Sevgilinize ulaşmak için telefonunuza kontör attırır mıydınız?

sms paketiniz veya kontörünüz bitti.Sevgilinizle de tek iletişim aracınız telefon ona ulaşmak için kontör attırır mıydınız yoksa amaann ben kontör atana kadar beklesin! mi dersiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benim sevilimse ve ihtiyacı olan köntür veya ona ulaşmak onunla zaman geçirmek istiyorsam onun kontur alamsını beklemezdim ben hemen yuklerdim çünki sevgilim demek benimle yaşama ayak uydurmaya çalışan ve benim için sms yazıyor ve beni mutlu ediyorsa bende onu mutlu edebilmek adına onu asla mağdur etmezdim ardından seni çok seviyorum sevgilim diye sms yazardım köntür yukledikten sonra benim sevgilime bakış açım böyle diğerlerinin bakışı nasıl olur anlamam

1|0
    0|0
    • teşekkürler en güxelcevap için eğerki konu sevgilimse gerisi tefarruattır benim için onun için herşey yaparım

Erkekler Ne Diyor 8

• soruda hafif bi karışıklık var sanırım. hatunun kontörü bitse beklemem atardım. netten banka hesabı var nasılsa ne zaman olurs aolsun 5 dk sürmez.*abneimki bitse (faturalı) atmasını istemezdim. kendim atarım

2|0
    0|0
  • şayet ben bir kızın bana kontor yüklemesini istemezdim erkek için aşağılayıcı bir durum olur sakın kontor yükleteyim deme ama kız arkadaşımın yoksa ben yüklerim sorun değil aramızda paranın hesabı olmamalı

1|0
    0|0
    • Vay bee neleri varmış. Benim öküzde hala bana kontör yükleyecek kaç gün oldu.

• artık what's up diye bişey var ve kontördü mesajdı devri kapancak yakında :D

1|0
    0|0
  • valla sevgilinin psikopatlık derecesine bağlı .. sevimsiz çekilmez gıcığın biriyse söyle kontör yolla de yollasın yoksa sorun yapcak belliki hıyar :D lafın gelişi yani :)

0|0
    0|0
  • acil tarafından kontör attırıp sevdiğimden haberdar olmak için anında işe koyulurum habersiz duramam

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmaz kafamı dinlerdim :D

0|0
    0|0
  • Çok gerekli değilse beklesin

0|0
    0|0
  • Çırpınsın dursun zenci

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şuan bu durumdayım atıcam dedi bekliorum vala paramda yok zten :)

1|0
    0|0
  • Ruh halime göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...