En iyi taraftar sizce hangisi en çok demiyorum en iyisi diyorum.

Bence en iyi taraftar çarşı. sayı bakımından her ne kadar fb- gs ye oranla az olsalar bile takımlarına daha sıcak ve daha bağlılar gibi geliyor.

Not: Ben bu takımı tutuyorum diye en iyi kendinizi seçmeyin objektif bakarak değerlendirin

• GS
    44% (7)35% (9)38% (16)Oy Ver
  • FB
    31% (5)23% (6)26% (11)Oy Ver
  • BJK
    25% (4)42% (11)36% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Biraz dürüst olan beya elinizi vijdanınıza koyun kıskanmayın bu kadar :)

Bir taraftar bu ruhu hep birlikte aynı anda yaşar mı ya

link

Bunu izlediğiniz de kıskanmadık demeyin bu heyecanı hiç tadamayacaksınız

link

Ve son olarak beşiktaşlı olmak böyle bişey çok ürün satıyoruz diye kendini üstün sanan fb lilere gelsin sizin paranız konuşur bizim ruhumuz uraa :)

link

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• bir Gs li olarak Çarşı en iyisi derim..

0|1
    0|0
    • Böyle dürüst insanlar can ya takım desem tamam gs ama taraftar diyince çarşı apayrı en iyi cevap seçtim yakışır :)

• teşekkürler. taraftarlarına özenmiyor değilim.

• rica :) bence de aklı fikri olan bu gerçeği görür zaten ve youtubede izlediklerime baktığımda dürüst insanlar açıkca söylüyor çarşıyı beğendiklerini dürüstlülkerli hoşuma gidiyor

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence en iyi ve en klas taraftar UltrAslan

2|4
    2|4
    • bunu neye göre söyledin açıklar mısın :)

• En iyisi UltrAslan.

2|4
    0|3
    • gs lisin değil mi.

• Savunmaya gerek yok kendi taraftar grubumun yaptığı 3 boyutlu gösteriler ortada zaten.

• İtiraf edeyim güzeldi ama sen de itiraf et ki bu sizi en iyi yapmaz. tamam büyük takımsınız kalabalık vü güçlü taraftarınız var ama çarşı apayrı takım demiyorum taraftar diyorum beşiktaş tamam geride olabilir sizden ama taraftarı hiçbir takımda yok ;)

• Çarşı çok farklı besteleri, ses rekorları, yaptıkları eylemler, açtıkları pankartlar bir cok olayda ki sağ duyuları... Şöyle söylüyüm Dünya Futbolunda ki Ses rekoru bu taraftar grubunun elinde... Ben Galatasaray'lıyım... Türkiye 'de En iyi Taraftar Grubu Çarşı ... Ama kesinlikle UltrAslan da cok iyi ...En uzun pankart rekoru bizim elimizde... Ayrıca Çarşının ses rekorundan sonra 131,76 desibelle biz geliyoruz arkasından... :) Dediğim gibi Çarşı ve UltrAslan en iyisi bence..

0|1
    0|0
  • Ben bir Galatasaray taraftarıyım. Daha doğrusu aşığıyım.. (: Aslında kişiden kişiye göre değişiyor. Ama benim karşıma çarşı taraftarlarından yenildiğinde takımına saydıran pek nadir çıkıyor doğrusu.

0|3
    0|1
  • anladık sen bjk taraftarısın

2|0
    0|0
  • En sevmediğim taraftardır çarşı.

0|1
    0|0
    • neden peki ?

• Rakip takımın bayanlarına laf atıyorlar taciz ediyorlar çünkü

• bunu tek çarşı değil diğer takımlar da yapıyor küfürler ediyor ben de istemem küfürler olmasın ama karşı taraf yapınca ister istemez tepki veriliyor böyle gelmiş böyle gidiyor :)

• F.B.,.,.,...-,

0|2
    3|3
  • Çarşı tabiki sorusu bile olmaz...Ama olmuş işte.

0|2
    2|1
    • biliyorum çarşı olduğunu normalde herkesin çarşı demesi lazım ama ne kadar dürüstler görcez :)

• YORKERS! Ny Rangers'in

1|0
    0|2
  • FB tabıkı .

0|0
    0|1
    • bastım eksiyi çarşı diyecektin :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Ya size bir şey söyliyim mi Çarşı da değil aslında. Şu an da Kocaelispor 3.Lig 3.Grupta. Ama taraftarı hala deplasmanlara gidiyor. Asıl taraftar Hodri Meydan grubudur. Gerçekten bakın tuttuğum takım diye söylemiyorum ama aslında bağlılık,cefa ve gerçek sevgi kavramları Hodri Meydan'a hepsinden çok yakışıyor. Süper lige yükseldiğimiz sene bundan 5-6 sene öncesiydi Türkiye deplasman rekoru kırılmıştı.

