Sneijder ile Fernandesi nasıl karşılaştırırlar?

Evet Beşiktaşlıların çoğu Sneijder ile Fernandesi karşılaştırıyorlar Sneijder Hollanda milli takımının 10 numarası ve kaptanıyken Fernandes daha Portekiz Milli takımına seçilemiyor link link bu linkler yeterli herhalde

0|0
7|24

En İyi Kız Görüşü

• Helal olsun sana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sneijder ile "karşılaştırılamayacak mükemmellikte olan" tek bir insan var : o da Hagi.

Bunun dışında Sneijder ile karşılaştırılabilecek tek 1 futbolcu yok Türkiye'de , kendilerini nimetten sananlara da bir ayrı gülüyorum te allam.

0|1
    1|0
    • önce bi Alex in yaptıklarının onda birini yapsın da öyle konuş.

• Evet Türkiye Alex gibi bir futbolcu görmedi , çünkü o Alex'ti. Türkiye Hagi gibi bir efsane de görmedi , çünkü o Hagi'ydi! Ben öyle bir Galatasaraylı'yım ki Alex'in gidişine ağladım kimseye çamur atmak gibi niyetim yok ama APTALCA VE YERSİZ karşılaştırmalar tek kelime ile ge rek siz ...

• Bana öyle birşey söyleyin ki Fernandes ile Sneijder arasından Fernandes'i seçmeme sebep olabilsin ? Öyle birşey yok ama neyse :D Sneijder Türkiye'ye gelmiş en kariyerli futbolcular arasında ve ayrıca en genç geleni.Hagi 30 yaşında geldi Türkiyeye,Jardel 29,Fenerbahçe'liler elbette alex diyecek ama fb dısında hiçbir avrupa klübünde oynamamıs,kıtalar arası bir kupası yok,burada kariyerden bahsedecek olursak Sneijder ve Hagi ile kıyaslanacak oyuncuda yok.Alex Süper ligin tozunu attırdı ama hepsi bu

• Agzi olan konusuyor renktas.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş Manuel takılsın biz Otomatiğini getirttik.. ALINTI...

Şaka bi yana Sneijder'in kariyeri başarılarla dolu umarım burdada etkili olur... Fernandes ' de cok iyi bi futbolcu şahsen ben Beşiktaş'ta sadece onu izliyodum.. Karşılaştırma durumunu önimüzdeki maçlarda görcez..

0|0
    0|0
  • Fernandes Candır <3 km nederse desin

0|2
    0|0
  • Taraftarların tartışmalarına sebep olucak bi konu daha...

0|0
    0|0
  • Neden karşılaştırıyorsunuzki? Snijder dünya çapında kendini ıspatlamış bir yıldız,fernandes ise türkiye liginde iyi bir futbolcu. Görünen köy kılavuz istemez,tabiki Snijder kıyas bile edilemez Fernandes le.Ama bunu söylediğimiz de doğal olarak Beşiktaşlı arkadaşlarımız üzülür,kırılır.Ne gereği var Böyle bir soru sormaya ki.Snijderin,bizim onu süper bir yıldız diye ıspatlamamıza ihtiyacı yok ki.Yapmayın lütfen böyle kıyaslamalar,nerden icap ediyor böyle şeyler.Neden durduk yere beşiktaşlıları kırıyorsunuz ki.Gereksiz şey bunlar :(

1|2
    1|2
    • İşte Galatasaraylı bir kızın inceliği ve nezaketi. Helal olsun +1

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben Beşiktaşlıyım, kariyer itibariyle tabiki Sneijder ama Türkiyede hangisi daha çok iş yapar tartışılır.Fernandesin fizik gücü çok yüksek, çok dayanıklı bir oyuncu.Türkiye ligine uygun, Snejder biraz daha kıvraklığını kullanan bir oyuncu ve Türkiye liginde kıvraklık pek sökmüyor.Sneijder çok ekstra çabuk ve esktra zeki tabi, Türkiyede iş yapar büyük ihtimalle.

Fernandes'in milli takıma seçilememesine gelince, Fernandes şuan Beşiktaşta değil de, Portekiz liginin son sırasında bulunan takımda oynuyor olsaydı, Portekiz milli takımının Ronaldo ve Naniden sonraki en banko oyuncusu olurdu.Portekizli bir gazeteci 2012'de, Fernandes, Ronaldodan sonra bu takımın en iyi oyuncusudur demişti hatta.

2|4
    0|0
  • bu memlekette Atatürk`le tayyipi bıle karsılastırıyolar sen ne dıon ya.

0|3
    0|0
  • genelde tanıdığım beşiktaşlılar böyle saçma bir karşılaştırma yapmayacak kadar mantıklı insanlardır .. bence o karşılaştıranlar beşiktaşlı kılığına girmiş başkalarıdır ..

0|1
    1|1
  • komik ve verip ne yaptığına bağlı. Ona bakarsan wikiden Quaresmaya da bak sonra yaptıklarına bak.

Ayrıca zaten özellikleri ve mevkii olarak oynadıkları çekil bir birleri ile alakali değil. Ferdi biraz daha durağan ve pas yaparak oynamayı seviyor. Ayrıca kim daha uzağa işiyecek yarişması yapmamak lazım derim .

Sneiijder süper bir topçu. İnşallah uyum sağlar. Ancak sunuda unutmamak lazım bizim Ferdi Türkiye nin 3 gömlek üzerinde futbol oynuyor şuanda.

Öyüzden seyretmeden asla o iyidir bu iyidir dememek lazım. ÖRN: Quaresma...

0|1
    0|0
  • Fernandes iyi bir oyuncu besiktasta oynadigi maclarda takimi oynatiyor.

ama sneijder bakalim takimi oynayabilecekmi kariyetli oyuncu ama Terimin oynattigi sisteme uygun bir oyuncu degil.

