Neden hep cam kenarı?

Düşüncelere dalıp gitmek için. Hadi, kabul edelim. İster araba ister dolmuş ister otobüs isterseniz uçak olsun, kulağımızda müzik, camdan dışarıyı izlerken hepimiz mutlaka düşüncelere dalarız.Yolda olduğum zamanları çok seviyorum. O müzikle dışarı izlerken tüm dertlerimi yolculuk boyunca unutuyorum, sadece hayaller alemine dalıyorum, huzuru hissediyorum, sakinleşiyorum. Bu yüzden çok seviyorum cam kenarını. *-*

Güncellemeler:
ve yanlızım cam kenarı tek sadık secgilim.
sevgilim

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• uzun yola çıkacaksam cam kenarını tercih ederim aslında yan koltukta boş olunca daha iyi olur yanıma kitap, mp3 player, dergi gibi yol boyunca severek meşgul olacağım şeyler alırım kısa mesafelerde ise özellikle yaz aylarında cam kenarından ziyade gölge yerleri tercih ederim hem amele yanığı olmamak hemde zararlı olduğu için

0|0
    0|0
  • Dalıp gidersin uzaklara, camdan bakınca görmek ıstedıklerın gelır aklına..

0|0
    0|0
  • kafamı ya da kolumu yaslamak için

0|0
    0|0
  • Bende. o müziği dinlerken o şarkıda yaşıyor başka hiç bir şey yokmuş gibi kendinden başka kimsenin olmadığı rüzgarı arkana alıp gidiyosun hayellerine :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel izah etmişsin sen zaten,bize birşey kalmadı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• birde şey var koridorların ok dar olma meselesi

koca götlü bir muavine denk geldiysen yandın

adam yan dönüp geçsede götü illa bi omuzluyorsun

hayır işin kötü tarafı birde yüzü sana dönük geçerse eyvah ki ne eyvah hemde

1|0
    0|0
  • Hayallerine dalıp gitmişsindir. Yüzün gülüyordur. Kendine geldiğinde ineceğin yeri çoktan geçmişsindir. :))

0|0
    0|0
  • cam kenarıı tehlikeli

0|0
    0|0
  • cam kenarı genelde hep yalnızlarındır

0|0
    0|0
  • otobuslerde korıdor tarafına oturunca muavın zırv bırt orasını burasını degdırıyo pis herif.o yuzden hep cam kenarını tercıh edıorum ben.hayalınden falan deıl yanı

1|0
    0|0
  • cevabı kendin vermişin

0|0
    0|0
Yükleniyor...