Beyler bir bakarmısınız?

Hayatımda hiç kas çalışmadım yalan yok geçen kız kuzenimle alışverieş gittim bir t-shirt giydim göbek felan yokda göğüsler kötü benim neyse az spor yap be bune hal dedi ben baya alındım tabi belli etmedim şu göğüsü göbeği nasıl toplayabilirim var mı bir tekniğiniz 1 ay da felan toplansa yeter yardım edin lütfen :D

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor sslonuna git ama 1 ayda bir şey yapamazsın.

0|0
    0|0
    • hayır beni anlamadı kimse ben kas istemiyorum hani hafiften bayan göğsü gibi durmasında biraz toplu dursun diyorum var biliyorum böyle bir yöntem ama ayrıntılarını bilmiyorum sordum da cevap yok :D spor salonuna gidecek vaktim yok ondan evde çalışacam :D teşekkürler yorum için

• Yani evde yapsan bile 1 ayda çok toplamaz. Vücudun tepki vermesi en az 3 ay sürüyor. Tabi bu kişiye göre de değişiyor. Dambıl al eve yapabiliceğin bir sürü hareket var internette.😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Bolgesel zayıflama egzersizleri yap.

0|0
    0|0
  • insanlar fit ve kaslı bir vücut için hem yıllarını hem paralarını harcıyor ne 1 ayı?

0|0
    0|0
    • ben o kadar çok bieşy istemiyorum fakrındaysan sadece hafif toplasın diyorum var böyle teknikler ama bilmiyorum bilen varsa istedim ben anım şanım bir kas kütlesine sahip olmak istemedim 1 ay da

• 1 ayda bişey olmaz boşuna heveslenme

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...