Onu kazanmak için ne yapmalıyım?

bi çocukla tanıştım konuşmaya başladık flört gibi işte baya güzel konuşuyoruz falan 2 kere görüştük ama zar zor yani o kadar çok uyuyo ki gününün tamamını uyuyarak geçiriyo. neyse işte baya flört aşamasındayız ben bi hafta antalyaya gidicem dedi gitti ama o bi hafta hiç mesaj atmadı benım attığım 3 mesaja da cevap vermedi döneceği gün smsim yoktu dedi soğuk davrandım. özledim görüşelim dedi ama ekti ben çocuğa abayı fena yaktım ONU KAZANMAK İÇİN NE YAPMALIYIM :(

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• seni çantada keklik bir heves gibi görüyor tahminimce..

1|0
    0|0
    • ciddi değil mi yanii ?

• heeh şimdi anladım. Gecenin bir vakti kafam binbir olmuş, jeton biraz zor düştü anlaşılan :)

• Farkettim :)

• bir kere sen ona bir daha mesaj atma biraz bekle sonra eğer içinde birşey varsa çocugun kesin sana mesaj atar şimdikten kolay gelsin :))))

1|0
    0|0
  • şimdi seni sallamayan herife ne diye abayı yakıyon onu anlamadım.

1|0
    0|0
  • Hiç bir erkek günün nerdeyse tamamını uyuyarak geçirmez seni süzmüş bence bir de bi erkek antalyaya gidiyosa ve mesaj atmıyosa ya kızlarladır ya içiyodur ya da çok çok meşguldür ki senin ki daha çok umrunda değilmişsin gibi geliyo ama sms bitmesi ve bir haftadır almaması da garip bence ve üstüne üstlük ektiyse yapacağın tek şey yol vermek sen bir bayansın kendini hiç bir erkeğe küçük düşürtme konuştuğun hanzo gibi :)

0|0
    0|0
    • antalya da neler yaptığını tahmin etmemek zor değil düşünmek acı verici sanırım daha fazla aramam

• salla gitsin ondan adam olmaz

1|0
    0|0
  • kız dediğin hemen abayı yakarsa yelkenlerinde yanacağı anlamına gelir sen o ask denizinde batarsın o gemiyide ilk güvendiği kaptanı terk eder falan filan nese.. bence sen mesafeyi koru biraz ağırdan al önemli olan senin onu sevmen değil onun seni sevmesi seni kazanmak için bişeler yapmalı yaparsa tamam yapmazsa güle güle alvedarci.

0|0
    0|0
    • seni kırdım üzdüm biliyorum işte gönlünü almak için elimden geleni yapıcam dedi ertesi gün ekti umut veriyo gayet güzel konuşuyoruz buluşmaya gelince işi çıkıyo

• siz kızlar niye sizi umursamayan birisine abayı yakarsınız ki ?

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlar soruyor ya, onu nasıl kendime aşık ederim. Ne yaparım da aklını alırım diye? İşte bu sorunun cevabı, bu soruda arkadaşlar.

Aynı şekilde cevap verebilirsin.

0|0
    0|0
    • bi kıza ilgi gösterin ama takmayın kesin aşık olur :) çok zor değil

ara ara duygularını okşayın ama dengesizlikte de dünya markası olun kesin çalışıyor %100

• la sen daha ne yapacan ya hey allaam..herif seni canı istediği gibi arıyo,aramıyo,ekiyo,biçiyo daha bilmem neler neler..biraz gururlu ol genç kızsın sen

0|0
    0|0
  • o kadar ne yogun işi vardıda mesaj atmamış anlamadım mesaj sms nasıl olmaz sevgilide anlamam hiç bitmemeli

0|0
    0|0
    • sevgilim değil ama internet diye bir şey var çok kolay ulaşabilirdi

• ya böyle yazıyo gibi bana ama değişik

• ne zamandır böyle sana karşı

• Bırak ruslarla takılsın link

0|0
    0|0
    • deme öyle deme :( kendisi zaten izmirli ama aynı şehirde okuyoruz şimdi okul tatil bi de izmire gidicek

• Buluşmaya gelmeyen erkeğe erkek demem ben, o kişi galibiyet peşinde. Uzak dur...

0|0
    0|0
    • Kendi kaybeder..

• kesnlıkleee

• Tatilde galiba şuan. İlgisini bir test et bakalım..

• Seviyorum ulen deeee hayatta biraz mnyk olmk lazim

0|0
    0|0
    • bi onu demediğim kaldı...

• hayır seviyorum

• Bak bi gun arkadaslarla yuzmeye gittim bu arada yuzmeyi bilmiyordum ya o havuz atliyacaktm yada acil bir yalan bulacaktm ben atlanayi tercih ettim simdi iyi bir yuzucuyum bazen yanlis dusunduklerimiz bizi cesaretlendirir

• kutup ayısıyla mı takılıosun

0|0
    0|0
  • ikinizi bir idare ediyo :D demedi deme

0|0
    0|0
    • başka biri mi var diyosun :( ben de bundan korkuyorum ay depresyona girerim ya :D

• çok yazık oluyo bence bana :(

• ne edersin kime edersin yine kendi kendine . :( banada yazık oluo şu an seni anlamaya çalışıyorum :(( :D

• mesaj yerine aramayı dene uyutma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin olmak istememiş işte; acı gelebilir ama kabullenmelisin. illa bizim istediğimiz de bizi isteyecek diye birşey yok. karşına daha iyileri çıkar.

0|0
    0|0
  • bunun içinmi uğraşıcaksın değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...