Yağlar nasıl yakılır?

Yağları nasıl en hızlı şekilde yakabilirim, yağı en hızlı yakan besinler nelerdir?

1|1
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• besin olarakgünde 3 ana öğün 3 de ara öğün yap ara öğünlerde kaliteli yağ al fındık fıstk badem ama az fazla değil kilonu boyunu metabolik durumunu hareketliliğini bilmedğim için miktar söylüyemem ana öğünlerdede ekmek yememeye bak yiceksende tam buğday ekmeği yemek oalrak da kabonhidratlı yemekler yeme ye ama az karbonhşdrat pilav makarna vb. protein ve sebzeye yönel tavuk et kuru fasulye nohut bu tarz meyveleri de yiyebilrsin ara öğünlerde tabi diğer yiyecekleride yiyecen haftada birde ödül günü yap sabahları uyanınca su iç aç karınına 20 dk yürü haftada 3 4 kere

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Kardio yapacaksın detaya girmek istemiyorum girersem çıkamam daha

0|0
    0|0
  • 14 gunde 84 kilodan 67 ye dusen biri olarak diyorum ki. Hayatindan tatliyi tamamen cikar. Sonrasinda goreceksin canin istemeyecek hatta tadi kotu gelecek. Ayrica karbonhidrat iceren herseyi. Sadece esmer tam bugday ekmegi ye. Amerikan saglik dairesinin arastirmalarina gore kilo vermek icin spor yapmak vucut hücrelerini tam anlamiyla mahvediyor yıkıyor. En iyisi diyet. Goreceksin kendiliğinden gidecek. Simdi hizli vermek kötü diyenler olacaktir. Daha hizli geri aldirir diyende olur. Hepsi yalan. Uzerinden 2 ay gecti ve 1 kilo bile almadim

0|0
    0|0
  • Yağ nerede yerine göre değişir

0|0
    0|0
  • özellikle sabah saatlerinde yapılan cardio çok etkili sabah kalk bir yeşil çay iç hafif bir şeyler atıştır bak hafif diyorum hayvan gibi şiy yapmayın sabah sabah az yiyin idarelik sonra hop spor sonra gel bir duş al öğlen yat uyu 1 saat dinlen ardından bütün gün işlerini hallet işte sana mükemmel bir gün :D

1|0
    0|0
  • Yağ yakımı metabolizma hızı ile alakalı. Yiyeceğin besinler metabolizma hızını yükseltecek besinler olursa yağ yakımını hızlandırabilirsin. Bunların başında kahve ve acı gelir. Kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımına yardımcı olabilirler. Ancak tabii ki beslenmene dikkat etmezsen tüm urfayıda yesen birşey değişmez.

0|0
    0|0
  • çakmakla yakarsın

0|0
    0|0
  • Duzenli beslenmen gerek oncelikle
    Cok fazla ter atman gerek antreman kosu bisiklet bu tarz antremanlarda kalin giyinip fazla ter cikmasini saglaman gerek unutma ne kadar cok ter o kadar cok eriyen yag demek 😊

0|0
    0|0
  • Ateş yak

0|0
    1|0
  • Şeker ve nisastalı ürünleri yeme sabahları ve akşamları 1 er bardak sade Nescafe iç ve cardio ağırlıklı idman lar yap...

0|0
    0|0
  • Streçle bel çevreni güzelce sarıp her akşam 1 saat koşarsan eriyo. Arkadaşım yapmıştı.

0|0
    0|0
  • besinle yakamazsın. bilinçli beslenme ve spor yapmak yakar.

0|0
    0|0
    • Su falan yakmazmı

• metabolizmayı hızlandıran etkenlerden biri bol su içmektir. mutlaka spor ve düşük kalorili beslenme proğramın olmalı.

• Lecarnetin içip ağır kardiyo yap limon tuket yeter

0|0
    0|0
  • Kooos

0|0
    0|0
  • acık havada spor yapman lazım kardesim

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş yaparak

0|0
    0|0
  • Göbek için yarım mekik

0|0
    0|1
  • Seksi yaparak

0|0
    0|0
  • Spor diyet

0|0
    0|0
  • bisiklet

0|0
    0|0
  • sodanın içine limon sık bol bol spor yap

0|0
    0|0
  • kuyruk yağı mı? :D

0|0
    1|0
  • yogurt

0|0
    0|0
  • ocagın üstüne tavayı koy içinede kendini koy hzlı bır sekılde erıtırsın

0|0
    1|0
  • mekik ile yakarsın

0|0
    0|1
  • Kibritle☺

0|0
    0|0
  • annem biberiye falan kaynatıp içiyor ot falan 77 kilodan 60 kiloya düştü

0|0
    0|0
  • çok çok acı urfa usulü isot valla tüm açık yerlerinden duman çıkar emin ol yağ falan kalmaz

0|0
    0|0
  • Diyet ile az şeker az un

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mekik çek, süt iç.

0|0
    0|0
  • Sporla

0|0
    0|0
  • Benim de 3 kilo fazlam var yani aslında herkes zayıfsın dediği için 5 kilo aldım ama gözüm zayıf halime alıştığı için 3 ünü vermek istiyorum 😅 Ve spor yaparak aldım şimdi sporla veriyorum bu işin başı sabır ama inan almak daha zor

0|0
    0|0
  • Tempolu yuruyusle yakarsin ve bol suyla

0|0
    0|0
  • Valla bendede var

0|0
    0|0
  • Koşarak ve Yürürken bacaklarını birbirine değdir daha çok yakar bol su iç ip atla ip çok faydalı

0|0
    0|0
  • ibrahim saraçoğlunun tilya kürü var :)

0|0
    0|0
  • Spor yap sebze ağırlıklı Beslen sabah uyanınca da sıcak bir bardak suyun içine limon damlat iç

0|0
    0|0
  • sporla

0|0
    0|0
  • Spor ve dans

0|0
    0|0
  • yeşil çay günde iki kez içebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Bol bol su iç ve yürüyüş

0|0
    0|0
  • squat yap

0|0
    0|0
  • Yakılmaz

0|0
    0|0
  • çakmakla :p tmaam dövme dur :( :D