Kapat

Vucut geliştirme sadece kızların ilgisi içinmi yapılır? Bence hayır?

Bende spor yapıyorum ama herkesde böyle bir önyargı var. Peki bunun sebebi nedir. Sizce kıskançlık mı?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• :D bılmem ölemi_?

0|0
    0|0
    • Öyle bir önyargı var Tirisi bilemiyorum yani. Bugün arkadaşımla 2 çift sohbet ettim. Kaç kız düşürdün diyor. Yani saçmalık kız düşürmek için mi yapılıyor bu spor ben rahatlıyorum ağırlık kaldırdıgımda çünkü hafif bir işim var yorulmuyorum. Vucudum çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Sağlıklı yaşamak için yapılmıyor mu bu spor?

• amaçlar değişti :D

En İyi Erkek Görüşü

• estetik güzellik herkesn ilgisini çeker istatistik olarak bakarsak nerde talep edilen var arzı oluşturur hea dediğinde haklısın 10 yıldır sporla uğraşırım sevdiğim için cok farklı branşlara yöneldim zaten sevmeyen adam spor yapamaz bu gerçek ole 2 ay sonra bırakan cok adma gördüm herkeze göre değil bu işler ole aa 6 ay gırsem olur mantıgı var herkezd birde cak protein tozunu yap da var biri lazar angelov olurum dedi l*n 8 ayda adam 10 yıl basket oynamış 10 yıl fitness yapıyo hayatı spor böle mallarda var herkez kolay olur zannediyo bir vucut ama alakası yok sevmen gerek buna nerden geldim kız muhabbeti kafanda öyle bir muhabbet varsa başaramazsın zaten 1 hafta gitsin bakalım spor yapmayan biri l*n gülerken istemsiz mıçar l*n agrıdan kız düşürme muhabbeti koca bir yalan gelen var mı var oda bir gerçek

0|0
    0|0
    • yine doğru konuştun abi :) Bana diyorlarki hala niye şişmedin fotografları gösteriyorum oha l*n eskiden neymişsin şimdi nesin diyorlar. İnsanlar yapamadıkları herşeyi kolay zannedeler
      Benim tek suçum bunları önemsemek ve kafaya takmak :)

• beni sen biliyosun nasıldım ne oldum takmam hiç

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınlar etek giyince, istemsiz kıvırtınca bunu erkekleri tahrik etmek için yapıldığını söyleyen bir toplumda tabii ki senin sporununda kadınların ilgisini çekmek için yapılacağı söylenecektir.

0|0
    0|0
    • haklısın valla diyecek birşey bulamadım

• Sağlık için yapılmalı

0|0
    0|0
  • İlgi çekme amacı da vardır ama ''sadece'' denemez. Kimi sağlıklı olmak için zaman geçirmek için güçlü olmak için de yapar

0|0
    0|0
    • Benım sbeplerim de güçlü olmak da var ama en önemlisi terleyince mutlu olabilen bir insanım. Ama önyargılar diz boyu kedi ulaşamadıgı şeye mındar dermiş ya o hesap.

• Çok doğru söyledin kalemine sağlık

• Kalem klavyeye devşirdi ama neyse:)) Teşekkürler

• Doğru spor insanın kendisi için yaptığıdır

0|0
    0|0
  • Bence öyle olmalı :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kıskançlık 😏

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlar da sebeplerden biridir ama her şey değil.

Dwayne Johnson olmak gibi bir niyetim yok. Fitliğimi ve gücümü kaybetmek istemiyorum.
    Aynaya baktığında şunu görüyor olmak psikolojik haz veriyor.

http://i.hizliresim.com/8bBbk1.jpg

Zaten genellikle kızların önem verdiği şeyler arasında ilk 5'e kas girmez. Emin olabilirsiniz.
    Spor yapıyorsanız kendiniz için yapın.

0|0
    1|0
    • Çok doğru konuştun kardeşim yüreğine sağlık. Şahsen ben bunları duyunca moralim bozuluyor.
      Bu arada aynı vucut tipine sahibiz. Ne kadar süredir body yapıyorsun?

• Ben 2-3 yıldır uğraşıyorum ama ara vere vere gitttim.. Tempoyu da çok artırmıyorum, şimdilik bu yeterli..

Bu 3 aylık vücut ama dediğim gibi kimse 3 ayda böyle olamaz önceden de temelim vardı

• dostum keşke kızzlar beğensin diye olsa... body yapanların çoğu salonda erkek erkeğe birbirini gaza getirir, waaw bisepler şöyle olmuş, ooo olm pektoraller yüklen, yok ben bençte şu kadar bastım... olay bu genelde, maksat başka erkekler beğensin... dışarda hayat var, boşverin bady yapmayı bence, gerçek bir spor yapın :D

0|0
    0|0
  • asdasfakjkas, ben haftada 4 gün antremana gidiyorum, yememe içmeme, uykuma, sporuma her şeyime dikkat ediyorum, kendimi zorluyorum, bu spor için bazı şeylerden vazgeçiyorum, acı çekiyorum, düşüyorum kalkıyorum tekrar devam ediyorum, sonra bir velet çıkıyor diyorki "siz bu sporu kızlar için yapıyorsunuz"
    kızlar için ekstra bir çaba harcamaya gerek yok, bundan emin olabilirsiniz, üstelik hiç bir kız bu zorluklara değmez, kız için yapanlarda ilk üç ayda bırakmıştır zaten, bu tamamen kişisel tatmin meselesi

0|0
    0|0
  • Benim bu konuda teorim tip olmadığı için bu işe yanaştıkları yönünde bu arkadaşlarımızın. Yani kız işini deniyolar. Baktı ki olmuyo çünkü tipsizler ake iğrençler karşı cinse göre. E napak bari vücudu yapak belki hatun düşer mantığıyla hareket ediyo en azından çoğu erkek. Hepsi değil, çoğu erkek.

0|0
    0|0
  • Kızlar kendisine baksın bir basen desen var bel desen kalın birde kaslı erkek istemezler mi

0|0
    0|0
  • bence evet

0|0
    0|0
  • Hayır, ilk başta kendin için yapılmalı. Kendi vücut sağlığın için. İşin o tarafı marjinal faydası.

0|0
    0|0
  • hastalık endorfin ve insan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...