Eski sevgilinizin telefon numarasını neden silmezsiniz?

yahu herşey bitmiş gitmiş neden numarasınida silip kurtulmuyosunuz ama yook o numara telfonda kalacak nedense siz erkekler gerçekten neden silmiyosunuz eski sevgilinizin numarasını?bu arada her çıktığınız kızın numarasını silmiyosanız epey kalabalık sizin rehber :P :) aydınlatın beni bakıyım neden silmezsiniz?

Güncellemeler:
bu arada eski sevgilim beni aradı dün ama kapattı hemen bu ne demek ?

0|0
10|42

En İyi Erkek Görüşü

• ...telefon çaldığında...umudum yoksa eğer adını görünce sevinmek...ama umudum varsa eğer...biliyordum deyip o anın tadını çıkarmak için silmem...kısaca bitmemiş biriyse silmem...:))BEN İSMİNİN YANINA 3 NOKTA KOYUP ÖYLE KAYDEDERİM GENELDE. ÖMÜR BOYU SÜRMESİNİ İSTEDİĞİM KADININ İSMİNİ TABİKİ:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• İLginç geçende ben sormuştum.. 5 yıl önce beni tüm çabalarıma rağmen terkeden kız 5 yıll sonra ben nişanlanıyorum diye aramış.. numaramı niye silmemişki diye merak ettim..

Kızın biri cevap verdi.. ben eski sevgilileriin numarasını hiç silmem hepsi kayıtlı durur falan.

dedim eski sevgililerinin numarasını koleksiyon yapınca ne işine yarıyo ki diye ?

Bence erkekler bu numaraları siler..

EĞER SİLMEYİP LİSTE YAPIYORSA ONUN AMACI BELLİDİR. BOŞ KALDIKÇA LİSTEDEN SEÇİP KULLANMAK İÇİN !...

1|0
    0|0
  • Geri gelir umudu ile silmezler.
    Ateşi kül olmuş tekrar nasıl yansın?
    Koşup gelse neye yarar ki?

0|0
    0|0
  • Aslında çok basit boşta kalınca yoklukta avunmak için. Böylece moral seviyesi yüksek kalır. Erkekte moral seviyesi düşük olunca yeni sevgili bulamaz:)))

0|0
    0|0
  • yenisi gelene kadar durur sonra silinir.

1|0
    0|0
  • Az bi nefes veriyim hatırlasın bizimki demek istemiştir.

Ben hayatımdan cıkan insanlardan sonra direkt olarak hat değiştiriyorum mesela,telefonunu silmeyenler yada kendisiyle bağlantı fırsatı kuracağını bile bile hat değiştirmeyenlere de sormak lazım.Sen niye hattını değiştirmedin mesela eski sapık sevgilin arar canı isterse tabi :)

0|0
    0|0
    • yo ondan değil bee değiştirmedim işte

• :) İşte bu yüzden erkeklerin bir çoğu siz numaranızı değiştirene kadar rehberlerinde bulundururlar arkadaşlar.

• bilmem kıyamıyoruz :D ama benim sevgililerim genelde elimden teli alır tek tek sorar ben itiraf ederim o siler :) pek kalabalık ortam yok yani :D herkese oturcak yer var ayakta kimse gitmez :)

0|0
    0|0
  • öle bişi yapmadım ama arayınca bu numara kimdi dememek için heralde

0|0
    0|0
  • değişik nedenleri var, hala unutamamışsam veya yeniden barışma ihtimalimizin olduğuna inanıyosam silmem mesela, ya da hiç konuşmak istemediğim birinin numarasını da silmem, yarın öbürgün arar, numarayı tanımayıp açabilirim falan ne gerek var

1|0
    0|0
    • geçen eski svgm aradı neden sence ama sadece aradı ses seda çıkmadı daha sonra bu nedemek sence

• sesini duymak istemiş işte sadece, senden birşey bekliyor şimdi de, aramanı veya mesaj atmanı falan

• ayrıldığım gün sildim, ona da özellikle söyledim ki beni sakın arama diye ... Arkadaş kalmak istedi, kalmadım...

Eskiyi komple kaldırırım... Hayatımdan giden komple gider ... Umarım mutludur ... :)

0|0
    0|0
  • Ya duygusal anlamda Eskimediği için yada yine duygusal etkilerin hareketiyle fiziksel(bedensel) eskitemediği için silmez erkek numarayı.. Hee ama sorsan : '' ararsa kim olduğunu bileyim '' der. Tabi bu tamamen yalandır ;D

0|0
    0|0
  • bitmemiş demekki daha aşık insanlar her zaman tehlikelidir...

