Banyo yaptıgım zamanlar harıç

diz üstünden göğüs altıma kadar korseyle dolaşsam sürekli popom ve belim şekillenirmı arkadaşlar :)

0|0
918

En İyi Erkek Görüşü

• Şekillendirir Tabiki.

En iyi örnek kullandığınız düşük belli pantolonların bel böglesinde yağlanma yapması ve belinizin kalın olmasına neden olması gibi.

Gel gelelim sağlık açısından ne kadar doğru oda var .s

0|0
    0|0
    • Sağlık açısından kesinlikle doğru değil.bende taytla yatıyordum ama iyi değilmiş.kan dolaşımını zorlaştırıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Cevap hayır, korseyi çıkardığın anda eski halini alırsın çünki yaptığın çuval toplama gibi birşey olur.

Yapman gereken asıl kaslarını toparlaman, popon için tekwando hareketleri ( mutlaka ısınarak yapman gerek ) Belin için de kafana kitap koyup yürüyüşünü ve duruşunu dikleştirmeye alıştırmalısın.

Bunları yapamam diyorsan 40 yaşların korse çözümünden başka pasif yontem işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • evet ama insanı giydiği kıyafet şekillendirir derler ? bilmiyorum :/

• haklısın en iyisi spor ya vala vaz gectim. hem ne o oyle gıy cıkar gıy cıkar

• Göze günlük güzel ve estetik görünse de, gerçeği bilirsin ve saklamak gibi bir gerilim de başlar o gerçeği. En iyisi banyoda da beğeneceğin bir kalıcı vücut için azıcık ter atmayı göze al, zor değil neticede ne o öyle 40 yaş devirmiş mihrap yıkılmış gibi korselere girmeler falan. Emin olduğunda rahat olacaksın ancak, gerisi göz boyama , yüz gerdirme gibi birşey

• Bu tarz şeyler bel kaslarının zayıflamasına neden olur vucudunu şekillendirmek yerine aksine bozarsın onun yerine düzenli beslenip spor yapmalısın

1|0
    0|0
  • unlu mamullerden şekerli gıdalardan tuzdan mümkün oldugunca uzaklar protein oranı yüksek gıdalar meyve ve sebze tüket koş mekik çek biraz zahmetli ama her güzelliğin bir bedeli var 8 senedir amele gibi agırlık kaldırıp indiriyom nice arkadaşlarmı imrendiler 15 gün sonra kaçıp gittiler bu iş kanaat işi kendini sevmekle alakalı

0|0
    0|0
  • geçen ben de bunu düşündüm kadınları düzgün bir fiziğe sokmanın yöntemlerini arıyordum .. işe yarar ama buna küçük yaşta başlamak lazım ..

0|0
    0|0
  • şekillenir ama sürekli olması kan dolaşımını kötü etkilemezmi kardeş ya?

1|1
    0|0
  • ne demezsin adriana lima olursun

1|0
    2|0
  • Böyle saçma fikirleri nerden buluyorsunuz?spor yapıp kalça egzersizleri ile poponu şekillendirebilmek varken..ha birde sevişirken doggy pozisyonu oldukça faydalı sert kalçalar için ..

0|0
    0|0
  • ayaktan kafaya korseleyelim seni çılgın şey :D

0|0
    0|0
  • Kan dolaşımını etkilemez mi

1|0
    0|0
    • bilmiyorum.. ama kullandıgım kadarıyla işe yarıyor sankii yada bana mı oyle geliyor acaba :)

• poponu beğenmiyorsan spor yap şekerim.. korse daha çok anı kurtarmak içindir

0|0
    0|0
  • allahım ya :) işsiz :)

0|0
    0|0
  • Bİlmem gel bi bakayım :)

0|0
    0|0
  • bence sen mumyala kendını baştan aşağı bantla sar öyle dolan daha sekıl olursun

0|0
    0|0
  • dene bakim nasıl olcak belki güzel olcak hadi hayırlsı

0|0
    0|0
  • hiç deneyeni görmedim ama şekillenir

0|0
    0|0
  • şekilleniceğini hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • olur tabi sürekli korse kullananlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şekillenir baksana dışarı çıkarken giydiğimiz düşük beller vücudumuzu şekillendiriyosa sürekli giydiğin şey de şekillendirir

1|0
    0|0
  • boyun kilon iyi probleminde küçük bişey sabah aç pilates videolarını 30 dakika sıkılaştırıcı egzersiz yap .korse kan dolaşımını etkiliyor sağlıksız

0|0
    0|0
  • Sürekli öyle gezmen kan dolaşımını yavaşlatır çeşitli hastalıklar yaratır bu durumda. Sonra neden karnım ağrıyor neden kaslarımı sürekli yorgun hissediyorum gibi sorunlar oluşur.

0|0
    0|0
  • Korse rahatsızdır iyi bi fikir olduğunu sanmıyorum.

Onun yerine düzenli spor yapmayı denesene :) Hem kalıcı hem sağlıklı bir çözüm olur ;)

0|0
    0|0
  • spor yap bence tembellik etme

0|0
    0|0
  • ilginç bi soru gercekten merak ettim cevapları :)

0|0
    0|0
  • evet sürekli kullanırsan şekillenirsin ve belin çok incelebilir dikkat et

0|0
    0|0
  • Farzet ki çuvalı kumla dolduruyorsun. kumları çıkarınca nasıl görünür?

0|1
    0|0
    • ya bilmiyorum aslında o kadar kötü gözükmüyor :D

• Çokmu kilolusun bacım?Boy ve kilonu yazsana

1|1
    0|0
    • boy : 1.67

kilo : 54

• teşekkürler :)

• rica canım :)

Yükleniyor...