Bir gün olur bana dönersin belki.. Dönünce yüzüme nasıl bakarsın?

Şu işe bak deli gibi aşık olurlar.. Ölürler biterler.. Evlilik hayali kurarlar..Önden ilişki hariç tüm cinselliğide yaşarlar.. Yeminler ederler asla ayrılmam derler.. Sonra kavga edersin 2 yıllık ilişki biter.. Erkeksin diye adımını sen atarsın bu sefer kabul etmezler..İyi kendiniz bilirsiniz.. Nasılsa pişman olup geri geliyorsunuz.. Öyle olmuyormu beyler bayanlar ? Bu kızlar hep böyle değil mi ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• siktir et abi dinle sadece link

0|1
    0|0
    • OOOOOooooooo süpersin bende o şarkıdan yazdım zaten tuttum seni abisi :D ( yaşım 19 :P )

Kızlar Ne Diyor 6

• bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benm gönlümde kanayan yarasın :)) bu sitede bir ilk benden sonra bir ferdici gelmiş Ks yeee :)) ferdi baba bizim canımız :)))

0|1
    0|0
  • İlişki ve hisler bitmiştir.Kendi adıma,geri dönmeyi düşüneceğim birinden ayrılmam zaten.Ayrılırsam da arkama bakmam.

Neden bir ya da birkaç ilişkiden yola çıkarak her şeyi genelliyorsunuz ki?

1|0
    0|1
  • Evet hersey bi yere kadar maalesef ama bazilari ilk adimi bile atmiyor. Gurur denen lanet olasi sey olduktan sonra cok ask biter 2 yili bosver hatta 6 yillik beraberlik bile biter. Offf yarami destin yaa :((

0|1
    0|0
  • madem bunu cogu hatta son yıllarda cok cok cok insan yasıo kim ozaman bu bakireler, bakireyim diye deli dana gibi gezinenler arkadass ..

0|0
    0|0
  • konuşma ya dertli dertli :)

0|0
    0|0
  • Değiler...:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynısını yaşadım. Neyse pis şeyler bunlar, negatif etkiliyor insanı.

0|0
    0|0
  • Sen bunu kendinden örnekle mi açıklıyorsun yoksa genelleme mi yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • kardeşim çok haklısın sana sonuna kadar katılıyorum.

0|0
    0|0
  • aynen

ilk başlarda iyidir hiç hata yapmaz

sonra sözlenirsin birden değişiverir

nişandan sonra gerçekleri göstermeye başlar

düğüne birkaç hafta kala yüzüğünü verdim

dikilmiş geliniği geri iade etmemi istedi herşey bitti derken...boş mesajlar cevapsız çağrılar

arayıncada...ben seni unuttum

bizim kızlarımız kendilerini nimet zannediyorlar

bazları müstesna tabii

sakın arama

1sene konuştum 4aysözlü 8ay nişanlı..ALLAH böylelere akıl versin

1|1
    0|0
Yükleniyor...