Aynı meslek gruplarının birbiri ile evlenmesi mi daha doğru yoksa farklı mı?

Yani atıyorum bi öğretmenle bi ressamın, bi doktorla bi turizmcinin, bi avukatla bi denizcinin vs vs evliliği nasıl olur? Ben şahsen farklı meslek grubunun daha mantıklı olduğunu düşünüyorum siz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle aynı meslekleri yapan kişilerin daha iyi anlaştığını gördüm. çevremde evli öğretmen eşler, avukat eşler, mühendis eşler, bankacı eşler, aynı meslek grubunu yapan kişiler diğerlerine göre daha çok birbirine karşı saygılılar. sıkıntılarını beraber konuşup son derece anlayışlı bir şekilde çözebiliyor.o yüzden imkan varsa kesinlikle aynı meslek grubu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden yanlış olsun :D hayatımda gördügüm en saçma soru :) tabiki alakası yok mesleklerin.. :)

ne yani 2 öğrenci birbirine aşık olamazmı :D birinin mezun olması veya okulu bırakmasımı lazım ? :D

0|0
    0|0
  • evliligi de resmenise cevirdiniz, ask filan yok yani ille de para

benim icin en onemlisi herseyden once insan olsun ister meslegi hic olmasin, bana es cocuklarima anne olsun bu bana yeter de artar

0|0
    0|0
  • aynı meslek grupları olabilir tabii. bir de gelir birbirine yakın olmalı yoksa sorun çıkar. özellikle kadın daha fazla kazanıyorsa. ben sanatla uğraşıyorum. mesela benzer ilgi alanı olan biri olsa çk daha ortak şeyler yapabiliriz.

0|0
    0|0
  • Asla mantıklı değildir aslaa

0|0
    0|0
  • meslek grubuna gore mı evlenıosun yoksa o ınsanı sevdıgın ıcın mı evlenıosun once bunu ayırmak lazım

0|0
    0|0
  • Farklı olacak ki ecik bilgi paylaşımı yapabilesin

0|0
    0|0
  • Farkli olsa daha iyidir gibi

0|0
    0|0
  • Farkli iyi. Birbirinden ogrenecek seyleri olur ve evde muhabbet iletisim eksik olmaz.

Ben surekli bisler sorarim onun meslegi ile ilgili. Ogrenmeye calisirim. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence aynı meslekten olanlar aynı şeyleri,ortak konuları paylaşır birbirlerini daha iyi anlar ve uyumlu olurlar

0|0
    0|0
  • Aynı meslek grubu olmasını istemem sorun olacağından değil ama ben yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum ben sözel bir bölümde okuyorum mesela eşim sayısal bi bölümden mezun olmuş olsun mühendis olsun,matematik öğretmeni olsun. İlgi alanlarımız farklı olsunki birbirimize birşeyler öğretelim. En basit örneği kardeşim sayısalcı ben sözelciyim ben ona psikoloji dersinde öğrendiklerimi anlatırken o bana bilimsel açıklamalar yapıyor birbirimizin eksiklerini tamamlıyoruz.

0|0
    0|0
  • eşimde bende mimarız birbirmize faydamız oluyo bi zararını görmedim henüz :)

0|0
    0|0
  • Farklı olursa daha iyi olur bence ama çok ta önemli değil.

0|0
    0|0
  • Ne farkeder yürekler bir olsun :D

0|0
    0|0
  • katılmıyorum aynı meslek grubu iyidir

0|0
    0|0
  • kafayi yerim lannnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...