Motosiklet Tehlikeli mi?

motor kullanmak tehlikeli mi başlangıç motoru için honda cb124 cbr 125r yada cbr 250r almayı düşünüyorum arabam eski ve çok arıza yaptığı için ... süper sport motor cbr mi alsam hızım gazım havam olur...:) Kızlarda seviyormuş süper sport motorları...:)

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Dogru sekil de kullanmazsan tam bir ölüm makinasi.. Bende cok seviyorum ve yakin da ben de ehliyeti icin basvuracagim. Ama diyorsan ki onlemimi alirim, kaskimi takarim, o şartlar da al alacaksan bana gore derim.

Arkadasim 2 sene oncesin de bi kaza yapti ve beyni kotu bi sekil de sarsildi, daha hala kendini tam anlamiyla toparlayabilmis degil. Kazadan onceki halinden eser yok, karakterini bile etkiledi bu durum . Yani cok dikkatli olmani oneririm.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• motorsikletın tehlikeli olduğunu düşünmüyorum asıl tehlike onu kullanan insanda dikkatli kullandıktan sonra sorun Yok millete Hava atacam diyede başka alemlere dalmaya gerek Yok

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum motoru 1-2 sene içinde alıcam bende :)

1 senedir kullanmıyorum ama binsem zorlanmadan kullanırım heralde hem motor çok havalı + arada dan ucuz :D Al bence al..

0|0
    0|0
  • ben ölüyorum bitiyorum motor için ama babam çok kızıyo :(

0|0
    0|0
  • Istanbul trafiginde super hiz yaparsin eger iatanbuldaysan dhjend

0|0
    0|0
  • Alma çok kişi öldü.Sürat felakettir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tehlikeli Bakma sen o gazı verıyorsun ama onu durdurmakda mesele ama ondaki heyecan hiç birşeyde yok emın olabılırsın. ve şöyle söyleyebılırım honda CBR 1000 rr kullanıyordum. sadece 30 km hız ile gidiyordum karsıma birden bayan cıkınca sırf bayana carpmamak ıcın motoru devırdım ve kaburgam kırıldı ama hala vazgeçmiş değilim :)

0|0
    0|0
  • amman kardeşim kaç arkadaşım varsa hepside profiydiler motor kullanma açısından, ama hepside mefta malesef.

0|0
    0|0
  • Başlangıç olarak düşük cc bi motorla başlaki vitesi debriyajı freni gazı herşeyi ile trafikte kullanmayı öğren sonra büyük cc lere geçiş yap kızlar seviyor diye super sporttan başlarsan canını tehlikeye atmaktan başka birşey yapmazsın.

0|0
    0|0
  • hiç vitesli motor kullandın mı ?

kullandıysan 600 lüge geç direk belli bir zaman sonra onlar seni kesmeyecektir

ayrıca motorsiklette en önemli olan fren mesefesi yani durmak

0|0
    0|0
  • tehlikeli olur mu bro ! tak kaskını, giy dizliğini, çık yola... fazla tek teker yapma; o zaman bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar seviyo evet bazıları motorize bazıları mekanize severler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...