Anne - Baba çekişmesi arasında kalan var mı ??

Başlıkta da belirttiğim gibi sürekli annemle babamın kavgalarının arasında kalmaktan bu yaşıma kadar onları mutlu etmek için çalıştım ve hala daha onların uyuşmazlığının huzursuzluğunu çekiyorum bu durumda olan var mı nasıl sabrediyosunuz buna .. tavsiyeniz var mı

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• var ama farklı muhabbetler burda anlatmak istemiorum..

0|0
    0|0
  • Evet, bende yıllarca bu çekişmelerin arasında kaldım. Hep aralarını yapmaya çalıştım. berbat bir durum ve artık bundan bıktım, usandım. 7 aydır ikisiyle de konuşmuyorum. Yurda yazıldım. Para lazım olursa işyerini arıyorum, bankaya yatırıyorlar. Ne bir akrabayla konuşuyorum, ne de cenazelerine-düğünlerine gidiyorum. Neden böyleyim, çünkü sen onların her zaman, her türlü sıkıntılarında, kendini unutuyor, onların yanında olmaya çalışıyorsun, fakat onlar senin sıkıntın varsa ve aynı zamanda kendileride bir konuda sıkıntı çekiyorlarsa seni unutuyorlar. Kendi sıkıntıları varken resmen varlığını unutuyorlar. Bekliyorsun, halini hatrını sorsunlar, senin yanında olduklarını belli etsinler diye, ama onlar varlığından bile habersiz. En zoruma giden de ne biliyormusun, seni henüz 6 yaşında kolundan tutup, ettiği kavgalar sonrası oradan oraya sürükleyen ve ana-baba dediğin insanların, seni en zor zamanlarında yalnız bırakmaları, ellerinden tutmalarını beklerken sana sırtını dönmeleri. Mutlumuyum, hayır ama çekiyorsun işte ister istemez. Ama bunların hesabı yer yüzünde sorulamıyor işte. Ancak toprağın altında sorabiliyorsun seni yaratana ben bunu hakedicek ne yaptım diye. Cevabı henüz ben de bilmiyorum, ama sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca utanmıyorum. Başkalarının bana yaptıklarından. Ben onlara hiçbirşey yapmadım ya, alnım ak, sırtım pek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...