Otobüste hoşlandığınız biriyle tanışır mısınız?

Veya metroda, orda burda. Baktınız çok hoş ve içiniz aktı. Tanışır mısınız?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle birşey geldi başıma bi kaç yıl önce. cam tarafında oturuodum otobüste tıklım tıklım içerisi yolda uzun ogünde bi arkaşıma ödünç verdiğim kitapı geri almıştım eve dönüodum sıkıntıdan sayfaları karıştırıodum. yanımda duran kızda kitaba bakıodu fark ediodum ama bişe demiodum sonra kendisi kitapla ilgili bişe sorunca muhabbet açıldı aynı yerde inmiştik yakınlarda bi kafede oturduk sonra ne mi oldu hiç bişe olmadı bi dahada görmedim zaten :P :D

0|0
    0|0
  • öküz gibi bakarsa, hayırdır kızım birine mi benzettin falan derim..

şakası bi' yana çok bakarsa iki kaş göz işareti yaparım bakarım tebessüm ederse konuşurum..

0|0
    0|0
  • Ortam tenhaysa tanışalım mı demem de, bi konu açarım, devam ettirmek isteyip istemediğine göre tanışma teklifi yaparım.

0|0
    0|0
  • olabilir ama neyi bahane edip tanışacağına bağlı asıl sorunda nasıl konuşabileceğindir

0|0
    0|0
    • yol veya yer sor.

• haksızmıyım ama tabi bazı insanlar var kimseyi umursamaz halk dilinde yırtık benimde huyum bu napıyım öyle olamıyorum

• Bazen bana da oluyor öyle çok hoşuma gidiyor ki kız desem mi demesem mi arasında kalıyor sonra yanlış anlaşırım deyip vazgçmk zorunda kalıyorum malsfff fff

0|0
    0|0
Yükleniyor...