Vucüd Geliştirme deneyimi olanlar bir ilgilenebilir mi?

Kardeşim 15 yaşında 2001 Şubat Doğumlu ya da 14 işte.:) boyu 165 falan kilosu 45 zayıf biraz. Bu aralar bana vücut geliştirmek istiyorum kilo almalı mıyım ilk önce yoksa VG ye gitsem yeter mi diye sorup duruyor. Ayrıca Bu sene liseye geçti ve Yatılı okuyacak izin verirlerse VG ye gidebilir. Benğm bu konularda bilgim olmadığı için size sorayım dedim yardımcı olur Musunuz?

Güncellemeler:
Bide bu boy kısaltma durumu nedir acaba

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmesinde sakınca yok ama biraz daha kilo aldıktan sonra şöyle 60 felan daha uygun olur diye düşünüyorum yinede tercih sizin

0|1
    0|0
    • Ben de öyle düşündüm ama arkadaşlardan orda yemek programı veriyorlar diyenler oldu var Mıdır acaba

• Düzenli besin çizelgesi var fakat bu onun kilo almasını sağlamaz sadece yaptığı vücut için binevi ek destek karbonhidrat, protein gibi siz bu işin biraz gerisinde olduğunuz için VG başlangıcı boy uygun fakat kilo az size önerim 60 65 civarı başlasa daha iyi olur tavsiyem ayrıca şunuda bilmeniz gerekli bu iş basite alınacak birşey değil birkez başladınmı bırakmamanız gerekir çünkü bırakırsanız vücut sarkar ve hiç hoşnut gözükmez.

• Anladım Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 15 yasinda vucut gistirilmez boyu uzamaz.

0|1
    0|0
  • boyu 165 ise boşa gitmesin 2 tane dambıl falan alsın. Zaten boy sorunu yüzünden salondaki aletlerin yarısını kullanmamalı. barfiks şınav falan çekebilir kol çalışabilir

0|0
    0|0
  • Kardeşinmi yoksa senmi 15 yaşında

0|0
    0|1
Yükleniyor...