Nasıl unuturum sizce?

Herkese merhaba.Dershane sınıfımda hoşlandığım kız var.Yeni katıldı aramıza.Bazen gizlice bakışlarını yakalıyorum ama bir türlü konuşamadım.Erkekler arasında sohbet ederken bizim sınıftan birinin o kızdan hoşlandığını duydum.Ve o kişinin benden daha yakışıklı olduğunu düşünüyorum.Ayrıca kızlarla nasıl muhabbet ediliceğini biliyor.Benim gibi asosyal tip değil.İşte bu yüzden unutmaya çalışıyorum,şansımın olmadığını düşünüyorum.Şansımı deniyim diye düşündüm bir ara ama kıza daha çok bağlanmaktan korktum.O çocukla aralarında bir şey olursa dayanamam diye düşündüm.Nasıl unuturum bu kızı?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bu işler yakışıklılıkla olmuyor öyle olursa zaten o çocukdan daha yakışıklısını bulursa ona gider...önemli olan karşılıklı birşeyler hissetmek ne yani şu çocuk cok yakışıklıymış diye teklifi kabul mü edilir hem çocun cok sosyal biri olmazsı kesinlikle beni ondan uzaklastırırdı bir erkeğin asosyal olması herzaman iyidir güven bana...tabi kızın kişiliğini bilmeden bişey diyemem benim şahsi fikrim... ve aşk yakışıklılığa çirkinliğe bakmaz onu görünce heycanlanmak önemli olan öğren kızın kalbi boşmu değilmi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Niye unutmaya çalışıyosunki hemen ? Biraz cesaretini toplada git kızla konuş sen bu kafayla çok sevdiğin kızları elinden kaçırırsın ! O senden daha yakışıklıysa ne olmuş yani kendine güvenmelisin belki o kız senin davranışlarından konuşmandan etkilenicek !

0|0
    0|0
  • kafadan yeniklerdensin sen ya. Unutamıcaksın üzgünüm ha demeyle unutulsaydı keşke ama yok öyle dünya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeşim baştan kaybediosun nedir ya o benden daha yakışıklı kız kesin onu seçer.bi kere kendine güven.kızla yavaştan sohbet et.o çocuğu gözünde büyütme yada kendini bu kadar alçaltma.nerden biliosun kızın onu seçeceğini.şu düşüncen klasik ergen düşüncesi.biraz atiklik ve cesaret.hıı olmazsa da olmaz.bunda da vardır bi hayır diceksin.ama olup olmicanı denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
    • Bu konularda tecrübem olmadığı için özgüvenim yok,ama o çocuk kızların dilinden anlıyor

• böyle davranarak o tecrübeyi hiç edinemezsin,deneye deneye o tecrübeyi edinceksin.kendini o çocukla kıyaslayıp ezik görmeye bir son ver.hem nedir bu ya kazanan sultanın kızıyla evlencek misali.kız senden hoşlanıo belki d.

• kedine bir kitap al acilen kız tavlama teknikleri diye D&G DE VAR BU KİTAPTAN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM UMARIN SENDE GÖRÜRÜSÜN çok kız balıklma atlar sazangibi o sözler ama sen içlerinden en iyi olanı seçicek sin işte

0|0
    0|0
  • kendine haksızlık etme kardeşim.

0|0
    0|0
  • gel tokatlayımda kendine gel . yazık olum yazık gençligine yazık .

0|0
    0|0
  • Afedersin ama mal mısın dicem.Var mı böyle bişey "o benden daha yakışıklı daha komik" diyip yoldan çekilmek.Sonuçta bi kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır.Özgüvenin tam olsun.O daha yakışıklıysa atıyorum sen daha akıllsındır.Bunu gibi kimse kusursuz değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...