Özellikle erkeklere soruyorum???

merak ediyorum her iki cins içinde önce dış görünüşün geldiği inkar edilemez bi gerçek :) peki erkekler bi kızın hangi özellikleri taşımasını ister nasıl davranmasını neler yapıp yapmaması konusunda neler düşünürler?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla konuşmamalı

Fazla cıvık olmamalı

Fazla trip atmayan :)

1|0
    0|0
    • peki yanında hareket ederken tam rahat değilse bundan rahatsız olur musun

• doğru anlamışsın teşekkürler:)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• oturması kalkmasını bilsin ortam içinde ciddi başbaşa kaldıgımızda geişa olsun :)

2|0
    0|0
  • Mesela Fiziksel Çok güzel olmalı.

Giyimini bilmeli,Benim yanımdayken nasıl davranılmasını,ben yokken nasıl davranılmasını bilmeli.

Dışarda Kültürlü bir hanımefendi,Mutfakta Ayşe teyze,Yatakta Vahşi bir Çöl atı olmalı.

Heygidi hey.

1|0
    0|0
  • her insanın sevdiği şeyler farklı ama genel olarak bence orantılı bi vücudun olsun. oturup kalkmasını bil. kendine bak biraz. biraz rahatsan giyim konusunda zaten erkeklerin dibi düşüyo

1|0
    0|0
  • bu sıtede 18-24 yaş aralıgındakı kızların neden tek derdi aşk ya tüm sorularınız bu yönde ayrıldım yenı tanıstım bana bunu dedı bana bunu yaptı yeter bıraz kendınızı geliştırın yaa bu sıtede hıc kımse kavga ettıgı sevgılısıyle yenı tanıstıgı bırısıyle aldattıgı adamla ılgılı faydalı bır yardım alamaz bakıyorum sacma sapan bır soru buna kapasıtyetmıyor mu bunun ıcın mılletten onerısıne ıhtıyac duyacak beyın yoksa hayatınızın gerı kalanındakı sıkıntıları nasıl cözmeyı dusunuyorsunuz kız yazıyor cok hoslanıyorum oda bakıyor ama konusmuyor ne yapmalıyım gerızekalımısın hoslanıyorsan git konuş dangalak ne demesını beklıyorsun mılletın sence bır kız nasıl olmalı bılmıyormusun dürüst ol sadık ol yalansız ol konuş ama boş konusma sus ama mal gıbı bakma kıskan ama adamı cıldırtma gıyımıne onem ver maddı anlamda degıl yakıştırmak önemlı daha lazım mı saymamı ıstermısın

0|0
    0|0
    • eğer soruları beğenmiyosan yorum yazmak zorunda değilsin görüyosun ki yardımcı olan insanlar var eğer gereksiz olsaydı böyle konu başlıkları falan da olmazdı sanırım :)

• ya tamam da 100 sorudan 70 i bunlarla alakalı arkadasım sıkıyor yanı bır yerden sonra bu soruyu bıze degıl tanıstıgın adama sormalısın

• o zamanın gelmesi için önce bi şeyler bilmem lazım

• olgun anlayışlı yerinde konuşan

1|0
    0|0
  • ilk önçe insan olçak dış görünüşü kafaya takarak komplekse yapmayaçak batmandaki joker vari bir şımarklığı olmayaçak insanlar tipine göre davranmayaçak normal insan gibi davransın yeter

1|0
    0|0
  • bana göre gülüşü güzel oldumu o iş bitmiştir.Çünkü kızla geçirdiğim vaktin %80 lik kısmı hep onu güldürerek geçtiği için.

1|0
    0|0
  • en önemlı etken fiziği ve mimikleri :)

1|0
    0|0
  • ben akıllı kadınları severim

düşünen

çok bilen

az konuşan

1|0
    0|0
  • Fazla dır dır etmesin yeter

1|0
    0|0
  • ben her zaman cekilik sexsi güzel bakımlı olmasını isterim ve ateşli