Uzak spor salonu sorunu?

1.65 boyunda 63 kiloyum daha önce 2 ay fitnesse gittim 2 ayda bile sallanan vücudum sıkılaşmıştı mecburen bıraktım sorun çok uzak olması 20 dk dolmuşla 15 dk da yürüyüşle ulaşıyordum salona oturdugum mahallede salon yok en yakınındakide yürüyüşle 40 dk. evde denedim çok kez spor yapmayı ama ne motive olabilyorum nede enerjim oluyor birazda psikolojik sanırım. yürüyüşle 40 dk olan salona yazılmalımıyım kış geliyor çok sorun olurmu zayıflayıp sıkılaşmam lazım vücudumda kilo alıp vermeden dolayı çatlaklar oluştu daha kötü olsun istemiyorum :(

Güncellemeler:
vücudumu şekle soksamda bacaklarımda çatlaklarım var ergenlik döneminde çok kilo alıp vermekten kaynaklı çözümü yok diyorlar. peki düzenli spor yapıp sıkılaşsamda çatlaklar çok dikkat çekermi :(

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer zamanla bir sıkıntın yoksa bu yürümeyide sporun bir parçası gözüyle bakarsan daha iyi olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • evdeyim çalışmıyorum zamanla sorunum yok ama bisüre sonra yolu üşenir bırakırım diye korkuyorum kışın yagmur çamurda. vücudum orantılı ama belim kalın ve sıkı degilim tek sorun bu evde yapıcam edicem desemde bisüre sonra skılıyorum unutuyorum bırakıyorum

• Tesekkurederim aslinda spor salonu benim icin daha iyi calismadgim icin biraz kulfetli geliyorve uzak olmasi sknti ama baska turlude istedgim goruntuyu elde edemem sanirim.

• En doğru karar bence size bol çalışmalar :D

En İyi Kız Görüşü

• daha iyi iste.40 dk yurursun

1|0
    0|0
    • birde dönüşü var ama
      dolmuş ya da otobüs güzergahındada degl spor salonu.

Erkekler Ne Diyor 1

• kışın zor olur tabi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O çatlaklara engel olamayız.

0|0
    0|0
  • aynı benım sorunum bende bunun ıcın kac defa bıraktım basladım sımdı yine gidiyorum sadece azım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...