0|0
    0|0
  • dar günde lazııııııııım olur

0|0
    0|0
  • Zaman ne getirir ne götürür hiç belli olmaz her an herşey olabilir bu yüzden silinmez genelde eski sevgilin sinyal vermiş

0|0
    0|0
    • o nasıl sintal öyle sonra ses seda çıkmadı ondan :)

• :)) teşekkürler yorumun için

• Rica ederim:))

• numarayla flört bizim nesilin can damarıdır. numara önemlidir hala. silince yok oluyo gibi geliyo insana

1|0
    0|0
  • Erkek şöyle düşünür "sakla samanı gelir zamanı " umudunu asla yitirmez dogru zamanı kollar bazı erkekler ise yoklukta kaldığında rehbere göz atar :)

0|0
    0|0
  • kım demıs sılemezsın dıye bence sıler herkes sadece kendı hafızasına kayıtlıdır? ihtiyaç olur diye :)

1|0
    0|0
  • Olurda bir gün sap gibi kalırsak ortada geri dönüşüm kutusundan:) bir kaçını bulup mesajlardan hangisini tutturursak kardır hesabı

1|0
    0|0
  • en güzeli direkt silmektir. ''bitti mi? bitti''. öyleyse hemen delete contact yapacaksın. silmezsen mesele uzuyor. hatta kendi hattını da değiştireceksin. sevgilinle beraber, işe yaramaz birkaç kişiyi daha hayatından çıkarmış olacaksın.

0|0
    0|0
  • whatsapp tan yakalamak için :D

1|1
    0|0
  • valla sizi bilmem de ben cvbsız cagrı geldimi cıldıran biriyim.gelen cagrının ondan olup olmadıgını anlayabilmek icin silmem numarasını

0|0
    0|0
  • Yok be ben sildim eski felan kalmadı

benim numaram eski olduğundan o hala biliyor uzun zamandır aramıyor

önceden arardı hal hatır sorardı.

9 senedir numarayı unutmamış :)

0|0
    0|0
  • belki aklıma birşey gelir laf sokarım diye silemeyebilirler ama ben hep sildim telefonun hafızasına yazık :D

0|0
    0|0
    • aslında silmek en doğrusu yenilere yer açmak lazım :)

• aynen yeniler yer açmalıyız eskiler beni arasa bile hatırlamıyorum artık :D

• Ben silerim hemen hemde. Çünkü silmezsem arayabilirim ve aramamak içinde silerim.

Ya yanlışlıkla aradı ya da konuşmaya cesaret edemedi.

0|0
    0|0
  • Onu hala unutmadığı anlamına gelir bu da benim hayatta gördüğüm en Salakca şeydir. ben istedigimi kaile alır istemedigimize üzerini çizerim ben buyum .. !

0|0
    0|0
  • Bende sevgilimin numarası yok böyle bir ilişkimiz var canı isteğinde arıyor

1|0
    0|0
  • siktir et vur tekmeyi panpa :)

0|0
    0|0
  • Allahtan telefonum Tuvalete düştü de...

0|0
    0|0
  • daha sonra lazım olabilir ;)

0|0
    0|0
  • Kimseyi bulamazsam geri dönerim demek kıza... Yada kız kasar baska maksatla duruyor...

0|0
    0|0
  • ben pat diye sildim gene olsa gene silerim :) biten şey btimiştir geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 10

• arasa aniden gafil avlanmayayım diye

1|2
    0|0
  • aradığında kim olduğunu bilip açmayayım diye silmiyorum.

konuşamıyorum; utanıyorum ama aklımdasın mesajı vermeye çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • sonra ben ona mesaj attım ama cevap vermedi hiç :/

• sen üzerine düş diye iş atıyodur; bekle arar bikaç güne :) uyuuzlar ya

• :)) aynen şekerim uyuzun önde gidenleri bunlar

• Daha iyisini bulamazsa geri dönmek için.

0|0
    0|0
  • eskiden sevgilisi olmuşsa , haliyle duyguları olmuştur kızın adama karsı .. erkek ne zaman egosu düşse birilerinin onu zamanında sevdigini hatrlamak ister.. oyüzdende o numaralar silinmez ki arada bir kıza kendini hatrlatp , aklımdasın imajı cizip, boş kaldıgında yeni ayrıldıgı kızı aramaktansa asla dönmiceine inandıgı kızla gecici kafa dagıtsın , dagılan egolarını o kızcagız toplasın..

0|0
    0|0
  • bir umut olsa gerek

0|0
    0|0
  • konuşacakları birini bulamayınca aramak için .Arada bir arayıp kafalarını karıştırmak için

0|0
    0|0
  • Bittiği gün silerim hiç şaşmaz.

0|0
    0|0
  • canim isteyince mesaj atip gorusmek icin silmem

0|0
    0|0
  • eski sevgilisin sonuçta rehberden silsende aklında mevcut ne gerek vr böyle bişeye diye düşünüyo olabilirler :D

0|0
    0|0
  • ben hemen sildim. böyle leslerin telefonumda isi yok

0|0
    0|0
    • leşlerin mi

• anladık onuda sende şanssızmışsın anlaşılan pislikler rastlamış sana

• hemde ne pisligi

Yükleniyor...