip onu da denedim ama daha kötü yaptı beni

• Zaten kendimi inandirabilsem her şey hallolucak belki de işte.. tavsiyen için tekrar teşekkürler:)

• Rica ederim :)

• aldırır tabiki

0|0
    0|0
    • Ya aslında normalde yiyip kilo alamayanlardanim ben de o yüzden tereddüt ettim acaba spor daha zayıflatır mi diye

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...