Paranormal activity'nin bütün serilerinin konularını özet olarak geçermisiniz

paranormal activity'nin bütün serilerinin konularını özet olarak geçermisiniz lütfen

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Seri 1'de evli çiftleri rahatsız eden bir varlık var. Sonuçta kadın kayıp adam ise ölü olarak bulunuyor.

Seri 2'de ise 3 harfli ile anlaşma yapılmış geçmişte para ve güç için. 3 Harfliye bunun karşılığında bir erkek evlat vaad ediyorlar. Soyları boyunca erkek evlatları olmayan çiftin oğlunun çocuğu oluyor ve ismi "Hunter" Sonuç ise adamın boynu kırılıyor kadın ve Hunter kayıp...

0|0
    0|0
    • 3 ve 4 te noluyo

• yı öldürür ve eniştesi daniel ıda sonra hunter ve teyzesi katie kayıptır hunter başka bir aileyi benimsesin diye onu bir aileye evlatlık verir adınıda wyatt olarak değiştirir işte o aileyle komşu olarak otururlar sanırım daha varda kafam allak bullak oldu

• neyse yada devam ediyim katie in bir oğlu vardır artık kimden bilemem adı robby katie hunter la yani yeni ismi wyatt le iletişime gecmek ister bunun içinde robby i kullanır annem hastanede başkada kimsem yok diyerek wyatt in evlatlık olarak verildiği ailenin aynı zamanda komşu oldukları eve gider evde tuhaf şeyler olur falan en sonunda bütün aile ölür wyatt ölmez ama evlatlık olarak verilen aile ölür annesi babası ablası ve ablasının sevgilisi böylede biter harbiden kaptırdım kendimi

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben İzlemedim Ama Bi Başladımmı Bütün seriyi İzlerim Aralıksız ...Harry Potter'ın 1 İni Sinemada İzlemiştim Çocukken Aradan Yıllar Geçti Daha Bu Sene 2 Den Başladım Akşam 6 Da Sabah 4:30 Da Bitti 7 Film Bunuda Tahminimce Öyle Yapıcam

0|0
    0|0
  • yok yaa başka bişey

0|0
    0|0
  • evin içinde uyorlar ama köpekte bişiler var haavv havvv havlıyor.tabi ev sahibi merakeder köpeğee ne oldu diye adam salona gelir.köpek ona çapkın bir bakış atar ve adam duvara fırlatılır.adamın başında kan görür adam ağlar yadeyyy korkunç yani

0|0
    0|0
  • 1i kız çocuğu vardı hayali arkadaşı vardı arkadaşı öcüydü.

Ama ben sondaki evin arkasında çıkan insanlara anlam veremedim saçmalık.

0|0
    0|0
  • Cin

Cin 2

Cin 3

Cin 4

0|0
    0|0
  • casperin devamı gibi birşey

0|0
    0|0
  • Mal bir çift var birbirlerini korkutuyorlar.. Ha geldiler ha gelecekler işte bu..

0|0
    0|0
  • kıza şeytan giriyor kısa ve öz :D

0|0
    0|0
  • evde güvenlik kamerası kayıtları işte sadece

0|0
    0|0
  • Ufo gören masum köylünün ingilizcesi umarım açıklayıcı olmuşumdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zaman kaybetme derim

0|0
    0|0
  • Amann vakit kaybı seyretme hiç.Bizim dabbe yi seyret haha daha etkili olur ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...