Türkiye'de artık herkes Teknik direktör edasında konuşuyor,sizde de futboldan hafif soğuma oldu mu bu yüzden?

Galatasaraylıyım , 18 yaşındayım 14 yaşımdan beri de sadece Galatasaray'ın değil futbolun yakından takipcisiyim ama artık Türkiye'deki herkes kendini teknik direktör sanarak konuşuyor.

Özellikle geçen sezon derbi fanatikleri diye adlandırdığımız kızlar bir şeyden anlıyormuş gibi konuşup duruyorlar. Bu yüzden bu yıl basketbola ilgi duymaya başladım ve bu yıl Abdi İpekçi'de iki basket mmaçına gittim biri bayan basketbol diğeri erkek basketbol. Çok da keyif aldım sizce basketbol da futbol gibi bayağılaşır mı birgün ?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de rakip taraftarlar ile futbol falan tartışılmaz. Herkes kendi doğrularını söyler durur. Konuşma hiçbir yere varmaz. Ha karşındaki anlayışlı biriyse güzel bir muhabbet olabilir. Ama bu kesim ülkemizde çok az. Takımının hatalarını bile olumlu göstermeye çalışan taraftarlarla dolu etraf. Özellikle son yıllarda çıkan "sizin UEFA kupanız var" lafından beri çoğu kişi ile futbol konuşmuyorum. Türkiye'de kulüpler bazında kazanılmış en büyük başarı olan UEFA kupasını bile alay konusu eden bir kesimle neyi konuşabilirsin ki :)

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 25

• bu sezon ligin pek tadı yok zaten

1|0
    0|0
    • bence asıl bu sezon var çekişmeli ve anadolu takımları eskisi kadar güçsüz değil 3 büyüklere kafa tutabiliyorlar

• Galatasaraylıyım.Şike davası falan fener bir dağıldı gitti zaten.Diğer klüplerde öyle.Fenersiz liginde tadı olmaz.

• hayır futboldan soğumadım .. zaten hepimiz doktor, teknik direktör, siyasetçi, psikolog değil miyiz? alıştım bu duruma .. basketbol da izlerim severek ..

1|0
    0|0
  • Ben Tamamen Bıraktım Futbolu Takip Etmeyi Beşiktaşlıydım Şimdi Sor Beşiktaşın Kalecisini Bilmem 2009 -2010 Dan Beri Free No Manita No Futbol No Dırdır No Stress :D

1|0
    0|0
  • Şimdi ofansif futbol anlayışına dayalı ülkemiz futbolunda tandeme dönük alan savunması yerine kolektif futbol oynandığı zaman meşin yuvarlağı bulamıyosn..Bu da insanı deli ediyo tabi

1|0
    0|0
  • futbol seyircisi basketbola kaymaya başladıkça inanıyorum ki oranın da içine s.çabilirler. bizim milletimiz bir şeyi sevdimi insan gibi sevemiyor ki hayvan olacaz ille hayvan.

1|0
    0|0
  • futbol ve yorumlarını takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • futbol basit bir oyun. o yüzden milyarlarca insan takip ediyor. herkesin fikrinin olması doğal. basketbol daha keyifli ve heyecanlı. ama oraya da kulüp takımlarının taraftarları girince iş futbola dönüyor. voleybol ve diğer branşlar da böyle. türkiyede spor izlenmez.

1|0
    0|0
  • Ben hep soğuktum, bahsettiğin konu yüzünden tiksintiye dönüşmeye başladı.

1|0
    0|0
  • Basketbol'u NBA standartlarında izleyemediğimiz ve orayıda öküz holigan taraftarlarımız derbilerde cehenneme çevirdiği için sık takip etmiyorum ama futbol gibi bayağılaşacak bir spor dalı değil en azından daha zarif geliyor bana.

1|0
    0|1
  • Türkiye'de futbol mu oynanıyor ki? :)) esas cevabını bilmediğimiz sorunun ta kendisi bu. :)

1|1
    0|0
    • Çok haklısın 90 lı yıllara bakıyorum o kadar tat veren bir camia varmış ki keşke Cevat Prekazi döneminde yaşasaydım diyorum.. Ama yine de bu farklı bir şey, insan her ne kadar sinirlense, ilgilenmek istemese de kopamıyor ki

• futbol gibi olmaz teknik adam gibi olmakta basit iyi olur kunuşulur kötü olur konuşulur yani bu hep böyleydi ve sanırım böylede dewam eder ha tabiki bazen bende kızıyorum futboldan anlamayan insanlar bile konuşuyor bilmeden onlarda var hayatta

1|0
    0|0
  • hemde ne soğumak galatasaraylıyım ama hiç kimseyle takım muhabbeti yapmam çünkü herkes kendini futbol dahisi zannediyor bense öyle yorumlardan kaçınırım çünki her işin bi ustası var

1|0
    0|0
  • 2000'li yolların başlarından sonra futbol hiç eskisi gibi olmadı benim için... Soğumam o yıllardan sonra başladı, 2003-2004'den sonralarda...

1|0
    0|0
  • basketbol güzelde bizim ülkemizde gelişme yok nba gibi iyi takımlar ve oyuncular çıkarabilirsek olur futboldan soğudum tek sevindiğim şnider geldi

1|0
    0|0
  • 6 ay icinde biktim fotboldan azi olan konusuyorrr

hee herkez EDAAAA bu kizin yüzünden aklimin 75% siyirdim

1|0
    0|0
  • futbola ısınamadım bi türlü,

1|0
    0|0
  • Saçmalamışsın.

1|0
    1|0
  • beni futboldan aykut kocaman ve aziz yıldıvım soğuttu

1|0
    0|1
  • basketbolda bayağılaşma olacağını sanmam

estetiği her zaman koruyan bir spor dalı

emin ol futbola olan düşkün basketbolda olsa yine aynı şeyler olurdu

ama sıradanlaşmazdı

0|0
    0|0
  • BU ÜLKEDE HERKES KONUŞUYOR DİNLEYEN YOK SORUNDA BU .

0|1
    0|0
  • Futboldan nefrete ederim. Bu ülkede spor dendi mi neden herkesin aklına futbol gelir ki.

0|1
    0|0
  • 20 yaşındayım şuan GS,FB,BJK başında kim var onu dahi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çiğnenmek için olmayan tek Kural : Ben seviyorsan, Galatasaray'ı da seveceksin.

Saygılar..

Hakkında kısmına bak.

0|0
    0|1
  • şu erkeklerin futbol muhabbetinden sıkılıyorum yaaa :D

0|0
    0|1
  • sıkma canını okşa patlıcanını:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek kızlar değil erkekler de öyle,ama bende en ufak soğuma olmadı.Sadece sinir oluyorum oturdugu yerde konuşanlara

1|0
    1|0
    • Aynen bir de erkekler yok mu "Heee söyle bakayım, ofsayt ne dmek? " diyen. Halbuki farkında değiller öyle milyonlarca erkeği dereye 4o kere götürür susuz getiririm bilmeden konuşuyorlar

• Bir de genel konusanlari var."Hicbir bayan futboldan anlamaz" diye.Oyle diyenlerin cogunun bildigi tek sey "holiganlik"

• futbol hep reröreydi zaten.

1|0
    1|0
  • Futboldan degilde. Profil Resmini görünce, Profil Resimlerden Sogudum.

Bir resim icin niye sekilden sekile giriyorsunuz ?

0|0
    1|0
    • Kızsın ya illa çekiştirecek bir şey bulacaksın :D He canım öyle öyle hı hıı...

Yükleniyor...