Hamza Hamzaoğlu Cesare Prandelliyi Solladı Ne Düşünüyorsunuz?

Galatasaray Hamza Hamzaoğlu ile tarihinin en kötü başlangıcına imza attı görüşleriniz neler?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin dilinde bir Hamza hoca Hamzo hoca adamın elinde öyle üst düzey bir kadro varki ama çok kötü yönetiyor tek sorumlu tek suçlu Hamza hoca bu tarz sorularda hep gizliden geçen sene yine kısıtlı kadroyla 3 kupa aldı bu sene kadro daha kötü hale geldi onu geç rakipler kat kat güçlendi ama bizde T. D öyle sihirli olucakki takımı her sene şampiyon yapıcak GS yi Hamzayıda geç Bilic in ne suçu vardı adama bu kadromu verildi ama bizim ülkemizde futbol bu işte iki maç kazanama yollasınlar Arsenal kaç yıldır şampiyon olamıyo ama aynı adam var bu sene değişmediyse neden çünkü istikrar var.

0|0
    0|0
    • Prandellininde elinde buna benzer bir kadro vardı ve maç kaybetti gonderildi

• Belkide ama bana sorarsan bırak 3 kupayı 1 kupa bile zordu senin söylediğin varsayım ama bu adam aldı e aldı diye takımı batırsınmı tabiki değil ligin en iyi kadrosuna sahip olursun kötü gidersin bende sonuna kadar eleştiririm ki inanıyorum yinede inş çıkışa geçeriz yarınki maçta çok zor gerçi ama hayırlısı olsun yinede sadece anlatmak istediğim istikrar olmalı senede 2-3 t. d değiştirerek istikrar sağlanmaz.

• Aslinda oyunculari kendi yerinde oynatsa mesala Yasini yedek birakmaya son verse Umuttan vazgeçebilse takım duzelecek ama inat iste

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Umut inadına anlam vermek zor

0|0
    0|0
  • Böyle giderse , sezonun ikinci yarısını göremeyebilir, hadi gördü diyelim sezon sonu kendiliğinden gider zaten...

0|0
    0|0
  • geçen senede böyleydik her sene başarı gelmesi mümkün değil bu senede mali tablomuzu düzeltip gidebildiğimiz yere kadar gidecez her zmaan GALATASARAYlıyız biz iyi gün kötü gün fark etmez

0|0
    0|0
  • Yasini oynatmazsa böyle olur

0|0
    0|0
  • Sorun hamza hocada değil yonetimde... Hamza hoca yönetimin beceriksizliklerini örtmeye çalışırken kendini boşuna taraftarlarin önüne atti..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasin formundayken ne hakla onu ilk 11 de oynatmazki? Ya hadi hamza hoca neyse de orta saha da kimse yok be yönetim in adam akıllı işler yapması lazım yoksa gerçekten bu sene işler zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...