Yaşadığınız en rezil anlar neydi ? Benim kadar sık rezil oluyor musunuz?

Hayatınızda yaşadığınız rezil bi olayı anlatır mısınız ? Herkes benim kadar sık rezil oluyor mu ve benim yaşadıklarımı yaşıyo mu merak ediyorum. Hemde az güleriz yani ;)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim değilde bir yakın arkadaşımın(hep öyle olur zaten diyenleri duyar gibiyim)başına geldi bu olay;

Lise 1. sınıftayım o zamanlar.8.sınıftan dostumla aynı liseye geldik.Lisenin 4. haftasımıydı neydi bütün kızları konferans salonuna aldılar.Bir buçuk saat sonra geldi kızlar.Son dersimizde matematik(kendisini hiç sevmeyiz)dedik ki hazır ortalık karışmışken kaçalım.Onurla ben kaçmak için çıkarken Onur''Abi sen çık ben montumu alıp geliyorum'' dedi.

Dışarda bekliyorum.Geldi bu aşağıya doğru iniyoruz.Bunun aşağı okulda sevgilisi var aklı sıra oraya çaktırmadan götürüyor beni.Bende seslenmedim dedim ki

''Onur şu aldığımız sigarayı çıkartta içelim bari yapcak bir şey yok.''Ben lafımı bitirmeden okula varmış ve onurun sevgilisiyle onur gözgöze gelmişti bile.Kız koşarak geldi.Bunlar konuşuyolar falan.Ben onura göz ettim şu sigarayı ver artık diye.Oda elini cebine attı birde ne çıkarsın Orkit(son harfi değiştirdim reklam olmasın) marka ped.Çocuk şok oldu.Ben deli gibi gülmeye anırmaya başladım.Bu gocuğun ceblerini yokluyor ver Allahım ped çıkıyor.En sonunda anladık ki bu bizim mal kendi montu yerine Bizim sınıftan Beyzanın montunu almış.Bu bir utandı bir utandı.''Abi kıza ne diyeceğim napacağım falan filan derken bir baktık Beyza sinirli sinirli geliyor yanımıza.Geldi bağırdı çağırdı neyse işte o günden sonra Onura 4 senelik lise hayatı boyunca Orkit onur dedik.Çocuk hala Orkit reklamı görünce gözleri yaşarır.

0|0
    0|0
    • Bence sizin arkadaşınızdan çok Beyza ya yazık olmuş o halini hayal bile edemiyorum çünkü gerek yok yaşadım.

• :D Beyza biraz çirkeftir.Onun yanında gıkımız çıkmazdı.Ama bir düşünsene 4 sene ya dile kolay çocuğun ismi Orkit onur kaldı.Halada telefonumda orkit onur yazar :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok Filim Hareketler Bunlar'daki skeçlerden birinde Berkant karakterinin ne kadar yakışıklı-çekici olduğu fakat gizli yüzünün de bir okadar itici olduğu işlenmişti. izlemende fayda var gibi.

0|0
    0|0
    • O kadroyu sevmiyorum. İzlemiyorum, izlemem de

• Benim de pek sevdiğim söylenemez yalnız bu durumu işlemişler. Sen bilirsin...

• herifin birine tel. de bagırıp tehdit ederken tüm komşu esnafın duymuş olması

0|0
    0|0
  • Rezil duruma düşeceğim bir sorunum olmadı her konuda dikkatliyimdir.

0|0
    1|0
    • Bu kadar emin olmazdım.

• evet güvenim tavandır. güven bana zarar verseydi zaten hiç bir işte başarılı olamazdım

• Güven zararlı demedim AŞIRI güven zararlı dedim. Herşeyin bir dozu vardır. Bu yaşınıza kadar bunu anlayamadıysanız hala ne diyeyim yani

• bugün oldum .yanlış kıza mesaj attım ks dan .kız yanlış anladı .ne pis şeysin sen ole dedi .

0|0
    0|0
  • ilkokulda sınıfta altıma işemiştim ben, onun dışında ekstrem bi rezilliğimi hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • bir gün alışveriş merkezindeki asansörde saçlarımı düzeltiyordum, çok dalmışım... asansör gitmek istediğim kata çoktan varmış ve kapı açılmış ve ben hala düzeltiyorum... güldüler, çok bozulduydum ! bir daha AVM'de asansöre binmem

0|0
    0|0
    • Aslında bu daha çok bayanların başına gelir ama :)

• O anda beni hayal et çok pis rezil bir durum.. Tabii araba gitti bende milletin ortasında yere çömdüm deli gibi gülmeye başladım kriz tuttu resmen

• anlıyorum seni ;););););)

• bankada işe yenı başlamısım temizlikçi ablayı musteri sandımablasıra no almadan gidemezsin dedim :D kadın ben personelim dedi :D dondm kaldım

0|0
    0|0
  • Höt denince öt dedi sanıp tribe girip sonra bir malın trilyonluk artisliğiyle öt olmak.

Uykusuzluk kötü şey.

0|0
    0|0
  • öpüsürken nenem yakaladı oglum kızın agzını öpme pis dedi:))

0|0
    0|0
  • 56 kişinin bulunduğu amfide sınav esnasında yellendim.tüm sınıf güldü

0|0
    0|0
    • Off bu kötü işte

• sessiz çıkıcak sandım çok büyük ses çıktı rezil oldum

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok başıma geliyo bu tür şeyler en son 1 hafta önce amcam akşam ev telefonunu aramıştı evde de tektim. Alo diyorum cevap gelmeyince bende telefon sapığı sanıp küfür etmiştim sonra telefonu kapattım bu sefer cep telefonundan amcam aradı ebru ne diyosun sen ne oluyo kimdi o küfür eden falan dedi bende telefon sapığı sandığımı söyledim neyseki çok tepki göstermedi :D Çok otoriter bir adamdır küfür etmeme çok kızar.

0|0
    1|0
Yükleniyor...