1|0
    0|0
  • Valla bizim türklerde çok var herkesi birbiriyle karşılaştırma çabası.Hatta bi ara Volkanla "dünyanın en iyi 6. kalecisi"ni karşılaştırıyolardı alış böyle şeylere :D

0|1
    0|1
  • fb li olarak söylüyorum fernandez şu an türkiye liginin en iyisidir ve bilmeden konuşma fernandez portekizin milli takımında forma giyiyor meirelesde almeidada kuyt da holladada sheijder gibi artık milli takım kavramlarının çok değeri kalmadı anlıyacağın hollanda milli takımın 2 oyuncusu türkiyede portekizinde 3 ama lig kalitesi aynı :(((((

0|0
    0|0
    • Euro 2012 Portekiz kadrosuna bak bir kim bilmeden konuşuyormuş ondan sonra konuş ayrıca Sneijder bu ligin açık ara en iyi oyuncusudur

• Senin Futbolu takip ettiğini sanmıyorum İnter sene başında Sneijderden maaşında indirime gitmesine istedi bilindiği üzere mali , bir kriz yaşıyor Milano kulüpleri hem İnter hemde Milan elindeki yüksek maaşlı oyunculardan kurtulmak istiyorlar Meireles gibi oyuncuyuda Sneijderle aynı kefeye koyma 2010 da Yılın en iyi oyuncusu olarak aday gösterildi evet bazılarını korku sarmış daha maç oynamadan karşılaştırmaya çalışıyor biraz futbolu takip et ondan sonra bana cevap ver Euro 2012kadrsouna bak

• kardeş niye konuşuyoruz 1 2 hafta geçsin ben bu konuyu gene açacayım :)))))))))))))))

• snaıjder kaliteli futbolcu başka takımların kaptanları gibi kovulacagını zannetmiyorum fernandes de iyi bir futbolcudur hakkını yemiyelim

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım beşiktaşlıların beyni basmadığı için illa bi kıyaslamaya gircekler işte salla buarada bn fbliyim ve tüm gs camiasını kutluyorum çok büyük iş başardılar ne kadar fbli olsam şu bir gerçek gs büyük oyuncuları alıyo abi kutluormm:)

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarrr birazcık olsun anadolu takımlarını örnek alalım . Adamlar lua lua diye bir futbolcu getirdii bilmeyenler için söleyim şu anda karabüksporda oynuyor canavar gibi topçu maliyeti ise sneijderin çeyreği kadar bile etmezz ama at gibi oynuyor dört büyüklere çaktılar 3er gol atarak hemde . Sonra bu hafta fileminksin attığı dört gol biribirinden güzell . acaba bu getirdiğimiz yıldızlar sadece paralarımızı alıyorlar başka bir işe yaramıyorlar. Şimdi beşiktaşta Qresmayı getirdii real madridin kaptanı gutiyi getirdi fener bir zaman robarte carlosu getirdii şimdide sinayder geldi. belki iyi oynar ama daha önceki alınan 3 büyüklerdeki yıldızlar gibi sonradan kötülemez umarım.

0|1
    0|0
  • isim olarak sneijder tartışılmaz fakat görücez sneijder'i fernandes gibi tek başına takımı sırtlayacakmı! Bu arada siz sneijder'in her maç 2 gol 2 asistle oynayacagını düşünüyosunuz ama yok öyle bi dünya sneijder çok skorer ve asistçi bi oyuncu değil,pasör bi oyuncudur,büyük maçları tek başına alır önemli maçlarda farkını ortaya koyar ama her maç 2 gol 2 asist yapmaz bi alex gibi skor yapmasını beklemeyin sürekli sneijder'i takip ettiğimden biliyorum.

0|1
    0|0
  • helal arkadaş

0|0
    0|0
  • Herşey Link değil kardeşşşş Oata sahada Tek Adres Manuel FERNANDES!

0|1
    0|0
  • Ayrı karakterde oyuncular.

0|1
    0|0
  • La bir oynasın ya nasıl bir ego var sizde anlamıyorum . Bende diyorum çok iyi transfer diye ama geleli daha 2 gün oldu bi bekleyin

1|0
    0|0
  • Yalnız fernandesin milli takıma alınmaması da bana göre tam teknik direktörün eşekliği.milli takımda yerine oynayan adamlara 10 çeker fernandes

1|0
    0|0
  • abi bırakın bu işleri 3 5 yıl sonra ölüp gidince üzüleceğiniz insanlar hakkında biraz kafanızı yorun onları önemsediğinizi belirtin. abi. fernandes almış 3 milyon snaijder almış 5 milyon sen ise hala nerdesin.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak fernandesin oynayışına hastayım.. sneijder bi oynasın bakalım galatasarayda ondan sonra karar verelim dışarıda kendini kanıtlaması benim için önemli değil ne kadar iyi futbolcu olursa olsun.

0|0
    0|0
  • fernandes iyi topçu ama sneijder ile boy ölçüştürele abese yan basmışlar :D gül geç :D

0|0
    0|0
  • sen yanlış biliyorsun Beşiktaşlılar böyle basit karşılaştırmalar yapmaz bu karşılaştırmalar genelde gs ve fb taraftarları arasında kendi oyuncuları ile alakalıdır

0|0
    0|0
  • SAÇ MA LIK

0|0
    0|0
  • sıra robbende amrabat sneijder r obbben

0|0
    0|0
  • Fernandes daha iyidir fizik olarak teknik olarak belki wesley birazcık daha iyidir

0|0
    0|1
  • Beşiktaşın en iyi futbolcusu o sonuçta herkezin bir tavanı var.

Bizimki daha yüksek.

0|0
    1|1
Yükleniyor...