Eziklik duygusunu yaşamaktır aslında mutsuzluk..

Her şey insanı mutsuz eder de en çok bu başkalarının gözünde ezik olma durumu insanın canını acıtandır bence.. Hakkımı savunamıyorum, sessiz kalıyorum. Birşeyden çok rahatsız olsamda bunu dile getirmek başlı başına sorun. İnsanların tepkilerinden beni kırmalarından o kadar korkuyorum ki.. Herşeyden korkuyorum hiçbir şeyi başaramayacağımı düşünüyorum ve bu sebeple belkide baştan kaybediyorum. Bana yarım edin ne yaparsam kendime güvenim gelir? İnsanlar arasında saygı,sevgi görebilmek için nasıl bir insan olmalıyım? İyi niyet bu kadar kötü birşey mi? İnsanların duygularını önemsemezsem önemli mi olurum? cevap verir misiniz?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eziklik ve mutsuzluk işte tüm mesele bu

0|0
    0|0
    • buna verebileceğin cevap bu mu yani bin tane soru cümlesi var orada ve seninkisi hiç birisinin cevabı değil dostum..

• Tamam dostum o yeah

Erkekler Ne Diyor 1

• sen bu dünyada bir tanesin ve hayatının tekrarı yok tek bir şansın var şu an

ya yaparsın yada pişmanlık duyarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine güven ya. şöyle bi silkin. korkunun ecele faydası yok. onlarda senin gbi insan. senden değerli hiç kimse yok. o kadar doğal ol ki insanlar sna hayran kalsın ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...