Kiloma göre abartı bir göbeğim var neden olabilir? Nasil eritebilirim?

Arkadaşlar 1.63 e 48 kiloyum. Ve üst bedenim cok kalın. Yani Yüzüm tombul ve göbegim var cok. Bacaklarım ince ama. Benim kilomu duyanlar göbeğime inanamiyor zaten Orantısız bir göbegim var. Nasil eritebilirim?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik çek..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karın kaslarınızn güçlenmeye ihtiyacı olabilir. Önemli bir nokta. Sporla sıkılaştırdigimda karnim 0'di ve 63 kiloydum. Öyle ki çok zayifken göbek olabileceği gibi kilo varken de zayıf gorunebilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 48 kiloya nasıl indini veya günlük ne yiyip ne kadar hareket etini ve o kiloya kavustunu söyle bende sana nasıl o göbekten kurtula bilcegini söylerim...

0|0
    0|0
  • yediğin şeylerle ilgili bir durum vardır. insanın göbeğinde yağ yapan şeyler farklıdır. neler yediğine dikkat et. ve spor yap. süper olursun. ama bu kiloda nasıl göbek olur onu alamadım. eminmisin? ölçülerin ne. bence sen abartıyorsundur

0|0
    0|0
    • Cidden var ben de anlamıyorum her seyi yiyorum Ayrım yapmadan spor da yapıyorum

• bir ayrım yapmayı dene. oraya yağ yapanlar neler onu öğren misal cips yeme. ölçülerin nedir. ya da yandan çekilmiş bir foto. mesaj at istersen

• Az ye

0|0
    0|0
  • Bir uzmana görünmenizde yarar var. Vicut yağlarınızı göbek çevresinde topluyor olabilirsiniz. Bu durumda kilonuz anorma olmadığı için bölgesel yağ aldırma gibi cerrahi bir yönteme başvurmanız gerekebilir.

0|0
    0|0
  • Mekik.

0|0
    0|0
  • Fitnessa yazilmani tavsie ederim 2 ayda o gobuş six pack olur kizlarada yakisioe

0|0
    0|0
  • Mekik...

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • göbek ağırlıklı spor yap ama bir doktora görün öyle spora başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2