Yani karton kaldırmayla taraftarlık olmaz ki. O kartona harcanan para Kocaelispor'un futbolcularına verdiği maaştan fazladır. Ve bu takımın peşinde var binlerce taraftar. Çarşı da dünyaya nam salmış evet doğru ancak 3.Lige düşseler hangisi kalır ?

Gurur duyarak söylüyorum Hodri Meydan...

0|2
    0|0
  • tabi ki gs

3|1
    0|2
    • bunu neye göre söyledin peki merak ettim :)

• bilmem bana daha efendi geliyorlar...

hem avrupa kupalarını butun turkuye beraber kutladılar...

mesela

• evet itiraf edeyim gs yi severim ama fb ye kılım nedense :)

• Tartışmasız Çarşı diyorum. Ne Gazze'yi ne Van Deprem'ini ne de şehitlerimizi unutmuştur... Çarşı bir taraftar olmaktan çok bir baş kaldıranlar topluluğudur.

0|2
    2|1
  • Tarafsız bir pencereden bakarak en iyi taraftar beşiktaşta. 1-beşiktaş 2-adanademirspor başkada yok ben beğenmiyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı biri olarak

@!Çarşı!@

1|3
    2|2
    • bjk li olmasa da bi insan çarşının en büyük taraftar olduğunu anlaması lazım yanee :)

• Hiç bir taraftar Çarşı kadar koordine değil.Bağlı değil.

link

• owww o süper güncellemeye ekliyecem :)

• objektiflikten bahsedene bak:)

Türkiye'deki taraftar gruplarının hepsi başarılı bence..ülkece en iyi olduğumuz konu bu:)

1|0
    0|0
    • gayet objektifim çarşıyı görecek kadar hem de hani tuttuğum takım diye demiyorum gerçek bu ama

• Takımına en çok sahip çıkan taraftar kesinlikle fener taraftarıdır.stadın içinde destek bakımından,görsellik açısından da türkiyenin değil bence dünyanın en iyisi belki de çarşı grubudur..aksini iddaa eden cahildir.

0|1
    1|0
    • fenevlilerin parası var tabi destek olurlar biz boğazımızdan kısıp gideriz maça onlar lüx arabalarıyla

• üff fenev falan ne amk ya tartışmıyom tüm şevkim kırıldı

• haha fenevli :)

• fenerbahceli olarak carsı derım

0|1
    0|0
    • böyle dürüst insanlara hayranım

• tabiki BÜYÜK ALTAY

0|0
    0|1
  • En son mavi kapak kampanyasında marketlerden zorla mavi kapakları toplayarak gösteriş yaptıklarından beri artık. Çarşıyı sevmiyorum...

0|1
    0|1
    • her taraftarın kusuru vardır ve tüm kitlesine yüklememek bu kusuru da

• Elbette Çarşı. Alex Ferguson bile bunu kabul ediyorsa olay bitmiştir.

0|2
    3|1
  • fenerbahce

0|2
    3|3
    • hahah güldüm :)

• hiç takım tutmuyor olsaydın ? hangi taraftar daha bağlı

• bursa es es ve büyükler

• En iyi taraftardan kastın, tribün şovları vs ise beşiktaş ama takımına maddi manevi anlamda her zaman şartsız koşulsuz destek dersen GALATASARAY...

0|0
    0|1
    • çarşı şartlı mı destek veriyor ? çarşı manevi destek ver miyor mu ? takıma olan aşkı en büyük bence çarşı. hani bir insan gs yi tutar diğer bjk için yanıp tutuşur bu hesap

• Öfff be bjkli mutlu ol tamam çarşı he he ondan. Bir kere sen takıma olan aşkı en büyük taraftar çarşı diyemezsin..Birçok G.saraylı var veya fenerli var takımı için deliyor.yanıyor günaha girersin ..:) Şartsız koşulsuzdan kasıtım da şuydu biz takımımızı hiç yanlız bırakmadık ama siz Yıldırım Demirörern zamanı takımınızıda salladınız...

• asi ruhumuz var baş kaldırılacak durumlarda baş kaldırırız :)

• Çarşı sadece bağırıyor.Hakemin,rakibin üstünde baskı kuramıyor.

1|0
    0|3
  • Taraftarlık ayrı bişey mallık ayrı bişey...

0|0
    1|1
  • Fenerbahçe.Bu arada Fener çarşıya karşı! :)

0|1
    4|3
    • sen çarşı densin diye çanak tutmuşsun ama .arşı gelsin bizden taraftarlık öğrensin.Yıllık ürün satışımız 60 milyon lira.Her yenilgide takıma söven çarşı,sizin cironuz nekadar?

• sadece kadıköy olarak düşünürsen evet en zengin biziz ama biz sadece kadıköyden ibaret değiliz.Zenginide var fakiride

• Genel olarak zengin fb taraftarı tabi hepsi demiyorum ama diğer takımlara oranla nedense daha zenginler. gs bjk biraz daha varoş yerleşim yerlerinden taraftar var fb ise istanbul şehir içlerinden sebebini tam çözemedim

Yükleniyor...