Eski sevgilinizi başka biri zannedip kendi ağzınızla onunla ilgili tüm gerçekleri öğrense.o an ki hisleriniz

eski sevgiliniz tarafından fake hesap bir facede bildiğiniz keklenseniz ve ona,onunla ilgili tüm gerçekleri kendi ağzınızla onun o olduğuna ihtimal vermeden söyleseniz..yani resmen kendi ağzınızla onu başka biri sanıp içinizi dökseniz ve onu çekiştirseniz resmen..ama ne çekiştirme tabii..onunla aslında ondan önce hayatınızda olan eski sevgilinize çok benzediği için karşı koyamadığınızı ve bu yüzden birlikte olduğunuzu söyleseniz.o da en sonunda hiç beklemeğiniz bir anda istersen kamerayı açıyım uzun zamandır beni bu kadar yakından görmüyordun..bak bakalım hala ona çok mu benziyorum dese ve bu sözlerden sonra onla iltibatınızı koparsa ve birdaha istesende ulaşamıycağınızı anlasanız ne yapardınız..o an nasıl hissederdiniz..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• :D çok kötü ya nasıl yapaprsın bunu ...

0|0
    0|0
    • nasıl,nasıl yaparım yaa..adam eski sevgilisine benzediğim için benimleymiş ve ben bunu böyle yaparak öğrendim..bence herkes benim kadar soğuk kanlı olmalı ve kendine oynanmış bir oyun varsa son perdeyi kendisi hakkıyla kapatmalı ;) benim yaptığım gibi..

• teşekkürrler bu hazzı duymak çok iyiydi inan..artık kendimi suçmamıyorum..

• bir ark. yaptıralım bakalım ne oluyor :D

Erkekler Ne Diyor 2

• herşeyin orda bittiğini anlamışsındır sana yakışanda özür dilemek bu tekrar birlikte olmak için değil karşındakini salak yerine koyup sırf kendini tatmin etmek için ona benzeyen biriyle çıktıgın için olmalı.

0|0
    0|0
    • bunu ben yapmadım..o benimle eski sevgilisine benzediğim için birlikte olmuş..ben sadece çok zeki davranıp soğuk kanlı olup onun ağzından tüm gerçekleri başka biri olduğuma inanmasını sağlıyarak öğrendimm.yani burada salak yerine koymuşsun dediğin salak ben oluyorum sanırım arkdaşım :((( ne yazık ki..ama ben salak diğilim..o karektersiz..

• evett salak olmasaydı gerçekten onu naısl önemsediğimi sevdiğimi gözümde ne boyutta olduğunu görürdü ve bana bu yaptıklarını asla yapamazdı..beni ben olduğum için sevmemiş hiç..beni ona benzediğim için sevmiş.belki eski sevgilisi gibi güşüyordum belki onun gibi konuşuyordum bazı cümlelerimiz bile aynıydı belki.mimiklerimiz aydıydı belki..belkide sürekli onu hatırlattım ona..bunu bilerek yaşamak canımı acıtıyor işte :(

• özelden mesaj atsana bişey diyecem

• sahte hesapla adam keklemek benim bildiğim eskilerde kaldı.yıl oldu 2013 zor bence yani

0|0
    0|0
    • arkadaşım çok fazla işe yaradı..sen sonuca bak bence ;) artık kendimi suçlamıyorum mesela..ne kadar karektersiz olduğunu kendi gözlerimle gördüm kendi ağzıyla kendinin ne kadar adi olduğunu ispatladı gözümde..bu yetti bana..banane yıldan ;)

• bana yapılamaz asla böyle bişey.beni ekleyenleri tanımıyorsam kabul etmiyorum.kendim beğenip eklersem ancak birini ozaman konuşurum:D

• şuanda ki hazzımı tahmin bile edemezsin..bunu yaptığım için hiç pişman diğilim..kendi ağzıyla bsenden bahsetti ve ben aslında ne kadar değmez biri olduğunu bir kez daha gördüm

Kızlar Ne Diyor 6

• Utanirdim ilk basta ama sonucta gecmis gitmis bir iliski degilmi? zaten kaybetme olasiligin olmayan biri. Bir daha konusmazdim,bikac gunede unuturdum zaten:)

0|0
    0|0
  • sen sevgılıne mı yaptın bunu?pekı o ne yaptı sen oldugunu anladıktan sonra bozum olmustur enayi

0|0
    0|0
    • aynen olduu :D sormaa cevap bile veremedi..eski sevgilisine çok benzediğim için benimle birlikte olmuş..benim bundan hiç haberim yoktu tabiki..ben de saf salak üzülüyorum arkasından depresif takılıyorum dışarıya çıkmıyorum falan..en sonunda gerçeği bir şekilde öğreneceğim dedim kendime söz verdim resmen ya..ve sonunda onun güvenini face hesapta çok iyi kazandım.ve benden bahsetti sonunda ona yaşattığım şoku sanırım unutamıycak asla..benim olduğunu öğrendiği an ki yüzünü görmek isterdim yaaa :))

• bazı erkekler ne yapılan fedakarlıgı ne de verılen degerı hak edıyor.ınsallah karsına ıyı bırısı cıkar ve bır daha hayal kırıklıgına ugramazsın

• inşallah artık kimsenin eski sevgilisine benzemem :( tek istediğim bu inan..aynaya bakamadım yaa bu gerçeği öğrendiğim hafta aynanın karşısından ayrılmıyan ben aynaya bakamadım..gerçekten ya ona çok benziyorsam diye düşünme berbat bir şeymiş

• bir soğuk su içerdim üstünr.sende ne hemen tanıstıgın ınsana her seyını anlatıyosun kı

0|0
    0|0
  • ay cok kotu hıssedersım heraldee

0|0
    0|0
  • yokk artıkkk :S:S cok kotu :S::S

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin hep i*ne olabiliceğini düşündüm bu iyi fikir böyle bir deneme yapab

ilirim

0|0
    0|0
    • :)) yap ama sonunda duydukların ağlatabilir seni..ben yaptım hemde süper yaptım..benim hakkımda yiyip yutamıycağım şeyler söyledi.yazdıklarımı okuduysan görmüşsündür zaten.ama ben sustum yazdıklarını okurken hepsini yuttum.başka biriymiş gibi üzme kendini senin suçun yok ki dedim..başka biri olduğuma tamamen inandı ve sonunda döküldü her şeyi.o andan sonra son golü ben attım.kedi ben fare oydu sanki.o an hissettiğim mutluluk hazzını anlatamam sana.ama sonrasında daha kötü oluyorsun.iyi karar ver

Yükleniyor...