Kendi kendime gelin güvey mi oluyorum çaresizim :(

Birinden hoşlanıyorum.beraber çalışıyoruz. o işveren bense yetkili çalışanıyım.Bana çoğu zaman özel olduğumu hissettiriyor.33 yaşındaki koca adam benimle konuşurken muziplik yapıyor. koridordan geçerken laf atıyor. önünde iş olmadığı an yanıma geliyor ve onun çalışanı olduğum için işimi denetlemesi işle ilgili konuşması gerekirken iş dışında özel konuları konuşuyor.Stres altındayken sert davranırsa gönül almak için çırpınıyor.tüm gün yoğunsa bile akşam benimle sohbet etmeden çıkmıyor.bugün hiç konuşamadık diyerek yanıma geliyor.odamın kapısı kapalıysa bile kapıyı hızla açıp şirinlik yaparak mutlaka vedalaşıyor.ortağı olan diğer işveren böyle yapmaz çıkar gider.ama hayatında biri olup olmadığına emin değilim.kendi kendime gelin güvey mi oluyorum?hayatında biri varsa neden böyle sıcak samimi ve ilgili davranıyor?biri yoksa bir ışık var mıdır?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu konuda fazla iyimser olma ve temkinli davran bende iş verenim işçilerime bende çogu zaman aynı şekilde davranıyorum sonuçta bütün gün onlarlaım ve ailemden çok onları görüyorum ama sende ufakta olsa ilgi gösterdiğini belli et erkek her zaman ilk adımı atıp konuyu düze getirir ve açılır. özel konular konusuyorsa eğer ona hayatına girmek isteyen biri olduğunu ve ne yapman gerektiğini sor onun cevabı sana sana ilgisi olup olmadığını belli edecektir..! Ben Serdar ALPTEKİN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adam açıkça sana yazılıyor bu ortada sen genede kendini ikinci planda tut madem çalışansın. arada bir agzından laf almaya çalış yallnızlık zor falan de ne deyecek ona görede sen adımını atarsın yada belki o dayanamaz sana açılır belli mi olur :)

0|0
    0|0
  • tehlikeli sularda yüzüyorsun :)

0|0
    0|0
  • işverenler hep böyledir.. evdeki bulgurla yetinmezler..

kısacası patron seni gözüne kestirmiş, Sna bişeyler kabarmış Haberin olsun..

0|0
    0|0
  • sorunun cevabı degıl ama yınede yazmak ıstedım.umarım kızmassın bana.ben yıne kotu kokular alıyorum ama asla da bılemeyız.anlık heves mısın yoksa kalıcı bırı mı olacaksın o kısıde merak edıyorum

0|0
    0|0
  • işverenden uzak dur. sonra başın ağrır. mesafeyi elden bırakmışsın zaten.

0|0
    0|0
  • ben ışık göremedim ne yazıkki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle ilgileniyor ama dikkat et; amacı bir gece geçirmek de olabilir.

0|2
    0|0
  • Bence bu adam seni begeniyor :) Biraz arastir adami Facebook tan :) Bol sans

0|1
    0|0
Yükleniyor...