Arkadaşlar rüyalar neyin habercisidir inanırmısınız?

Arkadaşlar merak ediyorum rüyalar geleceginmi,geçmişinmi,gündelik rüyalarmıdır sizce?

Birde rüyalara inanırmısınız mesela bugün rüya gördüm araştırdım bir sorunun üstümden atacagıma işaretmiş ya siz inanırmısınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• efendimiz sabah namazını kıldıktan sonra sahabelerini etrafına toplayıp rüyalarınızı anlatın der ve yorumlarmış ve şuda var rüyalar peygamberliğin 46 da biridir yani rüyalar önemlidir ama salih amelli kişilere kalbin temizde sıkıntın varsa neden haberci rüya görmeyesin herekse kulp bulurlar sen nerden görcen ben nerden görcem o zaman kim görcek falan yani kısacası ben inanırım rüyalarıma ama konusunada bakarım körü körüne inanmakta olmaz yani

1|1
    0|0
    • Çok saol bir şey soracagım ben rüyalarımda iyi şeyler görüyorum şunun gibi ablamın arabasıyla köye gidiyoruz ama hızlıca ben kullanıyorum bir araba çikıyor çarpacakken duruyoruz bunu gördüm araştırdım işlerimin iyiye gidecegi ne miş...

• ne güzel işte bak zaten rüyalar kötüye yorumlanmaz efendimizde öyle yapmazdı iyiye yorar yada dikkat edilmesini sölerdi bizde öyle düşünerek güzel yorumlar yapabiiliriz çünkü her bir simgenin anlamını birleştir yorumla ooo zor iş :)

• Birde sana en korktugum rüyayı anlatmak istiyorm kötü bir eve gidiyoruz babam ben bir tane araba yerrler hep tuzak neyse babamı esir alıyorlar bende onu kurtarmaya gidiyorum ve 230 kişi dövüyorum sonra babamı kurtarıyorum kapıdan çikarken yılan babamın ayagına dolanıyor sonra onu cekp kacıyorz arabaya binip ilerlerkn arkadan silah sesi geliyordu birkerede bizim evin arkasından babamın cenazesini kaldırıyorum bu rüyalardan çok korkmuştum aynı gerçek gibi...

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiikide bir boyutta inananıyorum ama bunu abartanlardan yana da değilim. Hatta başıma acayip olaylar gelmesine rağmen. Bir ara rüyalarımda anlık ve saçma sapan anlamlandıramadığım olaylar görüyordum. Ama öyle uzun değil mesela tanımadığım biriyle konuşmamın sadece bir kısmını falan. Sonradan kalktığımda anlamlandıramıyordum. Bir süre sonra rüyamı unutmuş oluyordum ve tabii o tanımadığım kişiyle tanıştığımda aklıma gelmiyordu rüyamda onu gördüğüm ve kendimi gerçek yaşamımda bu anı yaşarken buluyordum. Ve az da görmüyordum bu tür rüyaları. Rüyalarımız gerçekten önemlidir. Hurafe diyip atanlanlardan olmayın. Ama bunu abartmayın da. Bence etkilendiğimiz şeylerden rüya görürüz. Rüyalarımız değerlidir...

0|1
    0|0
  • tabi rüyalarımızı dikkate almamız lazım ama buna göre hayatımızı şekillendirmemiz yanlıştır. eğer karmakarışık değilse canlı bir rüya gördüyseniz bunu dikkate alınız ve ibadetlerinde düzgün olan ve yorumundan anlayan bir kişiye yorumlatın. rüyalar Allah ile armızda bir iletişimdir. yeter kii bilinçaltımızda oluşan rüyalar olmasın.

iyi akşamlar

0|1
    0|0
  • 1 haftada 3 rüyam gerçek oldu. Anneme anlatmışdım ,gerçekleşince korkdum senden diyor annem

0|1
    0|0
  • Bilinçaltından başka bir şey olmadığına inanıyorum..:) Şimdilik yani .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Rüyalar ile ilgili bir peygamber vardı. Hangisiydi hatırlamıyorum. Bu bile başlı başına rüyalara değer vermemiz gerektiğinin ispatıdır. Da ben çok alakasız bi rüya gördüm ne olcağını kestiremiyom. Ayağıma ok saplanıyodu memleketim dışında(okuduğum yerde)ydim falan. Sonra ikinci rüyayı gördüm sanırım birleşik rüyalar olarak algıladım :D

0|1
    0|0
  • rüya konusunda çok gerikafalıyım. gün içinde bilinçaltında kalanlardır rüyalar.

1|1
    0|0
Yükleniyor...