Doğru bidikleriniz fakat sonucunda yanıldığınız,hatalarınız nelerdi?

Doğru olrk savunduğunuz fakat yanlışş olduğunu sonradan öğrendiğiniz yanılgılarınız oldu mu , nelerdi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki olmustur, sdece benim ki biraz farkliydi, bir is arkadasimi cok yalnis tanimistim, hic anlasamiyorduk, ve bir birimize surekli kotu davraniyorduk, bir gun egliyetini kayip etti, kimse kalmamisti yaninda, beni aradi 6 ay ben ise goturup getirdim, ve alkolu azaltmasina sebep oldum, o adami yalnis tanimisim ve on karsi haksilik yaptigimi anlar anlamaz bazi huylaridan vaz gectim

1|0
    0|0
    • peki ne gibi yanlış tanımışsın?

• evet oyle, ama bilemez sin ki, herkez artis olmus herkez rol yapiyor, ben bunlari hic sevmem

herseyden once durustluge onem veririm, suten agzi yanan ayrani da uflermis derler ya biz de boyle olduk en sonunda, isin asli sevdiklerimiz sucsuz olmallarina ragmen, bazen boyle hatalar yapa biliyoruz ne yazik ki

• aynen öyle .d

Erkekler Ne Diyor 6

• üniversiteyi istanbulda okumak doğru bildiğimi sandığım hala inandığım bişey ama bazen yanlış yaptığımı hissediyorum. çok zor istanbulda yaşamak ama çokta güzel. karışık benimki. ayrılınca bi iki hafta özlüyosun. yaşarken emdiğin sütü burnundan getiriyo. platonik bi aşk bizimkisi :D :D

1|0
    0|0
  • Herkese güvenmenin doğru bişey olduğunu sanıyordum ta ki bugüne kadar.

1|0
    0|0
  • Finallerde doğru olarak emindim, sonra hocaya sorduğum soru yanış yapmışım. lafın kısası kaldım.

1|0
    0|0
  • Dünya'da ciddi düşündüğüm bir insanın beni din yüzünden asla terketmeyeceğini düşünürdüm. Yanılmışım.

0|0
    0|0
  • güvendiklerim düşmanımmış boş yere inanmışım onlara

1|0
    0|0
  • savunma değil de bi kızın sütyenin pembe olarak tahmin ediyodum mavi çıktı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bütün yanlışlarım doğrularımdır.

1|1
    0|0
  • tabikide. insanlar. onlara güvendik bazılarına sonra noldu bir hataaa . ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...