Galatasaraydaki Bu Kötü Gidişin Sorumlusu Kim? Hamzanın Prandelliden Farkı Kaldımı?

Sizce Galatasaraydaki kötü gidişin sorumlusu kim? Bence yönetim en büyük sorumlusu ama Hocanında suçu var. Aynı Prandelli gibi kadrolar kurmaya başladı

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'lı değilim hatta sevmem bile ama nedenini görmeyecek kadar da kör değilim.

Galatasaray niye kötü durumda?

1- 1 milyar Türk lirasına yakın borcu var. Uefa'dan uyarı geldi 3 sene içerisinde düzeltin kendinizi diye yoksa men cezası gelecek. Yani buradan anlaşılacağı üzere başkanlık bir suç yok ondan öncekiler borç batağına sokmuşlar takımı. Yüksek maliyetli oyuncular satılmak zorundaydı. Bence bu sezon Galatasaray'ın feda sezonu olacak diğer senelerde öyle olabilir bir kaç sene sürer bu.
    2- Taraftarı sabırsız anlayışsız (diğer Türk takımı taraftarları da aynı pek fark yok). İşte Türk futbolu bu yüzden ilerlemiyor. Hemen olsun istiyorsunuz ama olmuyor. Bu adam daha geçen sezon size 3 kupa kazandırdı lige havlu atacak halde ki takımı gitti şampiyon yaptı. Bu sene kötü sonuçlar alınca mı istifa ya da hatalı diyorsunuz? Klopp örneğine bakalım mesela bu da ilk sezonlarında kötü sonuçlar aldı ama sonra çoştu adam. Yani bir sistem oturmalı takıma her zaman he diyince olmuyor bu işler.

Kulübünüzün borcu çok yüksek siz eğer Nani RVP vb. tarzda transferler yapsaydınız Uefa'dan men alırdınız hayatta toparlayamazdınız. Bana kalırsa, Burak ve Selçuk gibi isimleri de elden çıkartıp genç oyuncularınıza şans vermelisiniz. Yüksek maaşlı oyuncular elden çıkınca kulüp daha da rahatlar. Bence sizin 2-3 seneniz feda etmekle geçecek borcunuz çok fazla.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Hamza hocanin direk bir sucu yok en bastaki sorumlu rakipler guclenirken sen kadroyu daha zayif hale getirdin Burak tan baska forvetin bile yok Umut u saymiyorum melo gitti srlcuk kirmizi yedi ama oyle umud ediyorumki Hamza hoca takimi toparlayacaktir.

0|0
    0|2
  • Dursun da hatalı Hamza da

0|0
    0|0
  • herkes bu yönetime atıp tutuyor daha dün mali kongre vardı ve 342 milyon dolar borç açıklandı sorarım size bu borcu dursun özbek mi yaptı ünal aysalın fatih terimin adnan polatın özhan canaydının hiçmi suçu yok hangisi çıkarıp cebinden klübe 5 kuruş paravermiş bırak para vermeyi yaptıkları transferlerden komisyon almış şerefsizler o yüzden benim bu yönetimesöyleyecek bir sözüm yok

0|0
    0|0
    • Dursun secildikten sonra çok yalan soyledi

• ne yalan söyledi ha sen ibrahimoviçi diyorsan evet söyledi kombinesatmak için napsın adam klübün durumu iyi değil anlamıyormusunuz biraz da ünalla fatihe sallasanız diyorum hani

• Hamza istediği kadroyu bilmediğimiz nedenlerden dolayı kıramıyor ve benim gibi bütün Galatasaraylıları delirtiyor ama hala daha güveniyorum neden diyecek olursan şu ülkede bir tane bile teknik adama 2 seneden fazla zaman tanınmadı başarısız olduğu ilk anda verdiler parasını gönderdiler biraz başarıyı inşa etme şansı tanısalar ligin kalitesi artar

0|0
    0|0
  • kombine kartın var mı?

0|0
    0|0
  • Bence taraftarda kendisine baksın biraz. İyiyken herkes iyi takım iki tökezleyince herkese istifa böyle taraftarlık olmaz Demirspor taraftarının yerinde olsalar ne yaparlardı acaba :D

0|0
    0|0
  • bu takımdaki yerli oyuncuların bazılarını ( burak- sabri-selçuk-umut ) gönderecen GS formasını yere atan adama kaptanlık verilmez

0|0
    0|0
  • Tek sorunu Hamza hocanın farklı arayışlarına bağlıyorum. Henüz bitmiş birsey yok yönetim ve teknik kadro açısından. Daha sezonun başlarındayiz. İlerde bir bakarsın herkesin yüzünü kizartacak oyunları izleyeceğiz.

0|0
    0|0
  • yahur geçen sene adam kraldı noldu daha 3. haftadan bir durun

0|0
    0|0
  • vayy futboldan anlayan biri :D fb li olarak bizde çok kötüyüzz bakaım neler olcak ama hamzadan ziyade takım içten sarsıntılı sizin..

0|0
    0|1
  • futbolcular

0|0
    0|0
  • Gol atacak adam yok ki

0|0
    0|0
  • Elinde kadro mu kaldiki hocda sorun yok sorun yönetimde ortasaha ve forvet yok

0|0
    0|0
    • Solda oynayan adami sagda defansta oynayan adami ortada oynatmasina gerek var mı bütün oyuncular hocadan sikayetci

• Şampiyonluğun favorisi beşiktaş ve fenerbahçe iken o adam 3 kupa aldı melo gitti ortasahada top kapan oyuncu kalmadı baltayı koydu beceremedi adam ne yapsın fatih terimle 6 yedik o da hatalar yapıyordu yani

• Kesinlikle sorumlu şu yönetim istifa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...