Erkekler cevabınızı bekliyorum

Bir kızın gözlerine anlamlı bakmanız onu sevdiğinizi mi gösterir ?

Sevmediğiniz bir kızın gözlerinin içine bakar mısınız ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir.Direk gözlere bakarım birde hal ve hareketlerine kesişiyorsak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• eğer sevmiyorsam, sevmediğim kişinin gözlerine anlamlı bakmaya cesaret edemem.. :)

0|0
    0|0
  • sen niye o'na bakıyorsan o'da onun için bakıyordur heralde

0|0
    0|0
  • Sadece yatmak istediğimiz kızlara da bakarız değer verdiğimizi düşünsünler falan diye aşık da olabilir ama :)

0|0
    0|0
  • Hoşlandığı anlama gelir. Ben uzun uzun bakınca mutlaka etkilenmişimdir. O arada acaba ruh ikizim bumudur derim.

0|0
    0|0
  • Ee yani hoşlanmadığın bir kızın gözlerinin içine durup dururken bir insan niye bakar ?

0|0
    0|0
    • Tanıdığın bir kız diyelim,gözlerinin içine bakman ondan hoşalndığın anlamına mı geliyor,begenmediğin birinin gözlerine derin derin bakmaz mısın ?

• Tanımadığın biriyse kesin de, tanıdıksa yani hoşlanmıyorsam derin derin manalı manalı bakmazdım tabi..Hoşlanıyorsam da o şekilde bakardım diyebilirim..

• bakarım, öyle dalarım gözlerinin içine orda kaybolurum sevdiğimden.. ama kız salağın biriyse beni abaza falan zanneder

0|0
    0|0
  • ben pek bakmam, ve zaten baktigin an ister kiz olsun ister erkek olsun sicaklik his edilir

0|0
    0|0
  • O bakışlardan anlam çıkarmak pek akıl karı değil.

0|0
    0|0
  • gözlerine baktı diye sevdimi oluyor sevdıgımınde bakarım sevmedıgımınde goz benım degılmı :))

0|0
    0|0
  • ben kolay kolay hatta çoğu zaman bakamam bile :)

0|0
    0|0
  • genelde gozler ıcıne bakmam asık olma tehlıkesı ortaya cıkarır bakıyorsam eyvah durumu :D

0|0
    0|0
  • gözlerini anlamak için bakarım ne dusunuyo acaba diye baska bi amaçyok

0|0
    0|0
  • sevdiğim için bakarımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...