Nasıl karşılarsınız?

Hep gördüğünüz fakat hiç konuşmadığınız bi kızdan hoşanıyorsunuz ama söylemekten çekiniyorsunuz. Her karşılaştığınızda bakışıyorsunuz.bBu kız yanınıza gelse ve bunca göz göze gelmenin tesadüf mü yoksa isteyerek yapılan bişey mi olduğunu sorsa bu kıza karşı nasıl davranırsınız? Yani doğruyu söyleyip tanışmak istediğinizi mi söylersiniz, kız gözünüzden mi düşer konuşmaya geldi diye, yoksa hoşunuza mı gider sizi fark etmesi. (Ben bunu yarın bana sürekli bakan kişiye söylemek istiyorum fakat nasıl karşılar onu bilmiuorum o yüzden lütfen samimi cevaplar verin..)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• eşşek değilsemki değilim öyle bi durum olsa otur konuşalım der anlatırdım olanları. ama işin içinde i*nelik varsa tersleyebilir. ya da süzme salaksa ben bakmıyordum diyebilir :D ben bakmıyordum diyecek durumdan fazla baktıysa üstüne git. 50 kere baktın yalan mı söylüyorum bu son fırsatın de. yanında kimse yokken konuş. gözünden düşecek bişi yok adam gibi sorarsan. ama dayak atacak gibide sorma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sorbakalım bende merak ettim nedicek :)

0|0
    0|0
  • söyle bakalım ne istiyomuş gör bi korkaktan mı oşlanıyosun yoksa başka bişeymi var :) söylersen var ya takdir ederim seni. böyle olmalı bütün kız ve erkekler bence. adam gibi açıkca söylemeli.

0|0
    0|0
  • Helal olsun böyle hatunlar var mıydı derim :d

0|0
    0|0
  • Heee bilerek bakıyorum hayırdır nolucak ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...